Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 1. 2018 13:48

1) Nebyl by funkční a polopat. návod pro Widle?
2) Nevíte, zda se snížením úvěrového rámce sníží automat. i limit, nebo ten zůstává?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pestt 6. 1. 2018 14:32

Stáhnout Firefox https://www.mozilla.cz/stahnout/firefox/ a nainstalovat. Otevřít v něm Hello IB > přejít na detaily kreditní karty (ne detail úvěru) > ctrl+shift+e otevře se spodní okno > v něm kliknout na tlačítko Síť > Vše > do okénka filtr URL adres napsat: update > provést v horním okně změnu transakčního limitu na 1234 a dokončit změnu > ve spodním okně pravé tlačítko myši na řádek se slovem update (bude to ten poslední se slovem update, pokud jich bude víc) a zvolit volbu "upravit a znovu odeslat" > otevře se to v pravém podoknu, v něm úplně dole přepsat hodnotu 1234 na hodnotu 50000 > klik na tlačítko odeslat (pravé podokno vpravo nahoře) a je hotovo. V horním okně se změna limitu na 50000 Kč ukáže, až když aktualizuješ internetovou stránku.

Snížením úvěrového rámce se mi nikdy transakční limity nezměnili, bylo to ještě za dob Cetelemu, nepředpokládám ale, že by to teď bylo jiné.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 6. 1. 2018 20:09

Vida, pest se jednou snazil :D
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 1. 2018 22:58

Píše s interpunkcí, je to divný :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 1. 2018 02:04

wit.cz píše:nevím proč to do toho pořád tahá, jaký je zůstatek na kartě na to nemá žádný vliv, stejně jako cokoliv dalšího

Duvodem bylo to, ze tu bylo doporuceno, pokud nekdo zavola na info linku, ci zda navyseni limitu normal cestou, je vhodnesi kartu prebit a potom zkouset to navysovani. Asi proto ze by mu bylo receno, ze tam vic nema. Ok tohle je jina cesta, ale pro ujisteni.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 1. 2018 10:36

Pokud myslíš tu diskusi na straně 212, tak tam kriminalista doporučoval přebít před voláním na infolinku se žádostí o zvýšení. Návod "udělej si sám" :D se tu objevil až pak a nijak s tím nesouvisí :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pestt 7. 1. 2018 12:36

wit.cz píše:Píše s interpunkcí, je to divný :D

Jen v PC, v mobilu nee. ;-)
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LorcanToG 7. 1. 2018 15:01

ROlda78 píše:..... On když má někdo x kreditek, klidně deset a více, tak naopak vyhledává min. úvěrové rámce, aby na tu kreditku dosáhl (získal ji). Zvlášť když jde přebíjet a limit mohl být vyšší než úvěrový rámec!


Ach tak, díky za vysvětlení, já podobné problémy zatím neřešil. Ale je pozoruhodné, k jakým výsledkům podobné postupy vedou, viz. zdejší kurz pro začínající bankovní hackery :D

drkarel píše:
LorcanToG píše:... takže se začínám ohlížet po zbylých KK s odměnou 2%...


Tak to budeš mít celkem jednoduché rozhledy - RB Mall (net, případně v kombinaci s Curve vše), ČEZ KK (vratka jen do vyúčtování ČEZ), a nejspíš nějaká KK mBank (taky jen na net, ovšem tam mne odradilo papírování, takže ji nemám a neznám).


Ještě jednodušší - RB, ČEZ nepřichází do úvahy, takže jedině KK mBank eshop plus Curve (pokud to spolu funguje), protože ..... převaha plateb v kamenných obchodech :/
Už jsem něco přečetl ve vlákně mBank, ale stále mně není jasné, co myslíš tím papírováním?
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 1. 2018 15:17

Dokládání příjmů. Nevím, jak to probíhá teď, ale u mně měli problém s přiznáním podávaným elektronicky a hnali mě na finančák pro nějaké potvrzení. V té době mi jiné banky daly kreditku víceméně na čestné slovo (Citi, GE ...).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pestt 7. 1. 2018 15:25

Zalezi, jestli mas u mBank ucet s nejakou historii pravidelneho prijmu. Ja tedy nic dokladat nemusel.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 1. 2018 16:16

Já také nic dokládat nemusel, požádal jsem přes bankovnictví, ihned schváleno a do pár dnů byla kreditka doma.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod diblik75 8. 1. 2018 09:33

Pozor - nyní nefunguje platba KK přes internet a i IB se chová divně.
diblik75
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 8. 1. 2018 09:39

Jo kdyby to bylo chvilku, ale nefunguje jim to už přes hodinu... Je to adept na vítěze v kategorii Parodie na banku roku 2018.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2018 09:47

V IB pusto prázdno, karta zmizela. Stejně jako před časem.
anonymni

Odeslat příspěvekod Taki 8. 1. 2018 10:15

Ale poprvé v historii také info o tom červeně na stránkách vč. omluvy :shock:
Bych si tipnul, že opravují jistou funkcionalitu v IB :mrgreen:
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků