Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomason87 18. 5. 2018 10:28

buď rád ne? :)
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 5. 2018 12:33

Jo v pohodě, jen mne to trochu překvapilo
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 22. 5. 2018 15:30

PULPANM - tak to máš dobrý, jestli to tak bude i reálně.
Já jsem požádal v akci o Vintage - https://diners.lupa.cz/ - a úrok, body (i když se o nich v průvodním dopise píše), ani první rok za 20Kč jsem nedostal - ale 990Kč/rok natrvalo jo.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 22. 5. 2018 21:27

Tak to je pělná lumpárna ne? Nezkoušel jsi ten poplatek Kč 20/měsíc v 1. roce reklamovat?
Ta vintage je lepší produkt za těxh 990 /rok než pure + ale
Když čtu, co obě karty umí, tak je to asi jedno.
Stále váhám, jestli to má kvůli pojištění cenu.
Pojištění u RB de Luxe sice není tak obsáhlé ale není ani marné.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 23. 5. 2018 06:55

Nezkoušel, předem mi volali, že jsou rádi, ale že už nejsem nový (proto mne překvapuje tvoje zkušenost u Pure)
Tak já jsem ji vzal proto, že je za stejnou cenu dodatková zdarma.
A jo, čistě suše jsou zbyteční, ale mne prostě oslovuje to "old school" - tak holt platím za koníčka - a protože mám spoustu krátkých výjezdů (a nemusím řešit hlavně zodpovědnost), tak si to i zdůvodňuji ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 23. 5. 2018 09:40

Libol - oldschool -myslíš jako že nemá čip? To se ale v létě změní.
Trochu mne štve aktivace pojištění pro rodinu ale zatím se mi vždy povedlo.
A pak také, nemám žádnou zkušenost s pojistnou událostí...Takže kdo ví, jak to je, limity jsou dobré ale jestli pak plní.
Požádál jsem i o vintage tak jsem zvědavej, jestli mi přijde nabídka na vedení za 20
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 23. 5. 2018 11:03

oldschool myslím - IB, všechno ručně přes telefon, nebo mail - prostě jednáš s člověkem.

Nevím jestli jsi měnil přes telefon PIN - ťukáš (a v pozadí slyšíš tu tónovu volbu) - pak tě to přepne na člověka, který si tě několika otázkami ověří - a přepne zpětn na automat, kde dokončíš nastavení - já jsem starší člověk a prostě ... nostalgie mi za pár korun stojí.

Čip možná v létě bude, ale spousta postupů asi zůstane ;-)
Jo a taky jsem ještě neměl pojistnou událost (to ale u většiny pojistek co platím/jsem platil), tak mi zbývá jen víra ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 23. 5. 2018 13:44

Libol---tak už otmu rozumím.
Apropo, napsal jsem dnes přímo do diners, resp. ozvali se ohledně mé žádosti o vintage KK a odepsali, že podmínky LUPA akceptují a´t pošlu dokuementy
A to jsem měšec pure + zrušil teprve před měsícem a ještě stále se dostanu do IB.
Zde odpověď z DC

Dobrý den, pane

ano, akceptujeme Váš požadavek o kartu DC Vintage, který jste si zaslal prostřednictvím Lupa.cz,

za podmínek, které jsou tam uvedeny tj. 20 Kč v prvním roce a v dalších 990 CZK.

Pošlete prosím požadované dokumenty, abychom je mohli předat ke schválení a následně bychom Vám

zaslali vyhotovenou kartu DC.

Uvedená nabídka je speciální Akce ke 20- ti letému výročí společnosti Diners Club na ČR trhu,

proto poplatek pouze 20 Kč v prvním roce.

Akce je omezená pouze do konce 06/2018.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 23. 5. 2018 16:05

Tak já to mám úplně stejně - no uvidíme co naúčtují - každopádně díky za info.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 24. 5. 2018 07:35

Tak když to takhle slíbili k 20ti letému výročí tak pochybuji, že by nabídku nedodrželi.
Zvlášť, když se jedná o "tradiční" banku:)
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 28. 5. 2018 13:34

libol píše:Tak já to mám úplně stejně - no uvidíme co naúčtují - každopádně díky za info.


Tak v emailu nabídli vedení 1.rok za Kč 20,- jak je v kampani, dnes ale volali, že vzhledem k tomu, že nejsem zcela nový klient, tak se mne tato akce netýká a nabízí vedení karty vintage za Kč 990,-
Takže jsem se bohužel mýlil.
Teď tedy opět váhám, jestli tu kartu, hlavně kvůli pojištění, vůbec chci :(
Nikam jsem se neposunul.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 28. 5. 2018 18:06

Tos mne uklidnil ;-) Rozhodně se neoplatí to špekulovat nějak přes body - prostě buď ti to pojištěbá (salónky) za 990Kč stojí, nebo ne. Pokud ano, tak je ta Vintage jasná volba, protože dodatková zdarma.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 30. 5. 2018 08:51

Je to tak.Já jí nakonec odmítl.Měl jsem jí hlavně kvůli cestovnímu pojištění ale včera jsem ověřoval podmínky u debetní karty RB a zjistil, že pojistné limity jsou na každou spolucestující osobou /rodina/ čili se nedělí.
To pak na kratší cesty zejména po EU stačí.
https://www.rb.cz/attachments/pojisteni/cestovni-pojisteni/limity-pojistneho-kryti.pdf
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 6. 2018 15:04

Tak já ji nakonec vzal, Lupa/Vintage a i když jsem měl kdysi Měšec, nikdo naštěstí neprudil.
Akorát nevím za co utratit 300 bonusových ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 6. 2018 12:59

Já totiž měšec ukončil v dubnu tak mi vintage s bonusy nechtěli potvrdit
Ptal jsem se proč, a neodpověděli.
Je to jako všude jinde, když jsi dlouholetý klient kohokoliv, jsi ovce, jen noví klienti dostávají bonusy a výhody.
Njn
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků