Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 17. 1. 2019 21:36

Nevíte někdo, za jak dlouho teď asi obvykle dojde k aktivaci karty DC po odeslání dokumentů ke schválení? Tady na fóru jsem nalezl rozdílné historické údaje od 1 dne do 5 týdnů...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 1. 2019 05:50

Od odoslania dokumentov to bolo par dni. Ako voditko bola prijata koruna na ucet uvedeny v ziadosti.
Ja som dlho cakal na ten uvodny balicek a teraz cakam tiez rel.dlho na dodatkovu kartu
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 1. 2019 11:05

Funguje u DC nějaký způsob "dojení"? ideální CK s přiznáním bodů

mám možnost získat kartu za výhodných podmínek (nabídka od zaměstnavatele), kdy by mi ani nevadilo mít 12 500 dluh, abych měl premium rewards = více bodů ... pro body bych také našel uplatnění (vouchery do restaurací nebo salonek na letišti), ale váhám, zda bude nějaký způsob na získávání bodů snadno
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 1. 2019 14:55

Ma uz zde nekdo vymenenou Diners za novou, kde ma bejt snad chip a tusim bezkontaktni placeni? :) Psali to kdysi a porad nic, mam vecne tu starou :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 1. 2019 16:02

Bud rad :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 24. 1. 2019 18:14

také stále nemám. dokdy to vlastně slibovali dovalit?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 1. 2019 18:25

Maju toho vela, ale naozaj budte radi, lebo ta nova karta este nefunguje a vraveli, ze velke obchody ako albert a lidl sa snazia dotlacit k rychlej oprave, ale su obchody, ktore mozno budu fungovat az v druhej polke roka (ak vobec)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 24. 1. 2019 19:38

Někde karta s čipem nefunguje vůbec (např. Lidl, Shell), jinde žádá terminál magnet + podpis (např. Billa, Globus). Zatím jsem neměl štěstí na obchod, kde by čip, natož bezkontakt fungoval (ale podle diskuse tady na fóru jsou takové)...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 1. 2019 19:47

Bezkontakt nie, chip+pin ano. Najcastejsie po zasunuti chipu hlasi fallback a ide sa na magnet

Kto a kde platil bezkontakt??
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 24. 1. 2019 20:05

Podle "crhounek" z 31.10. v tomto fóru:
POS GP,CS = ctls/chip = korektně
POS KB (Ingenico) = ctls = korektně
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod crhounek 27. 1. 2019 13:41

Delitzsch píše:Podle "crhounek" z 31.10. v tomto fóru:
POS GP,CS = ctls/chip = korektně
POS KB (Ingenico) = ctls = korektně


U POS KB mi v pátek (JP PONT) ctls neprošel a platba šla přes chip. V tomto týdnu vyzkouším jednu lékárnu, kde je KB a nějak si vzpomínám, že to bylo ctls+PIN u částky do 500, -, což je relativně atypické.
crhounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 1. 2019 14:00

Mě překvapuje, že vůbec někde bylo možné platit ctls. :-) Nevíte někdo, na které pumpě lze aktuálně zaplatit novou kartou DC s chipem. Chip/ctls/magnet, jakkoliv. Mně se to zatím nepodařilo vůbec nikde. Potřebuji to vědět kvůli aktivaci pojištění.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 1. 2019 16:15

Ja tam strcim chip a vacsina zahlasi fallback, vybrat kartu a pouzit mag.pasik. trva to vsetko 10s minimalne. Napr.Albert automaticky transakciu zrusi, niekedy to zrusi pokladnik. Treba im povedat, nech nic netlacia a cakaju...

A to by bola dobra otazka priamo na DC. Chces aktivovat poistenie a nejde to, lebo ziadna cerpacka v okoli nedokaze spracovat novu kartu :-/
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 1. 2019 21:12

Právě to tak dělám, že strčím čip. Ale na těch pumpách mi to ani pak nedovolí použít magnet. A když zkusím rovnou magnet, také to neprojde. Vyzkouším ještě zbývající pumpy a dám podnět na DC. Pumpa Globus funguje na magnet, ale mám jí z ruky. Supermarkety jinak některé fungují přes magnet dobře.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 29. 1. 2019 10:23

Drogerie DM - nová DC chip/ctls funguje ale:
ctls - výzva použít čip - čip - výzva použít magnet - kontrola posledního čtyřčíslí karty - podpis
(začít magnetem nelze)
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků