Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod doonio 22. 2. 2018 21:31

Já se k tomu dobrovolně přiznám, u ČSOB nemám příjem 50k, ale přeposílám a zatím mě nikdo nekontaktoval.
Pro EUR/GBP účet bych si založil Revolut a máš daleko lepší kurzy než kdejaký prémium konto. + výběry po světě ZDARMA (limit 200GBP/měsíc)
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 22. 2. 2018 21:45

Revolut je podla mna ripoff. Curve vyzera zaujimavejsie.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xlitv01 22. 2. 2018 21:56

O ČSOB jsem uvažoval také, ale ta jejich byrokracie a všechno přes pobočky mě unavuje..
EP zní zajímavě, ale řešení pouze přes přeposílání díky jejich 3 měsícům..

Co říkáte na Monetu?
xlitv01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 22. 2. 2018 22:09

Moneta ma multimenu? Zarucene vsak ma zle kurzy... a su dost problemovi - teda aspon v mojom pripade.
Equa ma tiez multimenu ale nema pokladne...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xlitv01 22. 2. 2018 22:21

OK, tak to vypadá na ČSOB Premium nebo EP (kde to teoreticky muset řešit přeposíláním..) Jiné produkty asi nemají smysl.. Dík
xlitv01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 22. 2. 2018 22:34

Csob multimenu stale nema. Mozes mat extra 1 ucet zadarmo a platit si k nemu obycajnu kartu. Ta vsak nema vybery zadarmo.
Slubuju to dlho, snad to uz pride.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 23. 2. 2018 06:59

Ještě existuje UCB Premium, podmínka 50k Kč měsíčně, ale má některé chyby. Třeba poslední dobou je dost nespolehlivá a dost se reklamuje, navíc její IB pro mě není nic moc. Salónky neumí, respektive pouze vybrané v AT zdarma a u nás mastercard lounge za 100 Kč, když budeš registrovaný.

Pojištění má 2.5M + storno a medical asistence. Multiměnové karty umí, ale k zlaté debetní kartě pouze jednu měnu navíc plus další debetní kartu ti vydají zdarma pro další vybranou měnu. KK mají k Premium zdarma a v případě Mastercard kurz asociace + 0.5%. Výběr v zahraničí zdarma debetní kartou.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod brňák73 23. 2. 2018 16:32

Myslím, že UCB Premium má jednu velkou výhodu a to že zdarma vydají 2 debetní karty k účtu, se kterými jsou zdarma výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí. To jiná banka nemá.
brňák73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 23. 2. 2018 17:06

Erste vie spravit cely ucet...
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lubik2 23. 2. 2018 18:24

brňák73 píše:Myslím, že UCB Premium má jednu velkou výhodu a to že zdarma vydají 2 debetní karty k účtu, se kterými jsou zdarma výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí. To jiná banka nemá.

Erste Premier dává také dvě debetní karty zdarma, mám to tak.
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 2. 2018 21:19

Taky jsem to tak měl - dvě debetky, než mi v rámci čištění kmene vypověděli službu EP.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod brňák73 24. 2. 2018 10:58

lubik2 píše:Erste Premier dává také dvě debetní karty zdarma, mám to tak.


Jenže u Esrte premier se za výběry debetkou z jiného bankomatu než u ČS platí... u UCB jsou veškeré výběry z jakéhokoli bankomatu v rámci toho konta zadarmo...
brňák73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 24. 2. 2018 13:20

Ona stačí od UCB i jedna debetka, protože ta strčí při správném nastavení do kapsy celé EP i s okolím: touhle jednou kartou můžete na celém světě vybírat i platit a nemusíte nic dalšího řešit.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 2. 2018 13:38

Prosim o vysvetlenie :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 24. 2. 2018 13:46

Vysvětlení je jednoduché: xls má totiž pocit, že to co vyhovuje jemu je automaticky výhodné pro všechny...
Navíc trochu zapomněl dodat, že u UCB musí mít k debetce navázaný účet v EUR, který musí doplňovat platbou přes devizovku a pokud se stane, že na EUR účtu nebude mít dostatečný zůstatek, tak si s tou super kartou může akorát tak vytřít *****.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků