Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 4. 10. 2018 14:38

Nečetl jsem podmínky EP, jen jsem říkal, že ČSOB má tuto podmínku "také". OK, možná špatně formulováno, možná ta podmínka je JEN u ČSOB.
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Menton 4. 10. 2018 22:48

Jo jak tak koukám v České Spořitelně jsou bankéři zatím teda nejostřejší vidno že jednají hned žádný rozpaky. Jo jo zlatý ČSOB.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 4. 10. 2018 23:22

Dle podmínek se tento účet nesmí používat pro podnikatelské účely. Tak až bude někdo dělat vlny, tak se jako OSVČ bankéře zeptejte jak to máte plnit? :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 10. 2018 05:11

I OSVČ může mít vedle podnikatelského účtu i osobní účet (resp. měla by mít pro nepodnikatelské účely) a vyplácí si podíl na hospodářském výsledku (resp. zálohu na něj).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 6. 10. 2018 00:44

To jo, ale pořád to bude účet s názvem Jméno a Příjmení, který se objeví v přijaté platbě, stejně jako u přeposílačů.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 6. 10. 2018 06:50

To je pravda, ale pokud nemáš s.r.o. a člověk je živnostník, tak to jinak neudělá. Asi, ale bude rozdíl ve výši vkladu, než u přeposílání.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bobisek_ 20. 10. 2018 19:13

Prý při nejhorším stačí přeposlat peníze ze spořícího na osobní a zpět a bere se to, že je to OK

Nevím no, upřímně žádná banka v ČR není 100%, všude je něco co člověku vadí. Ono, upřímně by se mě nejvíc líbilo Airbank, kdyby měli cestovní pojištění a salonky v ceně :D
bobisek_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubocz 23. 10. 2018 21:14

Dnes mne Erste informovala o změnách k 1.1.2019, mj. nahrazuji Priority Pass produktem LoungeKey se 6 vstupy zdarma. Neumím posoudit, co ztrácíme a co získáme z pohledu velikosti akceptační sítě.

Více zde https://uloz.to/!Z9RG7mAk9IIe/archiv-zip (nešlo mi to přiložit jako příloha napřímo)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 23. 10. 2018 21:25

bubocz: taky me to zajma, ale nemel jsem cas to jeste procist :(

-- 23. 10. 2018 22:27 --

pino píše:Potvrzuji, že případ s hrozící výpovědí / převodem na obyč účet (z před dvou stránek) má také kořeny V Celnici...

Celnice je hrozna pobocka, uz jsem driv na ni zde poukazal, strasnej personal, hroznej banker. Sleduje a monitoruje ucet, hlida co tam das a nedas a priste te ihned prudi :-S
Celnici jsem zrusil jak to slo a nyni uz je klid.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod gekkon 24. 10. 2018 08:03

Takze asi dosahli, co chteli ne? Odstrihnout, pro ne nevydelecne, klienty.
Pobocka Rytirska se uz taky nakazila. Zatim jen lehky, ale neustaly tlak ;)
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 10. 2018 09:15

dik za dokumenty!
mne prisla SMS, ale v banke v mobile som nemal ziadnu spravu

co sa tyka LoungeKey, patri PriorityPass. Co som zatial zistil z googlu, mali by mat trosku mensiu siet salonikov a funguju bez specialnej karty, mali by fungovat priamo s platobnou kartou.

inak prekvapilo ma, ze uz budu vydavat viac Visa Infinite, a to zadarmo. Asi to spolu suvisi....
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 24. 10. 2018 09:37

Tlak jo, ale na co? Aby člověk cpal peníze do nevýhodných fondů, nebo používal nepoužitelného George? Kdyby měli opravdu kvalitní bankovní a investiční služby, tak prosím. Ale tahle rakouská kampelička se spíš snaží okrádat na drobnostech jako je nevýhodný kurz, mizerné úročení spořících účtů...
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 10. 2018 13:47

gekkon píše:Takze asi dosahli, co chteli ne? Odstrihnout, pro ne nevydelecne, klienty.
Pobocka Rytirska se uz taky nakazila. Zatim jen lehky, ale neustaly tlak ;)

Jak? Jako ze tam prijdes k bankerce a ta ti rika tady jste pane vlozil 50K tento mesic, tech 50K musite utratit vite, ne je preposlat vite ? :-) Me to takto bylo receno puvodne Celnice :-(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod gekkon 24. 10. 2018 13:58

Jednou za mesic/dva telefonat a tahani na pobocku kvuli nejake super nabidce. Podklady do mailu nejdou poslat, protoze je to nova nabidka a podklady zatim nejsou ;) behem hovoru, kdy odmitate, tak naznaky ze ten ucet nevyuzivate podle predstav banky a ze byste mel premyslet jestli ho vubec potrebujete. A nejde o preposilani, chteji aby clovek investoval do jejich fondu kdyz uz nema hypoteku. Driv jsem tam ze slusnosti chodil, ted uz na to kaslu.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 10. 2018 14:15

Taky jim vždy do telefonu řeknu, že zítra odjíždím na 4 měsíce služebně mimo ČR.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků