Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 11. 2017 14:53

Já to procházel a nic použitelnějšího jsem nenašel - všude byla nějaká moucha. myunicard je kopie CK s více poplatky.

Edit: Aha, tak to je jiná. :) Jinak se obávám, že ripper (jako vždy) něco zanedbal. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 11. 2017 15:04

Tak hlavně, že maj funkční web s nabídkou, jak BP tak MUC :D Kam teda jít?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 27. 11. 2017 15:12

Na postu :/
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 27. 11. 2017 17:19

wit.cz píše:Tak hlavně, že maj funkční web s nabídkou, jak BP tak MUC :D Kam teda jít?

Jo aha hezky MyUnicard v likvidaci tak to asi za to riziko nestoji nekomu i kdyby prezil ty poplatky ale lepsi nez nic :D No co vsak vo co go? CK pise jen limit na 25K na kartu, nikoliv na ucet. Tudiz muzes mit jich v poho 5 kousku + pokud mozno na nekoho jeste a jedes dal no ;-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 11. 2017 21:06

no ale každý založení něco stojí, každej výběr taky, k tomu ta zmínka o dojení bonusů ... nevím no, nějaká alternativa kromě pošty by se hodila
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod jumpmans 27. 11. 2017 21:53

Tadadam dam...
CSOB neniblba a upravili podminky i tady....
Max 5 karet, cl. 7.16, limity...
https://www.anonymnikarta.cz/dobrakarta ... 0kartu.pdf
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod phuong 27. 11. 2017 22:04

Ale Kolinska klicenka zatim beze zmeny.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 27. 11. 2017 22:24

Dobití Kolínské klíčenky kartou 1,5 %.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 11. 2017 05:05

Tak ona je otázka, proč ty změny ČSOB udělala. Sama měla u svých kreditek tyto věci ošetřené, a moc se mi nechce věřit, že by byla až tak kolegiální. Spíš mám pocit, že ji k tomu dotlačila nějak EU legislativa, a pak je otázka, jak přísně bude porušování sledovat a sankcionovat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 28. 11. 2017 08:55

Otázka je, proč ty změny ČSOB udělala tak pozdě a v takové podobě - na paysec reagovala raz dva.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod phuong 28. 11. 2017 11:58

Take jim to u paysec trochu trvalo. Navic na tu hromadu Patrikovych coolkaret zareagovala rychle, ja myslim, ze Patrik pouzil kazdou z nich jen jednou nebo dvakrat ne?
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 11. 2017 12:06

Kdepak, já je točil na hranicích limitů :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 28. 11. 2017 13:43

Ale jak dlouho?
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 11. 2017 14:39

jen několik měsíců, bohužel :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků