Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 9. 2017 17:08

Kolik je měsíční poplatek za "vedení" KK? Či je poplatek odstupnovaný podle předvolené výše % vratky z plateb??
Nikde na jejich webu jsem to nenašel čili ani v sazebníku.
Děkuji
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 9. 2017 18:24

E.On bez poplatku (nemá smysl si pořizovat si Cetelem, leda jako další kartu :-) )
Cetelem 69,- nebo 59,- nebo 0,- (dle chování). 10,- Kč je sleva při e-výpisech/místo papírového
a za 0,- to je když k poslednímu v měsíci je úvěr. rámec vyrovnán.

min. těch 69,- dohledatelných na https://www.cetelem.cz/kreditni-karta/
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 20. 9. 2017 18:38

neosobně píše:Kolik je měsíční poplatek za "vedení" KK? Či je poplatek odstupnovaný podle předvolené výše % vratky z plateb??
Nikde na jejich webu jsem to nenašel čili ani v sazebníku.
Děkuji

neosobně píše:Finanční rady samozřejmě až po připsání bonusu na můj účet ING. Zájemci pište mě do SZ.

Tak mě taky piš do SZ :-)
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 9. 2017 18:53

ROlda78 píše:E.On bez poplatku (nemá smysl si pořizovat si Cetelem, leda jako další kartu :-) )
Cetelem 69,- nebo 59,- nebo 0,- (dle chování). 10,- Kč je sleva při e-výpisech/místo papírového
a za 0,- to je když k poslednímu v měsíci je úvěr. rámec vyrovnán.

min. těch 69,- dohledatelných na https://www.cetelem.cz/kreditni-karta/

Ten Cetelem je teda neprůhledný ohledně poplatků... a vrací u všech nákupů 2% ?? (3% net) ale to je přeci na druhé straně dost výhodné...
Já bych žádný ani kreditní úvěr od nich nechtěl, respektive bych jej klidně doplatil ten samý měsíc co jsem čerpal, mám zájem jen o ty vratky z KK... a v čem je výhodnější karta EON než Cetelem?
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 20. 9. 2017 19:01

Finanční rady samozřejmě až po připsání bonusu na můj účet. Piš mě do SZ.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod fyluta84 21. 9. 2017 14:56

neosobně píše:Ten Cetelem je teda neprůhledný ohledně poplatků... a vrací u všech nákupů 2% ?? (3% net) ale to je přeci na druhé straně dost výhodné...
Já bych žádný ani kreditní úvěr od nich nechtěl, respektive bych jej klidně doplatil ten samý měsíc co jsem čerpal, mám zájem jen o ty vratky z KK... a v čem je výhodnější karta EON než Cetelem?

MÁŠ to nahoře napsané. 0,-kč měsíčně a 2% + 4% kasa, euronics .. nebo co si vyberes..

nekdo psal, ze se změní podmínky, ze se jich ptal.. Nevím proc se ptal a za další, mě pri aktivaci bylo řečeno, že minimálně bude 10let za 0,-
fyluta84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 9. 2017 20:14

neosobně píše:a v čem je výhodnější karta EON než Cetelem?

sice to tu i tam několikrát zaznělo,
ale stejně jsem to sepsal: E.ON kreditní karta - EON
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 9. 2017 21:47

ROlda78: Díky.
Eon odkazuje v odměnách na Cetelem, má to chápat jako spolupráci dvou firem nebo jedna druhou vlastní nebo..??
Placení nejen KK, ale obecně kartami, má ale jeden háček, pokud jako zákazník nakupuji u nejlevnějšího prodejce (je s vyjímkou potravin většinou malou tuzemskou firmou) tak jsem se setkal, že si za platbu kartou účtují tuším nejméně 1,5% z ceny nákupu...takže vratka z karty je pak o to menší a třeba zanedbatelná.
Eon karta je vlastněná přímo energetickou korporací Eon nebo ji prodali jinému subjektu?
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 21. 9. 2017 22:17

Je to co-brand Cetelem.

Poplatky za platbu kartou příští rok ze zákona končí.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 22. 9. 2017 10:36

Predevcirem jsem menil odmenu z 2% na 3%. V IB uz mi to hlasilo ihned aktivni tu odmenu 3%. Nasledne jsem si u CK poridil zajezd. Ze uz bude za zajezd 3%?
Zmatlo mne totiz, ze az druhy den rano mi prislo e-mailem potvrzeni o navedeni nove odmeny. On ten mail byl cely zmateny - vysvetloval jeste, jak si vytvorit virtualni platebni kartu.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod zeim 22. 9. 2017 12:20

já si pamatuji nevím proč až následující den, ale nevím proč. radši to protoč ještě jednou...
zeim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 22. 9. 2017 14:43

Hmm.. Asi to bude jistota.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 9. 2017 16:22

Jistota určitě, ale myslím, že já takto měnil (velmi hloupě) - ráno se zaúčtovala kamenná platba, já hned poté měnil odměnu ze 2% na 3% a u té ráno zaúčtované platby jsem tudíž o odměnu přišel. Takže se to zohlednilo dokonce "zpětně".
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 9. 2017 17:17

Cetelem sám od sebe zvyšuje kreditní rámec? U jedné karty mám najednou 50 místo 30, na eonce mi 20 zůstává. Nevšiml jsem si, že by mě o tom informovali nebo že bych s tím souhlasil...
edit: v IB se zřejmě zobrazují karty sestupně od největšího kreditního rámce, navýšení bylo na eonce, která se tak dostala nahoru.. akorát to dělá zmatky
Naposledy upravil wit.cz dne 23. 9. 2017 18:29, celkově upraveno 1
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod m.arus 23. 9. 2017 17:49

Informuje o tom v tom reklamnim banneru v IB. Kdyz na to nezareagujes, tak navysi.
m.arus
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor