Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 14. 1. 2018 23:34

paty07 píše:Mám obě debetní, ale blokace z VISA se mi naúčtovala na CZK účet.


Co si pamatuju, tak blokace se často účtují nesmyslně, počkal bych až na zaúčtování. Pro jistotu je lepší nemít na CZK účtu moc peněz.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod prosieben2 15. 1. 2018 13:22

Ahoj, je tu někdo kdo má u Erste Premier založený spořící účet a jaký má něm úrok?
prosieben2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jumpmans 15. 1. 2018 13:45

0,2% do 1Mil. kc
urok se myslim nepriznava za mesic, kdy provedes vyber.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 15. 1. 2018 13:47

Mám, super produkt, rozhodně doporučuju. Přesně jak píšou: "Na spořicí účet Premier si můžete uložit volné prostředky, nechat je zhodnocovat atraktivní úrokovou sazbou, a přitom je mít neustále k dispozici."

Atraktivní úroková míra je 0,2 % do melouna, 0,01 % nad. A aby to bylo ještě atraktivnější, tak když v měsíci vyberete, tak to neúročí vůbec.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod wingsd 16. 1. 2018 14:38

Tak jak jsme se ptal jestli i ty hypotéky umi nejak lepsi, tak jsme cekal něco ve stylu jak píše Xls nade mnou....
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prosieben2 16. 1. 2018 15:49

Sakra, to není moc. Nezkoušel na ně někdo zatlačit, aby mu dali lepší úrokovou sazbu? Mimochodem Creditas teď dává 0,6 % bez omezení výše vkladu.
prosieben2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 16. 1. 2018 16:26

Když má ČS poměr úvěrů k vkladům někde pod 75%, asi se moc snažit přitahovat další vklady nebudou.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tangerine 16. 1. 2018 22:11

Já to zkoušela někdy před Vánocema, a slibovali, že se mi kvůli tomu úroku ozvou cca v polovině ledna. Zatím nic.
Tangerine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paty07 26. 1. 2018 01:04

xls píše:
paty07 píše:Mám obě debetní, ale blokace z VISA se mi naúčtovala na CZK účet.


Co si pamatuju, tak blokace se často účtují nesmyslně, počkal bych až na zaúčtování. Pro jistotu je lepší nemít na CZK účtu moc peněz.


Tak mi to nakonec moje super bankéřka zase vyřídila blbě (asi jako skoro všechno) a multiměnu mi vůbec nezaložila. Tak se ozval milý chlapec, že to zařídí a pošle dva dokument k aktivaci multiměny + jeden dokument. Prý pro umožnění podepisování dokumentů v IB, který ale už teď můžu elektronicky podepsat v IB :mrgreen: Dal jsem si pozor a vyklubal se z toho jenom souhlas se spamem (marketing ČS, marketing blíže neurčený okruh kamarádů na prodej energií a nějakých hrnců + souhlas s BRKI a NRKI, který jsem jim podepisoval už při založení). Zítra budu volat jestli multiměna funguje a asi něco řeknu tomu pánovi, co si o takových "prémiových" podvodných službách myslím.

A to už jsem byl nalomenej, že jim nechám vydělat nějakým fondem.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 1. 2018 17:02

Vypověděli už někomu Erste Premier službu?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 1. 2018 17:16

Nevím o nikom, ani proč by to měli dělat, když plníš podmínky. Na mě moje bankéřka totálně kašle, což je někdy dobře, ale někdy mě to naštve ...., že stejně nic neví.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goropes 29. 1. 2018 17:32

můj bankéř dělal před novým rokem vlny, že EP využívám málo aktivně, popisoval jsem někde dřív v tomto vlákně. Od té doby žádný vývoj.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 1. 2018 20:10

To asi ne, ale najde se banker co je schopen delat problemy stylem... tak tady jste poslal platbu, tohle velky cislo vybral ale takto ne! Pokud tam jsou penize tak je nutne je utratit z toho uctu!
Tedy poslete tam nekdo 50K, je nutne je utratit, neni mozne 50K zas poslat jen tak pryc.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DrumSession 29. 1. 2018 20:54

Tangerine píše:Já to zkoušela někdy před Vánocema, a slibovali, že se mi kvůli tomu úroku ozvou cca v polovině ledna. Zatím nic.

Uvažoval jsem o vhodném prémiovém účtu, ale nakonec mi to nepřišlo až tak zajímavé - asi jako zlatá kreditka ("leštěnka"), letištní salonky a podobné jakože luxusní kejkle rád oželím. Co potřebuji, si najdu sám a výhodněji
(asi jako většina pravidelných čtenářů tohoto SuperFórum) anebo máme mezi známými několik málo solidních poradců
- buď se dohodneme nebo ne, krátký telefonát předem a schůzka na pohodu (save time). Nabídky umí i výhodněji pod "běžnou" nabídku bank a pojišťoven.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 29. 1. 2018 23:54

Já musím v tomhle všechny své 3 prémiové banky pochválit. Při zřizování jsem celkem 2 bankéře viděl. (3. byl jen po telefonu), ale od založení se všichni změnili a za ty roky až na 1-2 maily na všechny 3 účty se mi nikdo neozývá. To musím pochválit: co u každého produktu funguje a nefunguje představu mám a nějakou zdvořilostní komunikaci si rád odpustím.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků