Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 1. 2019 20:53

Nechci se identifikovat odkud jsem, ale jen pro info nejsem z Prahy. Už jsem psal bankéři, jestli se to nedá změnit, tak uvidíme. Jen jsem točil 70k Kč měsíčně a čerpal salonky. Měsíc běží výpověď, tak všech 6 vstupů vyčerpat nestihnu, když je letiště Praha zdarma.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2019 01:08

To ti nejspis zaridil sam tvuj bankéř, vzdyt z tebe ma jen vydaje a zadne prijmy :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 1. 2019 09:57

... stejně jako ostatní bankéři to mají u 90% uživatelů tohoto fora :-)

No, mám domluvenu schůzku. Očekávám, že bude chtít splnit aspoň 2 podmínky, takže příjem (obrat) 70000 Kč a 1,5 mil. Kč vklad. Jenže, když nechám někde jinde ležet 1,5 mil Kč na spořáku za 1,08 % p.a.(MPU), tak to mám za rok ztrátu 11220,- Kč, než na jejich 0,2% p.a. spořícím účtu. To 11220,- Kč v salónkách a v dalším pojištění ročně nevyčerpám, takže asi konec EP.
Naposledy upravil čulibrk dne 23. 1. 2019 11:49, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 1. 2019 11:45

platil jsi jinak kartou? Posilal penize i na "cizi" ucty. Nebo bylo jenom toceni 70k?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 1. 2019 11:50

... čisté automatické točení 70k/měsíčně, nic jiného jsem tam neměl a nepoužíval, kromě salónků
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 23. 1. 2019 12:13

njn, taky musíš dát trošku bance nažrat, třeba platby kartou v obchodech.
sice na většinu mám twisto, pokud ale vyčerpám limit 12900 czk na měsíc na twistu, tak něco platím debetkama at se trosku taky nažerou. to že ostatní platby jdou KK je pak nemusí tolik trápit. maj vydat automaticky a nekecat že nemaj z tebe příjem.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2019 10:08

“bance nažrat, třeba platby kartou v obchodech”

a mají aspoň vraceci kreditku?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekkon 24. 1. 2019 11:17

...maji transparentni kreditku, ta vraci 1% v zahraničí a na webu. Idealne pouzivat pres CRV. Neni problem ji mit spolecne s Premier uctem.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2019 12:11

kreditka má měsíční poplatek 50 Kč, ale při útratě nad 3000 Kč jej neplatíte.

Takže touto kartou platit na inetu a dat nažrat spořce a mBank kreditkou zase v obchodech. Akorát nevím zda na Netu chci každý měsíc utratit 3000 anebo vůbec se zabývat nějakými podmínkami, asi ne, takže EP asi oželím.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 1. 2019 14:52

audiobullys píše:njn, taky musíš dát trošku bance nažrat, třeba platby kartou v obchodech.
sice na většinu mám twisto, pokud ale vyčerpám limit 12900 czk na měsíc na twistu, tak něco platím debetkama at se trosku taky nažerou. to že ostatní platby jdou KK je pak nemusí tolik trápit. maj vydat automaticky a nekecat že nemaj z tebe příjem.

Tak to nevadi ne? Me to prece v krame v marketu nic nestoji, pokud zaplatim Visa Infinite debetkou a banku to potesi ;-) Nez aby vyhodu uplne vypovedela, jelikoz tam jen slepe clovek toci neco :-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 24. 1. 2019 17:40

Asi vám zklamu, v mém případě jim v EP ani nestačilo, že jsem kartou platil, ani v průměru téměř dvojnásobný obrat.

Z druhé strany, když si spočítáte, o kolik byste přišli, kdybyste tam měli držet těch 1,5 mega, tak je i zaplacení salónků cash více než přijatelné.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod SVitara 24. 1. 2019 18:03

Ja budu radeji platit kreditkami HB!, ty mi jsou cennejsi nez cokoliv od CS.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2019 18:13

xls píše:Asi vám zklamu, v mém případě jim v EP ani nestačilo, že jsem kartou platil, ani v průměru téměř dvojnásobný obrat.

Z druhé strany, když si spočítáte, o kolik byste přišli, kdybyste tam měli držet těch 1,5 mega, tak je i zaplacení salónků cash více než přijatelné.


Asi by jim stačilo, kdyby peníze nechodily na otočku z jiného účtu na jméno toho klienta, ale byl to real příjem, třeba z nájmů a zaměstnání :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 1. 2019 18:23

Uz aj takemu vypovedali EP...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2019 18:36

Fakt? Tak proč to vůbec zakládají ? To tam mohou rovnou napsat, musíte si tam nechat 1,5mio :)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků