GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 6. 2014 13:04

Tak potvrzuji, že lze u Agipu kombinovat slevu 7 % na MoneyCard Plus a 1Kč na litr paliva od O2.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 18. 6. 2014 13:07

lol, tak to je pecka, jak je na tom agip cenove oproti rekneme omv kde beru vždy? dk
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 6. 2014 13:18

U nás mají všichny velký pumpy stejný ceny, pak je tu pár levnějších malých pump. Tankoval jsem v pátek a to byl litr N95 za 36,90 Kč.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 18. 6. 2014 14:28

Takže to vyjde na 33,39. U ONO s 5% slevou 33,16. Ale u Agipu přes You&Eni kartičku navíc bodíky na presso (dříve 60b, dnes 65b). Když budu počítat normální cenu pressa 30,- a započtu jí do 1b, resp. 1l PHM = 0,46 Kč, vychází ten litr benzínu u Agipu na 32,93 Kč.
Bohužel naftu (kterou piju já) mají tady u nás v Agipu jen o 10 hal. levnější, vychází tak i se započítáním kafe na 32,83, kdežto samotná nafta u ONO na 32,21.
To jsem magor, co? :-D
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 18. 6. 2014 14:32

A to ještě musíš u Agipu do konce června započítat i bonus ve formě myčky zdarma (v hodnotě 199 Kč) při natankování alespoň 35l.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 18. 6. 2014 14:58

filip: tak to je další good zprava, zrovna sem chtel davat plnou nadrz:)

ted jde o to, jak je to s kvalitou phm u nich? cetl sem dost desive pribehy:(
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 18. 6. 2014 15:47

filip893 píše:A to ještě musíš u Agipu do konce června započítat i bonus ve formě myčky...

Zdejší Agip ohne myčka :/

fikyyCZ píše:jak je to s kvalitou phm u nich?

Njn, Italové...
Ale jinak mi to vždy po naftě od Agipu jelo, necukalo, nekuckalo a ani spotřebu jsem nezaznamenal vyšší. Ale u jakékoliv pumpy naleju před tankováním do nádrže VIF SDA letní/zimní.
Cos' četl?
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 6. 2014 16:15

Ke kvalitě paliva se nedokážu vyjádřit, moje rumunské auto není vybíravé. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod maaart 18. 6. 2014 17:19

Nevíte, zda je Makro bráno z pohledu GE jako obchod s potravinami?
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 18. 6. 2014 17:27

maaart píše:Nevíte, zda je Makro bráno z pohledu GE jako obchod s potravinami?

99,99% ano. Ale hoď dotaz do toho GE Money chatu ať to víš jistě.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maaart 19. 6. 2014 09:20

Tak podle chatovací paní je Makro obchod s potravinami. Tak ještě aby to tak bylo i pro vyúčtovací oddělení... V sobotu prověřím.
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 19. 6. 2014 11:49

maart: při nejhorsim mas i makro benzinku :)
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 19. 6. 2014 13:28

fikyyCZ píše:ted jde o to, jak je to s kvalitou phm u nich? cetl sem dost desive pribehy:(

Dlouhodobě zkoušeno nafta i benzin a subjektivně patří k tomu nejlepšímu co jsem zkoušel.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod maaart 19. 6. 2014 14:44

Tak kreditka vyřízena. Sice celkem malý limit (holt my svobodní bez závazků jsme asi vetšinou problematičtí) ale stačí. Stejně jde v těch extra bonusech vybrat jen 500 měsíčně.
Vyřizování trvalo asi 1 hodinu. Slečna/paní to vysvětlovala tím, že jsou v testovacím režimu elektronického schvalování dokumentů (přes takový ten touchpad (nebo jak se to jmenuje) co používají i v AirBank). Hrozně dlouho trvalo načítání dokumentů. Prý kdyby se to tisklo zabral by proces kratší dobu. 3x sláva počítačům :-) Jinak slečna/paní byla velice příjemná, milá a ochotná. Prý se jí ta kreditka taky líbí, ale jako pracovnice banky ji prý mít nemůže. Záhy pochopila, že mi jde jen o ty bonusy a říkala, že za rok mám kartu přijít vypovědět a uvidí se co dál. Hned mi nabízela i ten nový účet, ale oceňuji, že to bylo formou informace a nabídky, žádné vnucování.
Takže můj první kontakt s GE hodnotím subjektivně jako nadstandardní. Začínám litovat, že jsem si nezřídil to konto zdarma, co už nenabízí, jako kořist.
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 6. 2014 15:25

po skonceni akce, je tam jaky max. bonus?
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků