Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 3. 2018 06:25

Tak oni zhruba před měsícem (tj. pár dní po vstoupení nových podmínek v platnost) rozesílali maily, že máš v rozporu s novými podmínkami více karet než 5 a že máš do měsíce oznámit 5, které chceš nechat. Pokud tak neučiníš, pak že nechají 5 nejnovějších a ostatní vypoví. Tak tak nyní činí. Za mě poměrně férový přístup a nějak mi nepřijde, že by otáleli a rozhoupávali se.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod imaster 13. 3. 2018 06:52

ripper6 píše:Chci se zeptat, je mozny aby CK kartu mel i cizinec? Ktery teda predlozi pouze OP Slovenska?
A nebo overeni kk neni mozne a je pouze pro CZ?


Tak jsem Ti to našel v obchodních podmínkách.

1.2 Předplacená platební karta je předplacená debetní karta MasterCard, která není vázána na platební účet a po registraci je nepřenosná na další osobu, s výjimkou osoby, vůči které je Držitel v postavení zákonného zástupce.
Registrovat ji může pouze fyzická osoba starší 18 let, která má trvalé bydliště v České republice nebo Slovenské republice a disponuje aktivním mobilním telefonním číslem (dále jen držitel Karty). Držitel Karty registrací potvrzuje, že se seznámil s těmito Podmínkami i s jejich aktualizovanou verzí, o které byl/bude ze strany ČSOB předem informován a které slouží k využívání Karty, a souhlasí s nimi. V případě, kdy Kartu zakoupil pro osobu starší 6 let a mladší 18 let zákonný zástupce, provede svoji registraci zákonný zástupce. Zákonný zástupce zároveň vystupuje vůči ČSOB jako osoba zodpovědná za veškeré Transakce provedené nezletilým. Držitel Karty/zákonný zástupce může mít registrováno maximálně 5 Aktivních karet.
imaster
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 23. 3. 2018 10:11

Zdravím, ještě mi zbývá 37 kusů CK, po 99,- za kus, platnost do 6/20, dizajn ČSOB, pošta zdarma. Kdyby se někomu hodily. Pište SZ.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod xxx777 23. 3. 2018 11:31

Vydrž ještě...mám platnost do 07/18, a tak 2 uživim, jen dopředu není jisté, že se něco nezmění :o)
xxx777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 26. 3. 2018 23:26

imaster: diky moc super vec :) Ted jich muzu mit az 10 kousku pohoda :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fiasky 27. 3. 2018 15:35

Ahoj, mám dotaz k CK. Mám dohromady 4. Na začátku března jsem vybíral z 1. i 2. CK 24900 z bankomatu. Dneska jsem chtěl vybrat z 3. CK 16500 a hlásilo mi to "dosaženo limitu", zkusil jsem 15 tisíc a zase nic (zase hláška "dosaženo limitu"), pak 10 tisíc a to už mi bankomat vydal. Dostupný zůstatek jsem měl na kartě cca 17 tisíc. Nevíte, čím by to mohlo být?
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 3. 2018 15:55

Vybíral jsi z 3. CK v březnu již 10-15 tisíc ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fiasky 27. 3. 2018 16:45

Díky moc! Máš pravdu, mea culpa, peníze za únor jsem vybral z 3. CK až na začátku března.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 3. 2018 17:46

Tak to fakt nemáš zač. :D Jj, chce to pořádnou evidenci, nebo se před dobíjením podívat na transakce.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 3. 2018 20:52

Kdybych chtěl COOL kartou třeba i platit.. ;-)
Je i s ní sleva 0,4- Kč u EuroOilu na nákup paliva?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 3. 2018 22:25

Je.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 3. 2018 05:06

To je okamžitá sleva nebo je to formou nějaké vratky? Nebo se to musí hlásit personálu?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 29. 3. 2018 05:14

Přiložíš nebo zasuneš kartu, terminál pozná kartu ČSOB a automaticky slevu odečte, pak musís kartu přiložit znova.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 29. 3. 2018 05:33

Podruhe uz muzes prilozit i jinou kartu ne?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 3. 2018 09:08

Nikdy jsem kartu v tomhle případě nezasunoval nebo nepřikládal dvakrát, to bývalo kdysi u MOLu, kde bývala sleva od O2.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků