Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 1. 2018 09:14

To zkus no :D Já raději udělám první výběr lehce pod 25 a další měsíce už 25 tam, 25 zpět.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rippe 10. 1. 2018 14:05

Ja na ty limity kaslu, si myslim, ze pujde stejne vybrat 80000 Kc najednou a nez na to zareaguji, tak karty expiruji, mam je jen do 06/18.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 1. 2018 14:10

Nekdo ochotny jestli by to propocetl?
kamarad pouzil kreditni kartu novejsi Smart od Moneta a rika to neni spatny!
100 Euro nakoupeno na burze, odecteno z uctu 2553kc, vychazi kurz 25,53kc za euro a to je teda hodne dobry, dle do kurzovniho listku!

Tak a ted kolik by odecetla dnes Hello Bank pri platbe kk za 100 Eur?
Ze by nekdo se snazil dorovnat kurz prime asociace? Ci ze by Smart kk se vylepsila? :)

-- 10. 1. 2018 14:12 --

rippe píše:
ripper6 píše:ja tez nove budu delit max do 25K nechci poskodit jak sebe tak ani spolecnost a ani lidi kolem :D

Smula, kdyz pak zjistis, ze to nepujde zcela vybrat, ze je lepsi poslat 25006 Kc.

Jak to? Pokud vyndam 25K pro dite, potom 25K by melo jit vyndat z bankomatu ne? Nikde jsem necetl ze pokud tam mas 25K ze to nelze. Respektive 20kc tam vzdy nechavam :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 10. 1. 2018 15:07

Sice moc nerozumím řeči tvého kmene, ale pochopil jsem to tak, že kamarádovi strhli z kreditního účtu za nákup 100 Eur ekvivalent 2553 Kč. Teď se ale nabízí otázka, jestli se jedná jen o blokaci, která je patrně kurzem asociace nebo jde skutečně o částku již zaúčtovanou. Ta by totiž měla být kurzem banky deviza prodej a ten má, jak známo, Moneta jeden z nejhorších.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 1. 2018 15:08

Zeby těch 6,- Kč byl poplatek za výběr z bankomatu ČSOB ;-)?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 1. 2018 15:34

Kolem.jdouci píše:Sice moc nerozumím řeči tvého kmene, ale pochopil jsem to tak, že kamarádovi strhli z kreditního účtu za nákup 100 Eur ekvivalent 2553 Kč. Teď se ale nabízí otázka, jestli se jedná jen o blokaci, která je patrně kurzem asociace nebo jde skutečně o částku již zaúčtovanou. Ta by totiž měla být kurzem banky deviza prodej a ten má, jak známo, Moneta jeden z nejhorších.

Castka strzena z uctu v bance Moneta presne tak :-)
a Cetelem by to teda bylo pak kolik podle toho co ma kurzy?

-- 10. 1. 2018 15:35 --

Tomáš Marný píše:Zeby těch 6,- Kč byl poplatek za výběr z bankomatu ČSOB ;-)?

Vsak vis :D Jen skoda ze uz to bude na kazde karta 6+6+6 +6+6 to se nascita :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 10. 1. 2018 15:39

Jelikož jsi neprozradil den, kdy byla platba provedena, tak se to dá jedině věštit z křišťálových koulí.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 1. 2018 16:28

Vcera to bylo presne vecer 18 - 19h
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ab84 10. 1. 2018 16:32

Euronics sleva 4 % pro EON karty platí - aspoň tak mi to řekli na infolince.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 10. 1. 2018 17:12

ripper6 píše:Vcera to bylo presne vecer 18 - 19h


V tom případě je ještě ta platba ale asi jen v blokacích, ne? Psal jsem přece původně, že je rozdíl mezi tím, jestli je platba jen blokovaná nebo už zaúčtovaná...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 10. 1. 2018 17:26

ab84 píše:Euronics sleva 4 % pro EON karty platí - aspoň tak mi to řekli na infolince.

Od infolinky to považuju za tak směroplatný, jak od Máni.
Dokud tam někdo nezkusí objednat a nepotvrdí to, tak tomu nevěřím.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 1. 2018 17:50

Máňa povídala, že co řekne operátor je směroplatný, dá se to použít u soudu.
nevím jak dnes ale dřív to tak bylo. navíc každý hovor si nahrávaj, já sice taky takže je jasný, že moc dobře věděj operátorky, že by to zákazník mohl použít proti nim.
jako že už se to i stalo
Tudle jsem se jí ptal od kdy mi platí vratka na inet platby na Hellokreditce a radši řekla, že mě to zaručit nemůže, jestli to je od dnešního dne kdy to aktivovala nebo dalších dnů.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 10. 1. 2018 17:54

Procházela moje dvě karty a říkala mi, kde mám jaké odměny k dispozici. Mám Cetelem a EON, na obou tedy 1 % z plateb, a na Eonce (ona to nazývala firemní kartou) je navíc ta sleva u Euronics. Já jsem nákup udělal, tak jsem zvědav na výpis na konci ledna.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 10. 1. 2018 18:21

Dekuji tedy predem za info o tom zpocatku unora.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků