Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 3. 2018 12:17

Logicky, ne? :D Zjevně mají řazení od "nejaktuálnějšího", ovšem parametr řazení je kalendářní měsíc (bez ohledu na rok).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 2. 3. 2018 13:06

Já tam vidím výpis k bú, ale ne ke kreditce.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 3. 2018 13:37

Přesně tak...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 3. 2018 13:40

Já BÚ nemám a výpis ke KK jsem tam měl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod LorcanToG 3. 3. 2018 19:06

Nikdo si ještě nevšiml? Výpisy ke KK jsou už seřazeny tak, jak mají být - nejnovější je nahoře :love:
Hello bank se překonává..... Ještě to úročení BÚ a spořáku na 1% jako Air a budu si zakládat i spořák - nejlépe zase za 500,- na PHM :love:
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlkoslav 7. 3. 2018 08:36

Díky všem za rady.

Tak jsem dva dny po výběru z bankomatu (sobota-pondělí) vynuloval kreditní účet vnitřním převodem z Hello BÚ. Na základě tehdy zobrazovaného disponibilního zůstatku. Z výpisu jsem se dodatečně dozvěděl, že výběr z bankomatu byl zaúčtován v pondělí. Společně s 1% poplatkem za výběr z bankomatu v zahraničí.
V úterý jsem kontroloval, jestli splátka došla - nedošla a podle aktuálního disponibilního zůstatku se ještě zvýšila dlužná částka o onen 1% poplatek (což jsem ale nevěděl, o co konkrétně jde). I převedl jsem promptně další interní splátku ve výši poplatku. Ještě pár dní jsem účet kontroloval, ale stále zobrazoval disponibilní zůstatek jako v úterý.
Pak mi v pátek přišly dva maily o přijetí dvou splátek s upozorněním, že došly s nesprávným VS. Správný jsem ale v době splátek neznal, poněvadž je uveden až ve výpisu, který ještě nebyl vystaven. (Podle produktových informací jsem zadal náhradní VS - rodné číslo, podle kterého byly splátky posléze správně přiřazeny.)

Podle únorového výpisu byly splátky zaúčtovány ve čtvrtek, nebyl účtován žádný úrok ani měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů a nakonec byla připsána 1% odměna za v únoru provedené platby.Takže nyní mám disponibilní zůstatek o onu odměnu vyšší - mám na účtu přeplatek.
Za mě spokojenost. Moje chyba mě stála jen ten 1% poplatek za výběr z bankomatu, naopak jsem ušetřil měsíční poplatek, což jsem ani neměl v úmyslu.

Ještě jsem udělal jednu zkušenost s Hello kreditkou - nešlo s ní zaplatit v Rakousku benzín na diskontní automatické pumpě.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 3. 2018 08:49

VS je každý měsíc stejný.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlkoslav 7. 3. 2018 09:37

Aha, to jsem nevěděl. Ale stejně jsem ho neznal, byl to můj úplně první výpis k Hello kreditce. Tak příště už budu vědět.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lodgy 7. 3. 2018 09:55

VS uz neni zaroven login do IB?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 7. 3. 2018 13:28

U mě určitě ne.
Já si ho hned na začátku změnil, ale i tak byl jiný. Měl jsem ale dřív u Hello BÚ, než kreditku.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod maaart 7. 3. 2018 17:46

To vlkoslav: Za ten výběr z bankomatu nebyla náhodou taky 1% vratka?
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 7. 3. 2018 18:08

V žádném případě.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 3. 2018 19:13

maaart píše:To vlkoslav: Za ten výběr z bankomatu nebyla náhodou taky 1% vratka?

Je v případě, že použiješ Curve s navázanou KK Hello (Cetelemkou)!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 7. 3. 2018 19:24

Pssst!
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 8. 3. 2018 01:41

Jen do ty doby nez curve kartu blokne pro nadmerny vybery.
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků