Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 10. 2017 11:51

To mě jako zákazníka GE moc nezajímá..podmínku za září jsem splnil a vcelku je nemorální trestat zákazníka za to, že se platba nepřipsala a tudíž nedát bonus v dalším měsíci
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 10. 2017 11:58

polský_žid: Jenže ty podmínky se týkají zaúčtovaných plateb. Pokud je platba ještě nezaúčtovaná, nedá se nic dělat, protože banka nezná ani finální částku (může se změnit!) ani to, jestli k zaúčtování vůbec dojde.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 10. 2017 13:09

Mě vysí u GE platby z 27/9, dostal jsem výpis, platba z elektra samozřejmě nezaúčtovaná, měl jsem dostat bonus 5%, tzn. 500,- z platby a prd..tento měsíc, v pondělí, potřebuji zaplatit další nákup v elektru, kde mi bude naléžet taktéž bonus zpět 500,-, ale mám obavy, že se tak nestane a bonus nezískám díky vysící platbě ze září :-(

Vysí, vysící...to úplně trhá oči! (mně x mě už ani nestojí za řeč).
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 10. 2017 13:34

tak si je utrhni :-D Samozřejmě jsem udělal chybu na telefonu, ale neposeru se z toho :-D

Tak teď zpátky k tématu, nebudu se s GE dohadovat a proto si při dalším nákupu v Euronics založím jejich Cetelem kreditku..Mají na něm poplatek, stále platí, že ho nebudu platit, když zaplatím celý úvěrový rámec před datem výpisu?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomason87 3. 10. 2017 12:16

Cetelem mi sám od sebe zrušil převod dvacky z Eonu. Stalo se to někomu? Nechci je na to zbytečně upozorňovat, ale skoro bych řek, že to zrušili z důvodu, že nechtěj platit bonus...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 10. 2017 12:56

Tomason87: to ani nedelej, ale muzes to zjistit, proste udelej nakou mensi platbu kartou a pak zkus tu dvacku znova :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pcone 3. 10. 2017 15:13

Kdyz mam prebito, tak odmenu za pouzivani karty, i kdyz je vetsi nez 500Kc nedostanu?
pcone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomason87 3. 10. 2017 15:46

tywe, to je fakt *****, na autorizační sms čekám deset minut...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jumpmans 3. 10. 2017 16:00

jj bad luck. mne takhle prisla po dvou hodinach.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pcone 3. 10. 2017 18:14

A kdy se pripise na vypise to za minuly mesic vidim, ale v jejich IB to mezi transakcemi nemam.
pcone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 10. 2017 18:35

z technickych duvodu nemuze byt provedena platba pise brana CSOB pri placeni kartama Cetelem
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jumpmans 3. 10. 2017 19:26

Hmm dnes okolo pul pate brana csob akceptovala masterpass s alza kartou bez problemu. Jen autorizacni sms mela asi 2 min zpozdeni
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomason87 4. 10. 2017 06:34

nevim, jestli tam testujou nějaký nový systémy pro Hello bank, ale po technické stránce Cetelem dost hapruje
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zeim 4. 10. 2017 09:53

jj. nějak to blbne na netu. uvídíme co převod.
v pondělí ráno odeslána platba do Cetelemu, ve středu ráno již email že dorazilo. zrychlili to o den.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 10. 2017 09:59

No, a není to spíš tím, žes to odesílal z banky D+0?
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků