Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 14. 8. 2018 13:24

Mr.Scully píše:Tak jsem napsal na Erste Premier, že bych měl zájem o službu EP (podmínky splňuju), ale že to chci především kvůli vyzkoušení služby a srovnání s konkurencí (ČSOB Premium). Odpověď přišla na můj vkus tedy dost vyhýbavá... že jako jo, že to samozřejmě možné je, ale že obecně preferují aktivní klienty, kteří u nich investujíc a aktivně ten účet využívají. Tak nevím, jestli se tam budu vnucovat, abych pak odrážel telefonáty, proč nechci investovat. To mi za to asi nestojí, ČSOB mi aspoň dá pokoj.


Neblbni.
To skusali na kazdeho, ze to je nenarokova sluzba. Povedz im, ze o to mas zaujem. Na schodzke Ti to zalozia a je velka sanca, ze sa Ti uz neozvu. Bude Ta cakat kedna navsteva na prebratie kariet. Ja som chcel konto aj pre manzelku aj s Visou. Ked tak napis sukromnu spravu

-- 14. 8. 2018 14:25 --

alfas123 píše:
Mr.Scully píše:Tak jsem napsal na Erste Premier, že bych měl zájem o službu EP (podmínky splňuju), ale že to chci především kvůli vyzkoušení služby a srovnání s konkurencí (ČSOB Premium). Odpověď přišla na můj vkus tedy dost vyhýbavá... že jako jo, že to samozřejmě možné je, ale že obecně preferují aktivní klienty, kteří u nich investujíc a aktivně ten účet využívají. Tak nevím, jestli se tam budu vnucovat, abych pak odrážel telefonáty, proč nechci investovat. To mi za to asi nestojí, ČSOB mi aspoň dá pokoj.


Neblbni.
To skusali na kazdeho, ze to je nenarokova sluzba. Povedz im, ze o to mas zaujem. Na schodzke Ti to zalozia a je velka sanca, ze sa Ti uz neozvu. Bude Ta cakat jedna dalsia navsteva na prebratie kariet. Ja som chcel konto aj pre manzelku aj s Visou. Ked tak napis sukromnu spravu
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Menton 14. 8. 2018 15:27

Tak dnesni zazitek z CSOB teda pravda male pobocky. Kdyz jsem zalozil ten devizovy ucet v CHF, tak mel jsem v penezence pajdu asi mesic. Tak si rikam dam ji tam at tam nesviti nula.
Prijdu k prepazce tady mistni pobocky a dama se mne pta. To jsou nove eura? To je jako detske omalovanky. A ja rikam ne jsou to CHF a chci je vlozit na tento ucet. A dama tady to vlozit nepujde nemam kam. A ja se ji ptam jak nemate kam.. A ona nemam vlozite pouze na velkych pobockach , Brno , Praha , Budejovice atd. V tu chvili jsem nevidel jestli se mam smat nebo zas tak moc ne. Nastesti temer v Brne pracuju. Toto je pro silne povahy. Vcera jsem na te mensi poboce potreboval doresit neco z premium konta jeste. A ta dotycna... Mi tady mam pouze jednu pracovnici a ta se zaskoluje a premium ucet nemuze ovladat.

-- 14. 8. 2018 16:40 --

No chybi tomu jen telefonat jak jste spokojen se sluzbama CSOB. ? Ale zatím vcelku jo az na toto humorne predstaveni.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Menton 16. 8. 2018 06:43

alfas123 píše:
Mr.Scully píše:Tak jsem napsal na Erste Premier, že bych měl zájem o službu EP (podmínky splňuju), ale že to chci především kvůli vyzkoušení služby a srovnání s konkurencí (ČSOB Premium). Odpověď přišla na můj vkus tedy dost vyhýbavá... že jako jo, že to samozřejmě možné je, ale že obecně preferují aktivní klienty, kteří u nich investujíc a aktivně ten účet využívají. Tak nevím, jestli se tam budu vnucovat, abych pak odrážel telefonáty, proč nechci investovat. To mi za to asi nestojí, ČSOB mi aspoň dá pokoj.


Ja na tvem miste bych prisel na pobocku, nebo si dojednal schuzku. Ale nerikal jim ze od nich neco chci a pouzivam to same jinde. To uz neco rika. Proste chci sluzbu EP vysvetli jim ze podminky splnis a dal se o nicem nesir.
Bankerka mi v CSOB rikala ze pokud je ucet aktivne pouzivan a je plnena jedna ze tri podminek je to v nejlepsim poradku. Rozhodne lepsi toto nez poslouchat v CS ze tady tu platbu 170000 CZK jste poslal na ucet tady a tu samou platbu jeste tyz den na jiny ucet z banky. A ze to jako neni dobry...
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 16. 8. 2018 15:52

Menton píše:Ja na tvem miste bych prisel na pobocku, nebo si dojednal schuzku. Ale nerikal jim ze od nich neco chci a pouzivam to same jinde. To uz neco rika. Proste chci sluzbu EP vysvetli jim ze podminky splnis a dal se o nicem nesir.
Bankerka mi v CSOB rikala ze pokud je ucet aktivne pouzivan a je plnena jedna ze tri podminek je to v nejlepsim poradku. Rozhodne lepsi toto nez poslouchat v CS ze tady tu platbu 170000 CZK jste poslal na ucet tady a tu samou platbu jeste tyz den na jiny ucet z banky. A ze to jako neni dobry...


Mohu vědět, jaké jsou ty tři základní podmínky, kdy po splnění alespoň jedné je pro ČSOB vše OK?
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 8. 2018 16:15

Obrat na účtu, objem spravovaného majetku, objem úvěru. Nejsnazší je splnit ten první
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 8. 2018 16:37

Pre niekoho hypo. Kolega mal u CSAS hypo este v dobe, ked bol prijem 100k... a dostal skrz nu Premier
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 16. 8. 2018 18:32

Dnes mi přišel domů od KB dopis, že od 1.11.2018 bude Top nabídka zmírňovat pravidla pro vedení účtu zdarma a to za podmínky buď úložkou v hodnotě 1,5M (bývalo 5M) u MPSS, Komerční pojišťovny, Penzijní společnosti KB, Amundi Czech Republic. Podmínka obratu pro vedení zdarma též zmírní ze 150k/měsíc na 100k/měsíc. Od nového roku přibude další podmínka pro vedení zdarma a to hypo ve výši 5M.

Asi zjistili, že mají ze všech nejtvrdší podmínky a nemají lepší služby, než ostatní :) Přesto Top nabídka není špatný účet a nějaké výhody se tam najdou...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 8. 2018 18:43

To je dobra sprava

Rusim Erste a idem k nim haha
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Menton 16. 8. 2018 20:17

U KB co jsem mel moznost cist za hodne penez malo muziky. A dobre uvedeno podminky nejvetsi a vyhody asi mensi. Nevim jestli je o co stat.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 8. 2018 20:19

cz01 píše:. Od nového roku přibude další podmínka pro vedení zdarma a to hypo ve výši 5M.
Tak jak teda? Ani za to přeposílání 100 tis. nenabídne nic lepšího než ČSOB Premium.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 16. 8. 2018 20:50

Haha...bláznivé a bláhové doufat, že nadnárodní Západní cizácké korporátní Koloniální banky nabídnou v Kolonii česko nějaké smysluplné a proklientské prémiové služby. Jde jim jen o to, nebohé ožebračené české milionáře prakticky bezdomovce oholit co nejvíce, však mají v Kolonii česko nejvyšší zisky na klienta či na objem úvěrů ku depozitním produktům. :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Menton 16. 8. 2018 20:52

dr. lukas osobne jem sel do CSOB proto ze plat mam +- to co je podminka si tam mesicne poslat. Tudiz mi odpada myslet na nejake preposilani a delani nesmyslu. Jen proto abych cosi splnil. Druhak, 1,5M budu plnit za par let v aktivech bez problemu. Hypo nemam a nepotrebuju.
Kolik lidi nebo sportovcu ma plat +-100 K cista mzda? Tech lidi bude velke minimum. I tak si tam budou muset neco preposlat. To uz je opruz a nesmysl. Lepsi mi prijde zalozit si ucet takovy abys nemusel pro to nic delat. Tudiz bud dostatecny prijem. Nebo hypo, nebo objem majetku. A logicky hledat tam kde to splnis s tou nejjednodussi podminkou. Prihlizim i k tomu kde te relativne nechaji vklidu a nevnucuji to co nechces. A porad plati u nas CS a CSOB nejsirsi sit pobocek kdyz teda bude nutne neco potreba coz snad ve svete netu uz tak potreba nebude. A jak se tady doctes v CS nechteji svoje sluzba davat jen tak zadarmo a momentalne klienty presivaji. Na ty pro ne perspektivni.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 16. 8. 2018 21:24

Jen takova technicka poznamka. Plat 100k ma v IT a treba i bankovnictvi, Telco atd. velke mnozstvi lidi. Jen z mych podrizenych 8 lidi. Uspesni sportovci, umelci, TOP manageri se pohybuji jeste o kus vys, vetsinou uz dosahnou na privatni bankovnictvi.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Menton 16. 8. 2018 22:17

Asi to tak muze byt. Ja kdyz odectu z meho okoli podnikatele, kteri samo maji vic. A taky vedouci firem tak ten plat 100k dost hapruje. Hrubyho mozna ale cisteho ne. Jo dejme tomu ze tech lidi jiste procento bude. Je podle mne lepsi zvolit to co zvladnes s normalnim prijmem a nemuset delat opicky. Nekdo si nastavi prikazy a taky to nejak da.
A nabizi ta KB neco o dost lepsiho nez EP nebo CSOB? Ja jsem v KB mel kdysi ucet jiste normalni a byla to tam tezka doba minula. Tehdy jsem si rekl dost a sel jinam.
Treba se casy zmenily ale moc neverim.

Kouknu na tu KB ne proto ze bych tam utikal ale jen tak pro porovnani.

-- 16. 8. 2018 23:28 --

No ta KB je podobny produkt. Jde o to jestli to najde svoje ovecky nebo ne. Podle mne nejhorsi nabidka Unicredit kde tak 11x za mesic neco nefunguje, tam jsem se sam presvedcil ze i spatne rozhodnuti se da udelat a tak rychle jsem odnikud jinam neutekl. Nejen ze neco nejde, ani se nikam nedovolas a veci co slibi vyresit nevyresi. Kdyz jsme u toho IT pripomina mi to indickou podporu v IT na nic a jeste jednou na nic.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 8. 2018 22:39

Tak hodně záleží jestli se bavíme o absolutních nebo relativních číslech, na plat 100 tisíc Kč hrubého (!) dosáhnou necelé cca. 2 % zaměstnanců, to nebude ani tak 100 tisíc lidí... Vrcholoví sportovci si dokážou vydělat i mnohem více, nicméně ten percentil bude snad podobný, ve druhé lize (a vůbec ani v první) na to fakt nedosáhnou.

Klientů privátního bankovnictví je v ČR snad tak kolem 25 tisíc, mass affluent, na které cílí nabídka "prémiového" segmentu jsou vyšší desítky tisíc. O ně se "pere" už docela dost bank - z velké pětky nabízí nějaký "prémiový" produkt každá.

Je ale velmi dobře, že tolik vysokopříjmových lidí navštěvuje tohle fórum :hm, opravdová studna užitečných informací...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků