Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod moure 20. 1. 2018 08:31

Ja jsem ale zatim nijak odskodnen nebyl. Nebo uz nyni nekdo SMS poukazky obdrzel?
moure
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 20. 1. 2018 09:20

Mam 3, zatim vubec nic.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 1. 2018 14:33

Hodnota dárkové poukázky je u Eurooilu min ve výši 300,-, tak snad pošlou na natankování alespoň 10 litrů Naturalu :-D.. o 1% vědělo celé fórum, takže příjemný bonus...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 20. 1. 2018 14:41

Jak jsem pochopil, odeslali zatím jen dopisy poštou, takže jste nic dostat nemohli. SMS zatím ne.

...jinak mě docela udivuje "nenasytnost" některých diskutujících, kterým je 200 Kč málo :-D
Já měl dřív 2% odměnu ale max. 400 Kč. Teď nově sice jen 1%, ale max. 500 Kč. Takže si ve výsledku o 100 Kč polepším. Pro mne tedy spíše zlepšení.
A jestli mi teď v lednu dají ještě dalších 200 Kč navíc, jako nějaký projev dobré vůle, i když nemuseli, tak jen děkuji :-D
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 1. 2018 16:28

Hm. Mně nepřišlo nic. To jsem se o to měl někde hlásit? Nabyl jsem dojmu, že se to týká všech, kteří platili v období 1. - 10.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 1. 2018 18:21

Paní Gabina Pithartová hellobank reditelka zákaznické zkušenosti psala a její podřízené že tendle pátek odesilaj dopisy a všichni dostanou SMS poukázky na EuroOil .a kdo nechtěl měl ji do pátku napsat a ona jim připsala 200 Kč na kreditní účet jako cashback. To jsem na ně zvedavej jestli něco přijde.
Ale nejvíc zajímavá informace je že půlka klientů Cetelem teď už hello má nastaveny bonus výběr z bankomatu zdarma.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 20. 1. 2018 18:40

V každém případě je jejich postup - decentně řečeno - nestandartní. Nemyslím to, že neřešili dostatečně včas info všech dotčených klientů o změně - konec loňského roku. To je určitě na fin. arbitra. Ale oni v tom postupu vlastně pořád pokračují. Kolik z Vás dostalo např. do e-mailu nějakou info o případné refundaci a případně o výběru možnosti ? Kdyby nebylo toto forum, vetsina z nas by o tom ani nevedela. Nevim, čím to je, ale v posledni dobe se mi zda, že čím dál více bank (UCB, mBank, Rf) aspirují na titul nejhorší banka roku v přístupu ke svým klientům. Chyba se může stát, ale je nutné ji řešit adekvátním přístupem.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 1. 2018 19:18

Na Hello fóru uvedli, že výběr formy refundace budou mít jen členové Hello komunity, tedy předpokládám členové Hello fóra.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 20. 1. 2018 19:29

Je mozne, ze tato info je tam uvedena, ale myslíš, že by to po právní stránce - pokud by do toho někdo šel - obstalo ? Jinak jsem si vedom, že zijeme v CR a co právník to 3 názory ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 20. 1. 2018 20:48

Má tady někdo libovolný formální popis těch odměn, s kompletními podmínkami a popisem toho, kdy/jak se mohou změnit? Nikdy jsem nic takového nenašel; možná je to zkrátka dobrovolná odměna, kterou můžou změnit z minuty na minutu.

Leda to zkoušet jako klamavou reklamu.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 1. 2018 22:30

Vasek06 píše:Je mozne, ze tato info je tam uvedena, ale myslíš, že by to po právní stránce - pokud by do toho někdo šel - obstalo ? Jinak jsem si vedom, že zijeme v CR a co právník to 3 názory ...


Jelikož nejsem právník, tak si raději nic nemyslím ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 1. 2018 09:29

moure píše:Za dveste stezi 7 litru N95 u predrazeneho EuroOilu, to snad pritlaci vic.

Předražený EuroOil? To sis asi popletl s Shellem nebo s MOLem, ne?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 21. 1. 2018 09:39

osobne se plete poslední dobou ve více věcech.
:-) :-) :-)
Mimo jiné se již nasáčkoval i do Hello fóra, zatím pod originál aliasem.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 1. 2018 10:22

Ne poslední dobou. :-) Njn, čuchá za účast nějaké výhody. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod moure 21. 1. 2018 20:08

Tomáš Marný píše:
moure píše:Za dveste stezi 7 litru N95 u predrazeneho EuroOilu, to snad pritlaci vic.

Předražený EuroOil? To sis asi popletl s Shellem nebo s MOLem, ne?

Ne, ja tankuji jen u Benzina Express nebo Tank Ono, ostatni jsou drahy.
moure
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků