Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 8. 2018 15:28

1.5TSI píše:Jo, na konci nejaka chyba, ale Air Bank to bere jako regulerni platbu pro bonusovy urok.

Tak to je docela dobrý typ jak dělat povinné platby na kartě Air Bank bez toho aby vám ubývaly peníze. Otázka je jestli Air Bank nakonec tyto platby započítá a nebo je do konce měsíce odstraní když se nezaůčtují.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 1. 8. 2018 18:55

Uvidime. Hlavne jak se na to bude divat CSOB, aby od rijna nezacla strhavat odnekud poplatek 5 Kc i za takoveto chybove nabijeni.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 8. 2018 21:09

No reálně transakce neproběhne takže nemá co účtovat. Ale Air Bank podle mne tyhle platby na konci měsíce nezapočítá.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2018 05:02

To bych si nebyl tak jistej. Mám pocit, že tu někdo psal, že Airbank počítá i blokace.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 8. 2018 10:44

No ale ta blokace tam do konce měsíce třeba nevydrží.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2018 10:53

Dobře, dodávám k předchozímu příspěvku … "I poté, co blokace vyprší."
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 2. 8. 2018 11:03

Vzhledem k tomu, ze se nesnizil disponibilni zustatek na uctu, tak tam asi zadna blokace nebyla.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2018 12:01

No, kluci, fakt asi neumím napsat jednoznačný příspěvek. Sorry. Nepsal jsem o této situaci, vyjadřoval jsem se pouze k tomu, že "Air Bank podle mne tyhle platby na konci měsíce nezapočítá". K čemuž jsem podotýkal, že tu někdo psal, že Airbank počítá i blokace (které snížily disponibilní zůstatek), které posléze vypršely (obchod byl zrušen). Přišlo mi to jako podobná situace (Airbank "transakci" započítala při jejím provedení pro splnění podmínky vyššího úročení), ale nikoliv totožná.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 2. 8. 2018 15:30

Pochybuji, vzdyt aktivovat jde jako anonymni.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 2. 8. 2018 15:33

Ty si muzes ale vymyslet.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 2. 8. 2018 15:37

Jo, taky se mi to stalo.
Přidával jsem si ji do účtu, kde mám bankou zrušené Cool karty a stejná hláška.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elinor 2. 8. 2018 16:11

Já se dokonce nemůžu do svého účtu dostat, resp. jsem v něm byla a chtěla aktivovat novou kartu, vyskočila hláška, že z důvodu interní chyby nešlo. Pak mě to odhlásilo a už se ani nemůžu přihlásit, Volala jsem i na jejich linku, paní se tvářila, že u nich je vše v pořádku, možná přetížený web. Divné.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elinor 2. 8. 2018 18:38

Konečně jim to jede, podařilo se mi aktivovat nové karty.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 8. 2018 20:20

drkarel píše:No, kluci, fakt asi neumím napsat jednoznačný příspěvek. Sorry. Nepsal jsem o této situaci, vyjadřoval jsem se pouze k tomu, že "Air Bank podle mne tyhle platby na konci měsíce nezapočítá". K čemuž jsem podotýkal, že tu někdo psal, že Airbank počítá i blokace (které snížily disponibilní zůstatek), které posléze vypršely (obchod byl zrušen). Přišlo mi to jako podobná situace (Airbank "transakci" započítala při jejím provedení pro splnění podmínky vyššího úročení), ale nikoliv totožná.
Tak jsem to zkoušel a ono je to trochu jinak. Airbank to neudělá jako jiné banky že dá blokaci a ta po určité době když se neprovede sama zmizí. Tahle platba se normálně strhne ale vzápětí se naúčtuje zpět jako vratka na kartu i když zatím označena jako nezůčtovaná. Ale počítám stím že ty dvě transakce se pak zaůčtujou a už tam zůstanou. Takže to vysvětluje proč se to započítá do povinných plateb, platba totiž proběhla a že se vrátila už banku nezajímá. :mrgreen: :mrgreen:
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2018 20:26

elinor píše:Konečně jim to jede, podařilo se mi aktivovat nové karty.

Njn, předevčírem večer zase nešlo dobíjet, to je furt něco. :)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků