Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod esquire 24. 6. 2018 21:21

Nefunguje jiz asi treti den. Psal jsem na zakaznicky servis a zatim bez odpovedi.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 24. 6. 2018 21:41

Ne, nefunguje.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 6. 2018 08:30

blackwork píše:
PULPANM píše:A když jsem porovnal podmínky u jkné KK tak jsem zjistil, že obrovské rozdíly nejsou a cenově je KK od konkurence jinde.


U které? :-)


u RB ( ekonto komplet) - limity nejsou na kartu, ale na každou spolucestující osobu (rodina), takže se nedělí.
https://www.rb.cz/informacni-servis/doplnkove-informace-k-produktum/pojisteni-ke-stavajicim-produktum/pojisteni-ke-kartam-a-pujckam/cestovni-pojisteni
https://www.rb.cz/attachments/pojisteni/cestovni-pojisteni/limity-pojistneho-kryti.pdf
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 25. 6. 2018 13:36

Jakože 129*12 je méně než 990? ;-) Chápu, že ty konkrétně ho máš vyjednáno neomezeně zdarma, ale asi to není (ani zdaleka) standard
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 27. 6. 2018 09:00

Za jak dlouho se Vám objevuji v eAccount provedené platby?
Okolo půlnoci jsem si zakoupil dálniční známku na Slovensko, vypadá to, že je vše OK, ale v "Nové transakce" ji vůbec nevidím.

A s tím souvisí dotaz: Je tohle dostatečný nákup z hlediska aktivace pojištění i pro spolucestující, kteří se mnou pojedou v autě?
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 6. 2018 09:09

Za dlouho, klidně za pár dní. Asi to dělají ručně.

Ano, na aktivaci pojištění to stačí.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 30. 6. 2018 22:31

Jde na Dinersce něco protočit? Potřebuju jen 6 bodů do Rewards ... koupím voucher a zahazuju ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 1. 7. 2018 02:08

Zkusil bych Alza kredit. Nicmene pri vraceni zpet na kartu se body strhnou. Ale pokud ji hodlas zrusit...
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 1. 7. 2018 12:09

Když je vyčerpám tak už si je z ničeho nevezmou ... :-D

* Za Transakci provedenou u obchodníka se nepovažuje Transakce provedena v tzv. kamenném či internetovém kasinu, u společnosti provozující sázkové hry, na nákup dárkových poukázek, na nákup dobíjecích karet sloužících na další transakce, tak transakce týkající se jiných finančních produktů.


Tak jen aby je započetly ...

Navíc když kartu zruším tak mi je snad pošlou jinam ne?
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 1. 7. 2018 16:36

Ja to zkousel a body se pripsaly. Ovsem pri refundaci se zase strhnou. Takze nabit, vybrat a az prijde odmena, tak refundovat.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 1. 7. 2018 18:37

Kašlu na to vzal jsem dvakrát Igráčka s předraženým poštovným 115,- hned to tam taky převedu ať nemají pindy že jsem v mínusu a RUŠÍM ... tentokráte navždy ... :twisted:
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 1. 7. 2018 22:13

A co ji prevest na bezplatnou Pure? Club Rewards je tam taky, jen chybi cestovni pojisteni.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 2. 7. 2018 06:42

nevite jestli je u bezplatne pure taky pristup k wifi?
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 2. 7. 2018 13:24

u Diners je nejaky pristup k wifi?
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 2. 7. 2018 13:31

Tady - aplikace pro iphone. Vyzkousel jsem na par letistich a v hotelech, kde je normalne internet placeny. . Funguje.
Přílohy
CBDE7A7D-B37D-44BB-B302-7E7B808D9AC8.jpeg
jumpmans
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků