Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jujec 25. 6. 2018 08:36

A proč naplatíte kartou televizní poplatek? Je 135 Kč/měsíčně a minimální částka, kterou přijímají, je 10 Kč. Problémy s Airbank pak padají.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 6. 2018 09:29

Případně ještě platbu za UPC, tam je ale minimální částka myslím 50 Kč.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod judis 25. 6. 2018 10:42

Diky za tipy.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 25. 6. 2018 16:37

U České pojištovny se dá platit pojištění online, jen nevím jak se budou tvářit na to že jim to budete platit po koruně. Nehledě na to že na platby mám trvalé příkazy takže tyhle drobné by vlastně byli navíc.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod judis 25. 6. 2018 16:51

Dal by se platit kartou i rozhlasovy poplatek? Mam televizni i rozhlasovy poplatek navazany na SIPO, bude to problem zmenit?
Naposledy upravil judis dne 25. 6. 2018 16:54, celkově upraveno 1
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 25. 6. 2018 16:54

ano
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 6. 2018 18:47

Ano, bude to problém změnit. :D Následovat bude asi 50 otázek, jak se to dá změnit.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 6. 2018 20:14

peter23p píše:Karta s 1měsíční výpovědí je ihned zablokována takže nefunkční. Při 2měsíční výpovědi funguje jen první měsíc.

Nejde mně to nějak do hlavy. Pokud mám nějakou výpovědní dobu, tak po její dobu bych měl mít snad produkt plně funkční. Při okamžitém zablokování karty by to byla snad okamžitá výpověď, nikoliv měsíční s udáním důvodu. Předpokládám, že výpovědní dobu mám na to, abych produkt uvedl do "výchozího stavu". K tomu ale musí být po dobu výpovědi plně funkční. Nejsem právník ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 6. 2018 20:25

Mají to tak napsané i v obchodních podmínkách viz.
10.6 V průběhu výpovědní lhůty s:
- 2měsíční výpovědní lhůtou lze s Kartou disponovat po dobu jednoho měsíce od oznámení výpovědi Smlouvy,
- 1měsíční výpovědní lhůtou již není možné v průběhu výpovědní lhůty s Kartou disponovat. ČSOB provede pouze doúčtování provedených Transakcí.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 6. 2018 20:57

U 2 měsíční mám měsíc na "vynulování" karty. U 1 měsíční po doúčtování transakcí se děje s případným kladným zůstatkem pak co?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 6. 2018 04:25

Převedou Ti ho, kam si řekneš.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod esquire 28. 6. 2018 12:08

Takze kdyz dobiju treba dvakrat Regiojet po 1 Kc a zbytek vyberu, tak je to taky poruseni podminek a nasleduje zruseni?
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 6. 2018 13:08

Teď (od 1.2.2018) tam mají uvedeno:
Držitel Karty nesmí používáním Karty zneužívat tzv. bonusové programy jiných subjektů opakovaným (2 a více za kalendářní měsíc) vkladem a výběrem. V případě zjištění takového jednání je ČSOB oprávněna ukončit Smlouvu.

a od 1.9.2018 mají uvedeno:
Držitel karty je povinen používat kartu výhradně za účelem provádění transakcí spojených s nákupem produktu a služeb či výběru z Bankomatů. Naopak nesmí kartu používat např. k účelovým vkladům a výběrům hotovosti za účelem zneužívání bonusových programů jakýchkoliv subjektů. V případě zjištění takového jednání je ČSOB oprávněna ukončit Smlouvu.

... takže jak říkají slepí uvidíme :-D ...... ale můj plán je, že po 1.9.2018 s nabitou provedu jeden libovolný nákup a zbytek vyberu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 6. 2018 13:17

Že to řeší vydavatelé Kreditek s vratkou, tomu rozumím. Ale proč vlastně utahuje "kohoutky" i CSOB, tratí na tom ona něco (coby "poskytovatel" CK)?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 28. 6. 2018 13:30

Taky s tím má nějaké náklady a pokud to někdo používá stylem nalej-vylej, tak na poplatcích moc nezíská. A dělá to kvůli zisku, ne kvůli nám.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků