Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xxx777 8. 3. 2018 15:00

Přišla mi nová kreditka za původní Cetelku, vzhled neřeším, ale kvalita potisku se zdá být mizerná, na některých místech je to dokonce jakoby ošoupané, ještě že ji moc často nevytahuji...
xxx777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 3. 2018 01:50

Tak stala se me dnes nehoda...
koukam do IB hellou, kde mam ty kreditky, no a cumim na Alza kartu, dival se jeste jednou jestli to neni chyba a nejednou mam z niceho nic 2x takove uver ramec!
Je to mozny, ze v tichosti vam nekomu pridali uver ramec do kk, tak koukate a misto treba 30tisic sup je tam 60? :)

Jako chapal bych to u nekoho kdo ma jednu kk, ale ja jich tam prave mam dost a jeste me pridaj :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lodgy 9. 3. 2018 05:14

Me to take chteli automaticky zvednout, oznamovali to myslim v IB Cetelemu nebo emailem dopredu, jsem jim to tehdy zakazal i do budoucna.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 3. 2018 08:35

ripper6: Podívej se do výpisů, tak na dva zpětně, měla by tam být nabídka na zvýšení rámce, aspoň u mě to tak bývá.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 3. 2018 11:45

Tak fakt koukam, neprectene zpravy v IB - nic, koukam do vypisu k dane kk Leden, Unor 2018... hmm ani Prosinci 2017 zadny info :( Takze to probehlo v tichosti.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 3. 2018 13:34

Mě to taky zvedli, teď jsem koukal, že je to uvedeno na konci prosincového výpisu.
Asi to dělaj, aby člověk lépe dosáhl na max bonus :)
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jumpmans 9. 3. 2018 14:03

Hm mne nic...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Suky. 9. 3. 2018 15:39

Mne (ne)poslali rovnou někam, chtěl jsem zvýšit rámec a ani se neobtěžovali odpovědět.
Tak jsem (když jsem měl cestu kolem) zašel na pobočku a prý mi to automaticky zamítl systém. Ale proč mi nedali vědět slečna nevěděla.

Chci zrušit Citi, kde mi nechtěli zrušit poplatek a Cetelem si nechat jako poslední KK s bonusem.
Už mne to při současných procentech a max bonusech přestalo bavit...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 9. 3. 2018 16:11

Jseš trochu mimo, jak s tím placením, tak s tím navyšováním. Platit se při správném přístupu opravdu nemusí, navyšování není problém odmítnout, nehledě na to, že limity si můžeš nastavit jak chceš.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 9. 3. 2018 17:01

Staci poslat email a uverovy ramec snizi, nejnizsi mozny uverovy ramec je 10000 Kc.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 9. 3. 2018 21:58

Suky. píše:Mne (ne)poslali rovnou někam, chtěl jsem zvýšit rámec a ani se neobtěžovali odpovědět.


To znám. Já mám o navýšení úvěrového rámce požádáno od listopadu. Proběhlo vysvléknutí se do naha v podobě vysvětlování jaké mám pravidelné měsíční výdaje, ponižující dodávání výplatnic atd. a stejně na výsledek marně čekám dodnes. Urgováno jednou v listopadu, jednou v prosinci a něco mi říká, že už se verdiktu nedočkám.
Když to srovnám s mBank - tam nebylo potřeba dodávat nic a rovnou mi nabídli úvěrový rámec 230 000 Kč.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 9. 3. 2018 22:09

Zakon veritelum uklada, aby si pred poskytnutim uveru proverili, ze je dluznik schopen splacet. Takze by to melo byt standard.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 3. 2018 23:23

Já mám 2 KK a chtěl jsem jsem u jedné ó 5000 Kč zvýšit a u druhé ó 5000 Kč snížit a neprošlo to. :-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 3. 2018 23:46

To tvrdili v ge Money kdysi taky, že nejde snížit limit na kartě, ale na jine pobočce to šlo.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 10. 3. 2018 08:23

Lodgy píše:Staci poslat email a uverovy ramec snizi, nejnizsi mozny uverovy ramec je 10000 Kc.


Mám na obou KK 5000 Kč. Snižovat rámec šel přes infolinku. Ovšem nyní je jiná doba. Doba Hello bank.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků