Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 7. 12. 2017 21:21

goropes píše:Může mi bankéř EP vypovědět jen proto, že se mu "nelíbí moje aktivita"?


Může vypovědět, a to i bez udání důvodu. Na službu EP není právní nárok. Kromě toho by banka vypověděla službu EP, nikoliv účet - ten by zůstal.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 8. 12. 2017 22:16

fc70 píše:Jestli chceš jasně dané podmínky a jejich anonymní vyhodnocování strojem, masových retailových bank je na výběr dost. I ten Priority Pass se dá koupit za standardní ceníkovou cenu a není asi potřeba se s nikým bavit.

Musi zvazit zda mu to stoji i za ten cas pripadne litat na pobocku a resit bankere :-)
Jsou lidi co to bud nebudou vyuzivat a pojisteni si treba radi zaplati a potom jista skupina co to chce jen zadarmo.
Co se tyce toho bankere, velmi ale fakt HODNE zalezi na tom jakyho privatniho bankere ma!!!
Sam jsem neco tak podobne zazil, v pripade problemu mohu poradit zmenit osobniho bankere, nejlip zmena pobocky Erste! :-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod taylor729 9. 12. 2017 22:41

Me nijak nekontaktovali a ve zprave o zmene podminek je že je splnuji. Pravda ze nedelam in-out behem jednoho dne, ale je to rozdeleno do vice prichozich a odchozich plateb a penize se tam par dni ohreji. Ale jinak zadnou z tech sluzeb vyhodnych vic pro banku nez klienta nepouzivam.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod morgun 10. 12. 2017 08:24

Ahoj Taylor, mozes napisat ako si spravne nastavit platby, kludne do spravy?

Tento mesiac som podpisal EP a zatial podmienky splnam, no vraj casom budu zvysovat limit a nechcem si zbytocne objednavat nejake nepotrebne sluzby.

Ake su vyhody EP, ktore vyuzivate? Mna prilakalo:
cestovne poistenie
saloniky na letiskach
priority pass na letiskach

Neviem, co dalsie zaujimave poskytuju
morgun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 10. 12. 2017 08:51

Např.
- někoho mohou zajímat cizoměnové účty
- pojištění osobních věcí a karet
- dá se dohodnout investice bez vstupních poplatků (jinde mi to přijde lepší)

Premier benefit club je už o ničem a více tam pokud vím není.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 12. 2017 09:03

Jeste je tam concierge, pokud vim.

morgun: nic na tom neni, jen zkratka mesicne provedu vklad tak nadvakrat a ven to posilam rozdelene tak na 5 casti na nekolik ruznych uctu (všechny me).
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 10. 12. 2017 13:58

Já mám jeden příkaz tam, druhý ven + random příchozí platby, platby kartou, odchozí platby v malých částkách.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 11. 12. 2017 10:17

Suky. píše:Už jste se někdo dostali k informaci, co vše se mění?

Tedy kromě kritérií a těch pár změn co popsali v krátké zprávě v IB.

Mne tam trochu straší skrytá hrozba:
Zpráva IB píše:V ceníku budou nově uvedeny informace týkající se automatického nároku rodinného příslušníka na službu Erste Premier bez ohledu na plnění vstupních kritérií. Rodinnou propozici poskytujeme i nadále a je zcela na posouzení klienta a bankéře, zda je obsluha rodinných příslušníků v rámci služby Erste Premier pro klienta výhodná.

Já mám takový slibovaný "osobní přístup", že bankéřka nereaguje na email...

Tak prý rodinný příslušník může i nadále mít přidružený účet bez plnění kritérií, ale to se nemá vztahovat na prestižní karty.

Jinými slovy, pokud chce rodinný příslušník např. Visa Infinite musí také plnit kritéria nebo za ni platit.

Info po telefonu, oficiální dokument jsem nedostal.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 11. 12. 2017 15:13

Uvidíme, s čím přijdou na papíře nebo ve skutečnosti, a stejně to není moc směrodatný, protože to mohou každou chvíli měnit, případně i antedatovat, kde se ten požadavek na 70 tis. objevil v dokumentu z r. 2016. Proč asi toho rodinného příslušníka přidružovali?
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Suky. 11. 12. 2017 16:22

Protože ta moje konzerva platila nevím kolik za vedení účtu a o změně omítla jen mluvit.
No a když snížili kritéria řekl jsem si, že se občas salónek hodí, pojištění se mi zdálo lepší než u UCB, tak jsem to založil a přidružil zabíjeje dvě mouchy jednou ranou :-)
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 11. 12. 2017 17:31

To byla řečnická otázka.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod KoulK 15. 12. 2017 13:45

ČSOB World Elite: Je to tak, že pokud chci mít možnost využít pojištění stornopoplatků letenky, musím zaplatit letenky tou kreditní kartou, že?
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 12. 2017 13:56

ano
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wingsd 20. 12. 2017 10:42

Je tu někdo kdo řešil hypoteku/refinancování přes premium u ČSAS nebo u ČSOB?
Zkušenosti?
Nabídka úroků je slavná jak píšou v reklamě nebo tragická a o půl procenta víc než vám dají všude jinde....Díky
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malda 20. 12. 2017 13:18

KoulK píše:ČSOB World Elite: Je to tak, že pokud chci mít možnost využít pojištění stornopoplatků letenky, musím zaplatit letenky tou kreditní kartou, že?

Uz by to tak nemelo byt - overoval jsem nekdy v rijnu na infolince a tato podminka uz pry neplati.
malda
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků