Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Prologer 16. 2. 2017 21:08

Záleží na salonku. Někde je to neomezeně (Milán), jinde třeba jen 2 hodiny. Ale ty 4 hodiny to je obvyklé.
Třeba v Moskvě jsme měli přestup 7 hodin a museli jsme se nechat chargenout dvakrát.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 17. 2. 2017 13:43

A to si za tebou jako přišli a řekli, že už jsi tu déle něž 4 hodiny a že máš znovu platit či ukázat Priority Pass? Nikde jsem si nevšiml, že by si zaznamenávali čas příchodu.

Jinak moje další zkušenost z Erste Premier. Po stížnoszti, kdy mi za měsíc nedokázali založit Erste Premier jsem požádal o výměnu bankéřky. Nyní už Erste Premier mám. Mám i novou bankéřku, ale stejně se nic nedozvím o pojištění, kterým se tak chlubí, že je na 10 mil. Kč. Když se zeptám, co by se vyplácelo a komu při mém úmrtí způsobené pádem letadla, tak ticho, ani žádná jasná emailová odpověď. :twisted:
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 2. 2017 13:47

Nevím o salonku, který by při vstupu nepožadoval předložit palubní vstupenku, kde je docela jednoznačně vidět čas odletu - obsluha tedy hned ví, jak dlouho se budeš v salonku zdržovat. Čas příchodu je zaevidovaný hned poté, co kartou PP projedou termínálem na vstupu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Peťo6 17. 2. 2017 14:38

No ale to potom chodia medzi luďmi po salónku a hladajú konkrétneho človeka (veď už si ani nepamätajú ako vyzerá), aby ho mohli poslať preč (na začiatku napr. poviem, že tam budem len 4 hodiny)?
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 17. 2. 2017 16:21

Pracovníci salónku dobu pobytu (pokud má salónek nějaké časové omezení) opravdu hlídají. Předpokládanou délku tvého pobytu vědí,jak píše fremantle, dle předkládané palubní vstupence při vstupu do salónku. Pokud jsi vyčerpal dobu pro pobyt na jeden vstup, pracovník recepce si tě vyhledá a upozorní tě na to (osobní zkušenost např. v Athénách). Poté si můžeš dobu pobytu dalším vstupem prodloužit nebo udělat pá pá.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prologer 17. 2. 2017 17:16

Jo, na to maji dobrou pamet. Štvou me v RB salonku na T2, kde me vzdy presne po 120 minutach najdou a požádají o odchod. A prioritypass tam neberou :-(

V te Moskvě to u nas chtěli uz hned pri vstupu na zaklade letenky. Mam neomezený pocet vstupu, tak jsem to nějak zvlášť neřešil.
Pri delším přestupu mi navic taky prijde lepsi se podivat do mesta. Pokud se tedy kvuli tomu nemusi platit drahé vízum jako v tom Rusku. V USA uz mam nacviceny i 4 hodinový prestup na JFK s návštěvou celeho lower Manhattanu :-)
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 2. 2017 16:23

eR99 píše:Pracovníci salónku dobu pobytu (pokud má salónek nějaké časové omezení) opravdu hlídají. Předpokládanou délku tvého pobytu vědí,jak píše fremantle, dle předkládané palubní vstupence při vstupu do salónku. Pokud jsi vyčerpal dobu pro pobyt na jeden vstup, pracovník recepce si tě vyhledá a upozorní tě na to (osobní zkušenost např. v Athénách). Poté si můžeš dobu pobytu dalším vstupem prodloužit nebo udělat pá pá.



To samozřejmě nemusí být pravda. Často chodím do salonku po příletu (ne před odletem). To není nic proti pravidlům a nevím, jak by tady podle palubní vstupenky ohlídali čas.

A v Taipei jsem byl v salonku několikrát před odletem přes noc (příchod kolem desáté večer, let ráno po šesté).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 22. 2. 2017 18:08

Takze ti nekde jezdi kufr po pasu a ty si dopravas v salonku? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 2. 2017 18:17

Kdepak! Žádnej kufr ;-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod marcurba 22. 2. 2017 21:40

Jenom jedna otázka. Dneska jsem volal na zřízení EP a bankéř hned v telefonu velká nedůvěra, jestli splňuju podmínky. Já myslel, že právě proto mají 1000,- měsíčně za vedení účtu, kdybych ty podmínky nesplňoval. Proč z toho dělat takovusenzaci, když podobné účty se nabízejí u každé banky, parametry jsou obdobné - aspoň unicredit a čsob (co jsem se díval)...to jako tohle je známka luxusu? Tak nějak mi to příjde jako beautifulpeople.com, kde se rozhodují, jestli teda jako jo, nebo mám smůlu...
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarKom 22. 2. 2017 21:49

S474N píše:Takze ti nekde jezdi kufr po pasu a ty si dopravas v salonku? :mrgreen:
Stalo se mi v USA. Ale obsluha salónku mne ujistila, že veškerá taková zavazadla putují do úschovy.
Měla pravdu, vedle pásů byly prostory, kam zřízenec vše co zbylo uzamknul a vydal jen po předložení lístku od zavazadla.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saabik 22. 2. 2017 22:54

Taky chodím do salonku, ikdyž nikam neletím a jen někoho třeba doprovázím, nebo čekám na někoho až přiletí. Při vstupu řeknu, že nikam neletím, slečna pokýve hlavou, zapíše si jméno a jdu se občerstvit:)
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2017 06:33

A jak se do něj dostaneš? Bez letenky tě přece nepustí celníci přes kontrolu, nebo ano?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 23. 2. 2017 06:59

Zapomněl jsem dodat - salonek RB.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goropes 23. 2. 2017 09:04

no i na T2 je před salonky bezpečeností kontrola, kde se taky skenuje boarding pas.
jak se přes to dostaneš bez letenky?
goropes
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků