Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod judis 23. 6. 2018 12:39

I tak bude Cool karta vychazet nejvyhodneji ze vsech v CR dostupnych predplacenek. Ja porad cekal, kdy daji poplatek 2% z castky za dobiti kartou (s nejakou minimalni hranici). Takhle nabijes 5 x 1 Kc, sezere to sice 25 Kc, ale uroky v Air Bank vydelaji pres 200 Kc ne?
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 6. 2018 15:42

Tvl, proč sem do toho taháte furt AirBank. Kup si pět rohlíků, nebo 5x sváču, nebo dobíjejte RegioJet - to snad není problém. Pokud jste vychcaní ještě víc, tak se jen pokuste zaplatit při nepovolené i-net platbě (i ten pokus AirBank počítá). Ale CK jen na toto, to je úplné rouhání! :-D
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 23. 6. 2018 16:35

Obetujes na to jednu CK a zustatek pujde do minusu.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 6. 2018 17:47

No a co udělají, když si kartu nabiju na 25 tisíc, 3x zaplatím v obchodě a zbytek vyberu? Jak budou argumentovat, že kartu nepoužívám na co mám? Nebylo by jednoduší zakázat dobíjení kartou? :-D Šašci
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 23. 6. 2018 18:16

Bojuji proti siroke siti zneuzivacu tak, jak umi.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 23. 6. 2018 20:35

ROlda78 píše:Tvl, proč sem do toho taháte furt AirBank. Kup si pět rohlíků, nebo 5x sváču, nebo dobíjejte RegioJet - to snad není problém. Pokud jste vychcaní ještě víc, tak se jen pokuste zaplatit při nepovolené i-net platbě (i ten pokus AirBank počítá). Ale CK jen na toto, to je úplné rouhání! :-D
To AirBank počítá opravdu i zamítnuté platby? Tak proč tady pak každý řeší nákupy po 1Kč když to jde i takhle?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 6. 2018 21:10

judis píše:Bojuji proti siroke siti zneuzivacu tak, jak umi.

Tak můžou zpoplatnit dobití kartou 2%, stejně jako kdysi u PaySecu... A zabijou to stejně jako PaySec.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 23. 6. 2018 21:14

Už nemůžou, za platby kartami s regulovanou interchange fee se od PSD2 nesmí vybírat poplatek.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod judis 23. 6. 2018 22:56

No jine predplacene karty tam ten % poplatek za nabiti kartou maji.
http://chytraklicenka.cz/dokumenty-ke-stazeni/
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 6. 2018 07:47

Těm co již kartu vypověděli ze zištných důvodů: Dostanu výpověď za porušení ... s výpovědní dobou 1 měsíc a po dobu výpovědi bude karta plně funkční. Jsem v obraze?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 24. 6. 2018 12:31

Karta s 1měsíční výpovědí je ihned zablokována takže nefunkční. Při 2měsíční výpovědi funguje jen první měsíc.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 6. 2018 18:06

A co peníze na ihned zablokované kartě? To se bezdůvodně na celý 1 měsíc obohacují?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 24. 6. 2018 18:44

Jo. I dele. Take uz jsem musel po mesici reklamovat, ze mi penize neposlali, bylo to 600000 Kc. Ale je to uz delsi dobu, treba se od te doby zlepsili.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 6. 2018 20:14

Za porušení obchodních podmínek jste dostali 1 měsíční výpovědní dobu s uvedením důvodu nebo 2 měsíční výpovědní dobu bez udání důvodu? (Četl jsem, judis 1 měsíční. Ptám se ostatních "postižených".)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod judis 24. 6. 2018 20:48

Ja nemel vypoved, nahlasil jsem ztratu karty a chtel prevest zustatek na ucet.
judis
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků