Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 17. 2. 2019 20:39

UCB by sa mohla konecne zapojit do systemu, ze platby odoslane do istej hodiny pridu v rezime D+0
Je to ale oblubena banka korporacii, kto vie preco
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 21. 2. 2019 14:45

Moze mi niekto prosim poradit ako aktivovat loungekey na kartach od CS? Na stranke loungekey pisu, ze na registrovanie potrebujem nejaky link od banky(nic mi neprislo). Na stranke airport.mastercard chce cislo karty MC (takze Visu tam nezaregistrujem?)
Mirec Vrabec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 21. 2. 2019 14:56

Karty od Erste sme registrovali priamo v mobilnej appke, registrovali sme Visy, pretoze maju mensi 'hold'
Ziadne prepojenie (link) od banky nebolo nutne
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 21. 2. 2019 16:53

Mirec Vrabec píše:Moze mi niekto prosim poradit ako aktivovat loungekey na kartach od CS? Na stranke loungekey pisu, ze na registrovanie potrebujem nejaky link od banky(nic mi neprislo). Na stranke airport.mastercard chce cislo karty MC (takze Visu tam nezaregistrujem?)


na to stačí pár sekund a Google... Rychlejší, než psát dotazy ;-)

https://www.ersteprivatebanking.cz/cs/loungekey

Na registraci přes web pomocí karty Erste máš na té stránce hned první dva odkazy "KartaVISA" "Karta Matercard"
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 21. 2. 2019 17:20

Na googli som hladal dobrych 20minut, a vsetko co mi naslo boli blbosti, mozno je to tym, ze som v cudzine tak vyhladava cudzie stranky. Kazdopadne velka vdaka!
Mirec Vrabec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 21. 2. 2019 18:28

Jinak LoungeKey jako takovy na iOS jde pridat i do Wallet (ApplePay).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2019 07:35

čerstvé info z Vídně. Do salonku už bez hostů na MC (ČSOB i Erste)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 22. 2. 2019 09:59

Sakra, takže když letím s dítětem (9 let), tak je to rovnou za dva vstupy?
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 2. 2019 10:39

Tak to ale přece bylo pořád - vstupy do Sky Lounge/Jet Lounge ve Vídni s "prémiovými" kartami MC jsou jen pro držitele. (Pro hosty jsem si nechával kdysi dělat v Citi dodatkové karty...)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2019 11:15

Ne, opravdu nějakou dobu fungovali u Erste MC karet hosti, osobně vyzkoušeno
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 22. 2. 2019 11:42

Koukám, že podle instrukcí Erste lze ve Vídni použít pro sebe volný vstup a pro hosta LoungeKey, takže bych s dítětem vyčerpal jen jeden vstup. To je lepší varianta.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 22. 2. 2019 16:54

PatrikChrz píše:čerstvé info z Vídně. Do salonku už bez hostů na MC (ČSOB i Erste)


To jako ty 4 vstupy Priority Pass ČSOB již neplatí?Za sebe chci čerpat z Debit Gold Master card od Raiffky a za manželku z Priority v Air Lounge.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2019 20:59

To jo, na PP je možné samozřejmě, bavili jsme se zde o neomezených výstupech. Ty už pro hosty nejdou.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 22. 2. 2019 21:25

PatrikChrz: tak super, takze pokud vezu celkem 4 lidi na vylet, mohu sebe vzit na MC Erste MasterCard Elite + Lounge Key co mam v telefonu pro dalsi 4 lidi? :) Pustej to abych mel jistotu? :)
asi T2 prelet Viden - smer Pariz
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Markil 23. 2. 2019 09:57

Taky vám při registraci do apky LoungeKey přes kartu Erste zablokovali něco přes 3 USD na kartě? Doufám, že je to jen v rámci ověření a platba neproběhne... Zjistil jsem to teď asi 2 dny po registraci, když jsem koukal do IB, že tam mám nějakou neznámou blokaci a je to ten LoungeKey, tak předpokládám, že to proběhlo v rámci té registrace.
Markil
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků