Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 9. 2017 19:42

Taky jsi bral to dnešní Thajsko? :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muf2muf 12. 9. 2017 21:00

Thajsko ano, ale v akci z července. Na srpnovém výpisu jsem pak viděl nesrovnalosti, proto jsem na to přišel. Jestli jsi platil Cetelemkou se 3%, tak bacha na to, co bude na výpise. A rovnou si připrav telefon na zákaznickou linku :-)
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 13. 9. 2017 07:00

mnokiae52 píše:...No abych byl uprimny, obcas to take pouzivam, kdyz neco zk**vim..
Ale Cetelem by to mel priznat, dostava cloveka do neprijemnych situaci..

Tak tak. Je rozdil, když něco zku-vím, jako fyzická osoba (byť v nesoukromém vztahu). Tak se prostě snažím to nějak "vysvětlit" aby to vysvětlení nevyznělo, že jsem lama. Ale společnost vůči jednotlivci by si takové "vysvětlení" neměla dovolit. Už jenom kvůli tomu, že z toho mohou pro ní v budoucnu vzniknout určité nepříjemnosti.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 14. 9. 2017 11:00

Na dotaz ve fóru Hello bank:

"Změní se (předpokládám k horšímu pro klienty) podmínky používání a sazebník EO.N Cetelem karty s přemalováním Cetelemu na Hello bank?"

mně bylo odpovězenou pracovníkem banky takto:

"... se startem banky budou podmínky používání E.ON kreditní karty pozměněny. Klienti budou mít nadále možnost výběru z ATM zdarma a
co se týče dalších výhod, bližší info Vám rádi řekneme se spuštěním Hello bank!"
https://spolu.hellobank.cz/nejcastejsi-dotazy-16/kreditni-karta-e-on-od-cetelem-8368/index1.html#post34721
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 9. 2017 11:33

wit.cz píše:Taky jsi bral to dnešní Thajsko? :-)

Jo hezky ceny, me se libi hrozne tohle a posilam dukaz ze to fakt stoji za to :shock:

http://www.imagebam.com/image/e3b845598670673
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 14. 9. 2017 12:15

Tak všechno se mrví, bohužel Cetelem asi nebude výjimkou. Místo lepších služeb nabídnou dokonalou reklamu a nepoužitelný IB na leštěný prd. Počítám, že když se zmiňují o výběrech zdarma, tak to aspoň zabijou kartelovým kurzem.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod dryvole 14. 9. 2017 21:25

Tak zazadano o eon kartu. Takovy vyslech jsem neocekaval, v minulosti pokud si pamatuji tak kreditni karty chodili do schranek, rozdavali je jak na bezicim pase a nikdo neresil historii klienta. Pak me taky zarazil pristup kdy kontaktovali ucetni v nasi firme aniz bych jim dal kontakt a chteli poslat moje prijmy pres mail. Takto muze napsat kdykoliv. Ucetni je odpalkovala a ja s tim souhlasim. Jsem zvedav zda schvali. No a tresnicka na zaver. Kreditni kartu nemam ani schvalenou, vydanou a prisla mi sms s 1000 kc voucherem na benzin. Premejslim zda vubec k cetelemu jit pokud takto zachazi s daty a panuje takovy amaterismus.
dryvole
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 15. 9. 2017 02:41

xls: V podminkach Hello Bank, co uz jsou od leta dostupne jsou stale uvedene kurzy mastercard, takze pro zahranici snad zustanou kreditky pouzitelne. Spis by to mohlo znamenat ze ze stavajicich čtyřech moznosti odmen zustane jen ta s vyberem zdarma v zahranici.

ripper6: chtel by jsi cestovat do Australie 3 dny a zpatky dokonce 5,5 dnu? Za kolik to aspon bylo?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 15. 9. 2017 11:42

dryvole píše:Tak zazadano o eon kartu. Takovy vyslech jsem neocekaval,

Tohle stejny zasil kamos, netusim proc, mozna nic od nich jeste nemel? Upresni zda jsi uz u Cetelem nekdy neco mel?
Mozna ze urcity lidi podle neceho vic proveruje. Ja tuto kartu vlastnim, je to asi mesic zpet kdyz jsem ji delal a probehlo to neuveritelne rychle. Jeste me volali ze jsem jejich vazenej klient a jen me informuji, ze to mam radne schvaleno. Nebyl vubec problem, ani vypis z uctu uz nechteli po me.
Je ale pravda ze ja u nich uz toho mel vic vcetne dvou uveru.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dryvole 15. 9. 2017 16:36

Zakaznikem cetelemu jsem nikdy nebyl, a v registrech mam same kladne splacene pujcky
dryvole
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 15. 9. 2017 22:24

ja dříve cetelem kartu měl automaticky k datart úvěru, neprozřetelně jsem jí zrušil (v té době ještě žádné benefity nenabízela), už jsem žádal dvakrát o eon kartu v rozmezí půl roku, doložen příjem na základě požadavku a stejně zamítnuto
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 16. 9. 2017 00:03

@retron
V Cetelem jsou dost citlivi na vetsi pocet/limity jinych dalsich kreditek.

Doporucuji zrusit vsechny ostatni prebytecne kreditky (pripadne snizit jejich limity), pockat az to vyprsi z uverovych registru a pak pozadat znovu ...

Pro urychleni lze Cetelemu dolozit i jen pouhe (naskenovane pisemne) potvrzeni vypovedi tech jinych kreditek, nemusi se pak cekat az dobehne vypovedni lhuta a vyprsi to z registru, takto to uspesne provedl jeden znamy.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 16. 9. 2017 11:57

jo tak to by odpovídalo a také jsem trochu tušil odkud vítr vane
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 9. 2017 13:05

taylor729 píše:ripper6: chtel by jsi cestovat do Australie 3 dny a zpatky dokonce 5,5 dnu? Za kolik to aspon bylo?

To neva, byla tam jeste v tom navsteva Ciny proto zabere vic a cenove 14tisic :) Coz je hezky ze dnes uz lze koupit letenky do techto mist v teto +- podobne cene kde jeste casto v tom je slusnej servis a nekde i hotel vcetne jidla :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 9. 2017 17:08

Kolik je měsíční poplatek za "vedení" KK? Či je poplatek odstupnovaný podle předvolené výše % vratky z plateb??
Nikde na jejich webu jsem to nenašel čili ani v sazebníku.
Děkuji
neosobně
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků