Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 5. 2018 20:48

Proč by to měl dělat? Založ nějakou uzavřenou skupinu na Xichtoknize, třeba "Kvílení dojičů" nebo něco v tom smyslu :D . Jenže dneska se ti i do uzavřené skupiny dostane nějaký kazišuk a získané zkušenosti bude vykládat dál, že ;-] ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 16. 5. 2018 22:16

Nemám Licóknígu (Лицокнигу) a jsem šťastnej. Spíše by byla lepší skupina na WA, Viberu, Telegramu, ale pak by to znamenalo ztrátu soukromí, což by někteří asi nepřežili :mrgreen: Na druhé straně by bylo jasné, kdo je kdo. Nechme to být, vždy se najde uvědomělý občan, který to naruší.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eeet 16. 5. 2018 22:32

Take nejsem na fcb. Tam jsou jen deti a pedofilove. :D
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod qsubt 17. 5. 2018 14:28

dalich píše:Spíše by byla lepší skupina na WA, Viberu, Telegramu, ale pak by to znamenalo ztrátu soukromí

o jake ztrate soukromi je rec? na Telegramu narozdil od WA staci met nick, neni nutne sdelovat tel. cislo.
Navic umi multiaccount (nevim jak WA nebo Viber), takze to muze met clovek oddelene.. od soukromeho uctu
Samozrejme, nic neochrani od toho pokud nekdo neco vynese ven :D
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 23. 5. 2018 12:02

Někdo na prodej jednu, dve CK? Učet v CSOB ani poštovce nemám a expiruje mi původní.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 5. 6. 2018 08:53

LuiS_666: resim ted stejnej problem. Automaticky novou kartu neposlou, na vyzadani taky ne, na pobockach uz pry nejsou a objednat to s Coolkartou nejde (overeno na infolince). Takze clovek bez uctu v CSOB/Postovce je nahranej.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 5. 6. 2018 09:35

Zkuste červené konto, jestli to jde ještě založit.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 5. 6. 2018 10:39

Avathar uz ma vyprodano?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 5. 6. 2018 11:17

Avathar už psal, že je vyprodanej, taky budu muset v srpnu objednat přes čsob
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 5. 6. 2018 11:24

A je nutne neco zakladat nebo staci, kdyz mu to nekdo ze stavajicich klientu objedna?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 5. 6. 2018 11:33

Stavajici klient to asi muze objednat jen na svoji adresu ne? Takze pak preposlat postou jinemu. Nebo ma nekdo vyzkouseno i objednani primo na cizi adresu?

Mam doma 5 novych Cool karet, jsou sice rozbalene, ale neregistrovane, takze pokud nekdo neni klientem CSOB, mohl bych mu nejakou poslat postou, platba predem 149 Kc za kartu + postovne (nevim ted kolik stoji znamka na dopis). Mam je sice puvodne pro sebe, ale muzu si objednat jine.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rafael58 5. 6. 2018 13:41

S474N píše:a objednat to s Coolkartou nejde (overeno na infolince).
před měsícem jsem objednával novou CK a platil starou, bez problémů (jiný vztah k ČSOB nemám)
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 6. 2018 14:14

Zajímavé, mně to někdy v únoru nešlo, předtím zase šlo … ono je třeba to holt vyzkoušet.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod LuiS_666 5. 6. 2018 15:01

Nakonec se mi povedlo objednat novou kartu přes starou...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LuiS_666 5. 6. 2018 15:01

Nakonec se mi povedlo objednat novou kartu přes starou...
LuiS_666
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků