Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 12. 2017 20:00

Povedlo se nekomu nekdy tou DC kartou Pure zaplatit? Me fakt nikdy. PayU - nejde, zkousim zaplatit v Mironetu - nejde. Proste karta jen na vyber penez online (mozna z bankomatu za poplatek pokud vubec to bankomat bere) jinak do kose :D
I ten web koukam uz krachnul, to asi nikdo uz ani nechce :D
https://www.mujdiners.cz/clubrewards/
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 17. 12. 2017 21:22

Jo bez problemu, ČD, regio, UPC, Lidl, Globus, KFC...
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod crhounek 18. 12. 2017 04:46

ripper6 píše:Povedlo se nekomu nekdy tou DC kartou Pure zaplatit? Me fakt nikdy. PayU - nejde, zkousim zaplatit v Mironetu - nejde. Proste karta jen na vyber penez online (mozna z bankomatu za poplatek pokud vubec to bankomat bere) jinak do kose


...není to zase tak špatné.
Obchodníci to akceptují relativně často (terminály ČSOB, KB, ČS i UCB). Neakceptují to B-Payment, O2-Kasa a u REVO je zpravidla problém, i když tento měsíc jsem na REVO udělal tranksaci v ČEDOKu. Jsou známi obchodníci, kteří to neakceptují (DrMAX, OBI, McDonalds...), ale obecně to lze.
Nebavme se o způsobu platby přes magnetický proužek. DC ale slibuje, že už na jaře (2018) budou přecházet na "nové technologie" (...), tak se nechme překvapit...

Platební brány jsou na tom o poznání hůře. Jde to na ČSOB, u zbytku (kde jsem platil...) je to zpravidla bez úspěchu a nutno použít EC/MC nebo VISU.

Amex je na tom daleko hůře:-)
crhounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 12. 2017 11:57

Kaufland, Tesco, Billa, Albert, Penny Market, Hornbach, ČD, Slevomat, PapOil, restaurace LaPaz... Byť občas tvrdí, že tu kartu vidí prvně v životě :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomason87 18. 12. 2017 12:20

crhounek: o tom jaře je někde nějaká zpráva? vím, že na facebooku už to slibovali několikrát, ale nikdy se nic nestalo
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 12. 2017 14:09

Zajmavy, ja to prave do tehlech beznych nepouzil, ale treba po netu Amazon, Vodafone - melo to i logo, Mironet proste tam kde jsem to zrovna nahodne chtel pouzit tak to vzdy neslo :( Abych to upravil, tak web uz jde ale treba vcera zlobil :(
Chtelo by to zlepsit trochu, jinak nechapu kdo to bude casem pouzivat :)
A zvlast u lidi, ktery treba za tu kartu fakt rocne plati :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jumpmans 18. 12. 2017 14:49

Taky premyslim jestli ji nezrusit. Pojisteni mam u EP,salonky taky, zaplatil jsem s ni naposledy pred tremi mesici a ted si akorat strhavaji 12Kc za inkaso 100% splatky.
Puvodne jsem ji chtel pouzivat v zahranici ale zabijeji to kurs a spatna akceptace. Taknevim jestli ma smysl to drzet jen jako pojistku pro pripad nouze...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 18. 12. 2017 16:25

Je to finacni rezerva, která nefiguruje v registrech.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 18. 12. 2017 17:05

ja vim, nicmene registry mne netrapi....
jen premyslim jeslti to za tech 1100Kc rocne stoji...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tuann 18. 12. 2017 17:11

Nestoji.
tuann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 18. 12. 2017 19:11

Mela by jít ponížit na bezplatnou ( bez pojištění )
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 12. 2017 20:05

Tohle dilema také řeším, zatm jsem vedení platil z bodů neb jsem kartu párkrát do roka použil na letenky/ubytování v zahr abych aktivoval pojištění.Letos mi to ale nějak nevyšlo a tak bych musel zaplatit 990 a nebo převést na pure ( teďmam měšec pure +) kde je vedení grátis ale zase tam není pojištění.
V březnu bych měl platit, tak uvidím, ale asi půjde do pekel

-- 18. 12. 2017 20:08 --

To jde.Ale k čemu je ta karta pak, když ji vůbec nepoužívám, nemá pojištění a je zadarmo.Fakt snad na tu rezervu ale i ten úrok už není tak dobrý, AB nabízí lepší variantu.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 1. 2018 08:15

Nemáte někdo zkušenosti, kde se dá na letišti v Praze Ruzyni aktivivat pojištění pro spolucestující platbou za nějaké služby ?
Asi nejlépe v tranzitu a na termináu 1
Dík
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 21. 2. 2018 12:39

Koukám, moc se zde nediskutuje.
Teď jsem byl 2x v zahraničí a vždy se mi povedlo cestou platit DC kartou u Benziny čímž jsem aktivoval pojištění.
Nicméně za poplatek Kč 900/rok mi to pojištění přijde drahé.
Ptal jsem se tedy na změnu karty na pure basic bez poplatku a pojištění.Pojištění se dá připlatiti jednorázově ( stejné podmínky) a to za Kč 75/den za osobu, takže když jsme 4 je pak cena za den 300/kč/rodina.
To je celkem dost.
Takže dám DC asi sbohem.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 2. 2018 16:03

tak podle me ta karta ma smysl jen jako zalozni - zdarma, i do toho zahranici je pomerne draha, alespon kamarad ji zkousel na vyber z bankomatu a rikal ze je to moc co mu uctovali.
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron