Kreditní karta Kooperativa

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Théseus 23. 8. 2014 10:14

http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-fin ... -d00023562
Diskuzi k KK Kooperativa směřujte prosím do tohoto vlákna místo vlákna Česká spořitelna
Naposledy upravil Théseus dne 23. 8. 2014 17:32, celkově upraveno 1
Théseus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrE70 23. 8. 2014 17:15

V pátek jsem byl zažádat o kartu na pobočce Koop. Donesl jsem potřebné papíry a začali žádat online o kartu na webu ČS. Paní říkala ,že schválení podle manuálu trvá 15-30min. Potom se systém ČS přepnul z automatické kontroly žadatele na manuální kontrolu která podle manuálu trvá max.1 hodinu. Závěr : po skoro 2 hodinách jsem odcházel a na portálu ČS bylo ,na žádosti se pracuje. Možná budu v pondělí vědět zda mám schváleno nebo zamítnuto. Pro info žádal jsem o limit 100 tisíc.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 23. 8. 2014 19:51

já jsem tam byl ve středu, takže to chce vydržet.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 24. 8. 2014 10:04

Koukám, že aby byli konkurenceschopní, pokusili se obšlehnout lajfku. Proč ne? Konkurence neškodí .
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod petrE70 24. 8. 2014 11:01

iguka - a víš zda máš schváleno nebo čekáš na schválení?
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 8. 2014 11:45

xls píše:Koukám, že aby byli konkurenceschopní, pokusili se obšlehnout lajfku. Proč ne? Konkurence neškodí .

Nemám strach, že by to během krátké doby nepohnojili a neučinili nekonkurenceschopné... Já měl kdysi jejich Kredit Partner a tam neustále zvyšovali počty bodů, za které bylo možné získat odměny. Konkrétně třeba dálniční známka za rok poskočila o více bodů, než jsem za ten rok vůbec nasbíral.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 8. 2014 13:50

Až my zkončí u life zkončí bez poplatků tak bych na tuhle kartu přešel
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 24. 8. 2014 14:03

Tak to já si zas lajfku radši zaplatím, ten roční poplatek je v porovnání s výnosy vcelku zkousnutelný.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 8. 2014 14:07

V čem má Life lepší výnosy než tahle nová karta? Díky iBodu toho ta Kooperativa přináší víc?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 24. 8. 2014 14:45

Abych mohl žádat, musim mít nějakej produkt od KOOP ? Ten nemam. ^^ O:-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 8. 2014 14:58

marvy: Nemusíš. Ptal jsem se a odpověděla mi paní z gen. ředitelství, která má ten produkt na starosti. (Mimochodem jsem mezi řádky vyčetl, že je jen málo lidí (poboček), kteří o kartu umí zažádat. V zásadě se tvářila, že v Praze bezpečně 2.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 8. 2014 15:19

xls píše:Tak to já si zas lajfku radši zaplatím, ten roční poplatek je v porovnání s výnosy vcelku zkousnutelný.

V tom pripade uz neni karta zdarma a pro me osobne se stava naprosto zbytecnou..zidy jsme krmili uz dost let na to, aby jsme to delali i v dnesni dobe
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 8. 2014 15:23

To já klidně budu platit za kartu třeba 200 Kč měsíčně, když mi minimálně o ten poplatek vrátí víc něž jiná. A tak to doposud bylo s Life.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 8. 2014 15:26

Nemůže někdo opravit ten název vlákna?

Jinak Life x cobrandy ČS - největší rozdíl vidím v možnosti použití v zahraničí - s Life se dostanu při nejlepším efektivně 1 % nad střed, u ČS, u níž se kurzy odvíjejí dle kurzovního lístku ČS (tedy spread cca. 4 %) se dostanu zhruba na rovný střed.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond2 24. 8. 2014 15:27

To je možnost někde točit 100 000,- :hm ? JInak dostačuje City Life/Mall...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků