Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 6. 6. 2018 16:20

Tak mě napadlo a se mi zdá že už to někdy jednou někdo počítal - má cenu platit Dinerskou za nějakým účelem když máte 2% vratnou kartu? Není lepší platit tou vracecí a 990,- za vedení zaplatit normálně než třeba z bodů?
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 6. 6. 2018 18:47

Pro mne je lepší zaplatit 990 - samozřejmě vratky jsou omezené, tak od určitého objemu měsíčních útrat ... budou dobré i ty body ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 15. 6. 2018 10:14

:oops: Tak volali že jsem měl měšec tak že za dvacku Vintage nebude ... >:-(
Je tu někdo kdo ji dostal i přesto že měl tu z měšce???
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 20. 6. 2018 08:28

Tak jediného čeho jsem dosáhl je, že na stránkách co to nabízejí bude napsáno že ti co měli měšec mají smůlu ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 20. 6. 2018 11:59

Škoda,. že to jsou takoví matláci.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 6. 2018 16:26

Ano, ale Diners se logicky brání tomu, aby majitelé karet karty rušili a běželi si obratem dělat nové na Lupu. A vztahuje se to i na ty, kdo kartu zrušili někdy v minulosti.

Hezký den


Tomáš Krause


Řešil jsem to s měšcem a zastání se mi nedostalo ...

Teď jsem v jakémsi vakuu kdy mám vydaný plast Vintage s 50.000.- limit, ale aktivovali mi bezplatnou Pure po lince, prej zatím než se to dořeší a ono se to nedořešilo.
Tak přemýšlím co s ní ... >:-(
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 21. 6. 2018 19:20

Já spíš nějak ztratil důvod proč kartu mít.
Původně jsem ji měl hlavmě kvůli cestovnímu pojištění ale když jsem se dočetl v pojistných podmínkách že je vyloučena elektronika tak to mne zarazilo.
A když jsem porovnal podmínky u jkné KK tak jsem zjistil, že obrovské rozdíly nejsou a cenově je KK od konkurence jinde.
Body do programu také nic a tak platit ca 82 Kč/ měs za kartu, co mam vlastně jen v peněžence případně v šuplíku je nesmysl.
Ale to JW jen můj názor, kartu jsem měl snad 5 let.
Teď je to již minulost
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 6. 2018 22:08

Já ji změnil na bezplatnou, ale stejně ji nepoužívám... Končí mně v červenci a pokud se nevyvoslí s něčím rozumným, tak ji zruším. Body mně odepisují mnohonásobně rychleji, než jsem je získával, pokud jsem je použil, tak to stejně za moc nestálo, snobské restaurace hrající si na hogo fogo... Snad kromě Malostranské Besedy.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 22. 6. 2018 08:45

No právě, snad jen čipové karty.A to je málo
Byl jsem ještě v jiné restauraci, asi ve 3 nebo 4 a dobrý, ale nemám jak sbírat body.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 22. 6. 2018 09:35

No ono teda hlavně všechny restaurace v Praze, zážitky v podstatě jakbysmet.... Prolezl jsem to komplet, abych se podíval za co se dá utratit ten vstupní bonus 300 bodů. Ale je to chytře tak, že za tyhle body tam není prakticky nic. Snad až na belgické pralinky :-) Což asi vezmu a tím to pro mě skončí...
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 22. 6. 2018 10:48

Je to tak, přijde mi, že je tak karta nepoužitelná.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 6. 2018 14:58

Tak mně dnes dorazila nová karta a po nějakém čipu ani památky, prostě jen starý magnetický proužek... Na to jim se-e Bílý Tesák :twisted: .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 22. 6. 2018 17:21

PULPANM píše:A když jsem porovnal podmínky u jkné KK tak jsem zjistil, že obrovské rozdíly nejsou a cenově je KK od konkurence jinde.


U které? :-)
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 22. 6. 2018 22:45

No ta obstarožnost karty mě taky pobavila.... Už ani nevím, kdy naposledy jsem ji protáhnul terminálem a podepsal... Sranda je, že když jsem to teď udělal, tak to ani nikdo neřešil. Vůbec nevadilo, že kartu nemám ani podepsanou, hodil sem klikyhák a šel... To by mě zajímala ta reklamace, kdyby to někdo ukradnul.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 6. 2018 19:20

Funguje vám přihlášení na DINERS CLUB EACCOUNT?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků