GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 12. 2016 14:32

dík za info, nyní řeším s GE reklamaci za nepřipsání odměny za online nákup na mall.cz .. sice nemám tu novou kartu, ale bonus u obchodníků s elektrem mám navedený na kartu z minulosti..Aspoň se mám o co opřít ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 15. 12. 2016 23:32

Opět nepřiznávají odměny? Já myslel, že už to opravili. :-( Reklamovat, reklamovat, reklamovat.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 12. 2016 00:36

Myslim, ze je to klasicky folklor GE Money Bank..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 12. 2016 06:30

Nepřiznávají odměny furt. :-) Nejvíc mě fascinuje, kolik se takovou reklamací odměny za pár korun uživí lidí (resp. na kolik to vyjde MMB peněz) - infolinka předá reklamačnímu, to zašle SMS, že na tom začíná pracovat, pak SMS, že reklamace je vyřízena a následuje dopis do schránky.
Na druhou stranu musím uznat, že to má nějakou štábní kulturu, a ne jako u RB, kde člověk dostane nějaký zoufalý, neodůvodněný blábol.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Taki 16. 12. 2016 08:31

Mi v týdnu volala paní z MoMo, že reklamace z mall mi byla uznána (nedovedu si představit jiné vyřešení této reklamace).
Teď mám v běžícím zúčtovacím období připsáno 5% za nákup v Elektro EXPERT a naopak nepřipsáno za nákup v elberry.cz. Jedná se sice o odměnu 29,7 Kč, ale z principu budu po Novém roce opět reklamovat...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků