Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marcurba 23. 2. 2017 21:17

Satan ... snoubenka :twisted:

Hele a ještě jeden dotaz ... pokud budu mít účet a nechám si k němu vystavit 2 Visa Infinite - jednu promě a jednu pro partnerku ... bude mít tu moji druhou kartu na svoje jméno, včetně všech výhod, jako extra PP a cestovní pojištění?

-- 23. 2. 2017 22:18 --

Už jsem to našel. "Do služby Erste Premier může být zařazena jedna další osoba, a to na základě žádosti Uživatele služby, který plní kritéria služby Erste Premier. Tato osoba nemusí plnit kritéria a má automaticky nárok na službu Erste Premier zdarma."

... nikde tam není specifikován rodinný vztah, takže pouze na základě mé žádosti ...
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 2. 2017 08:21

My to tak máme s přítelkyní - má vlastní účet, obě vlastní karty a vlastní Priority Pass. Naše účty jsou nějak spárované a dle info od osobní bankéřky stačí když kritérium 100 000 Kč obratu plní oba dohromady.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 2. 2017 08:23

Pro jeden účet je podmínka obrat 50.000 Kč, čili pro dva účty je podmínka obrat 100.000 Kč, ale nezáleží na rozdělení mezi ty dva účty?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod marcurba 24. 2. 2017 08:26

marcurba píše:
Už jsem to našel. "Do služby Erste Premier může být zařazena jedna další osoba, a to na základě žádosti Uživatele služby, který plní kritéria služby Erste Premier. Tato osoba nemusí plnit kritéria a má automaticky nárok na službu Erste Premier zdarma."

... nikde tam není specifikován rodinný vztah, takže pouze na základě mé žádosti ...


A nerika tohle prave to,ze staci mit jeden ucet, na tom plnit podminky a druhy ucet ziskam pro nekoho jineho ZDARMA, i kdyz se tam podminky plnit nebudou...?
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 2. 2017 08:30

Lafayette16 píše:Pro jeden účet je podmínka obrat 50.000 Kč, čili pro dva účty je podmínka obrat 100.000 Kč, ale nezáleží na rozdělení mezi ty dva účty?

Oprava - jen 50 tisíc. Spletl jsem si to se starými podmínkami. Prostě stačí podmínky splnit oběma účty dohromady jako za jeden
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 24. 2. 2017 09:40

Můžu říct, že mě ty české "prémiové" účty začínají štvát. Co je na tom prémiového, když neumí ani jedna z těch bank nastavit normální zasílání výpisů účtů a kreditek mailem?
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 2. 2017 09:42

xls: ČSOB to umí, musíš si to ale nastavit sám v IB.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 2. 2017 09:44

PatrikChrz píše:
Lafayette16 píše:Pro jeden účet je podmínka obrat 50.000 Kč, čili pro dva účty je podmínka obrat 100.000 Kč, ale nezáleží na rozdělení mezi ty dva účty?

Oprava - jen 50 tisíc. Spletl jsem si to se starými podmínkami. Prostě stačí podmínky splnit oběma účty dohromady jako za jeden



Aha, takže pro jistotu - obrat na jednom 30 tisíc a na druhém 20 tisíc je OK, je to splnění podmínek?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 2. 2017 10:25

Takhle mi to tvrdila. Nemám vyzkoušené "bojem". Ale obrat na mém 50 a na druhém 0 v pohodě.

-- 24. 2. 2017 10:26 --

Ale musíš si říct o to provázání
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 24. 2. 2017 10:33

xls píše:Můžu říct, že mě ty české "prémiové" účty začínají štvát. Co je na tom prémiového, když neumí ani jedna z těch bank nastavit normální zasílání výpisů účtů a kreditek mailem?


Ty účty opravdu nejsou nic extra. Mají sice příjemné nadstandardní benefity, které lze příležitostně využít, ale z hlediska každodenního bankovnictví nepřináší nic navíc. Když srovnám servis na běžných retailových účtech a na prémiovém, není v tom velký rozdíl. Snad že na lince tak dlouho nečekám a požadavky se vyřizují rychleji. Osobně si luxusní bankovnictví představuji jinak. Na druhou stranu, každé obohacení nabídky je pozitivní, takže je dobře, že to tady je k dispozici.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 24. 2. 2017 10:38

EP - mám na bankéře mobil, využívám ale jen jeho email. Vždy odpověď do 5 minut, když je nutné něco vyloženě podepsat (a nejde to přes Servis24), pošle mi to emailem, já to jen podepíšu a emailem pošlu zpět. Pro mě velmi pohodlné.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marcurba 24. 2. 2017 10:59

Tak moje čerstvá zkušenost s EP - Dvě výplaty na účet od dvou lidí nepodporují, výplatu a další příchozí platby netolerují. Tzn pro založení účtu bez keců Vám musí chodit na účet jednorázově 50k.

Příjde mi, že si dost vybírají, podmínky mají nastaveny jasně, ale nějak se jimi moc neřídí. Jako velký diskvalifikační faktor beru to, že jsem klientem ČS nyní a můžou se šťourat v historii. Pokud bych přišel z jiné banky a řekl, že beru 3 mega měsíčně, tak asi neřeknou ani slovo...za mě velké zklamání z přístupu...
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Suky. 24. 2. 2017 11:00

PatrikChrz píše:Oprava - jen 50 tisíc. Spletl jsem si to se starými podmínkami. Prostě stačí podmínky splnit oběma účty dohromady jako za jeden

Bo by mi to ulehčilo jal jsem se to prověřovat a dostal jsem odpověď:
Moje osobní bankéřka píše:Vstupní podmínku obratu na účtu 50.000,- Kč skutečně musí plnit hlavní klient Premier, přidružený účet neplní nic a příjmy chodící na takový účet se nezapočítají.

Podmínky jsou platné od 1.1. 2017 pro všechny klienty Premier.

To co Vám popisoval kolega platilo předtím.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 24. 2. 2017 12:39

marcurba píše:Tak moje čerstvá zkušenost s EP - Dvě výplaty na účet od dvou lidí nepodporují, výplatu a další příchozí platby netolerují. Tzn pro založení účtu bez keců Vám musí chodit na účet jednorázově 50k.

To ti řekl kdo? Snad nikdy jsem tam jednorázově 50kkč neposlal, výplata mi tam nechodí ..
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 24. 2. 2017 12:42

Navíc by to odporovalo Sdělení...
Suky.
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků