Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 2. 2018 22:08

Zkoušeli jste vybírat popelnice? Vsadil bych se, že vratnejma flaškama, co v nich najdete, byste si vydělali víc, než tímhle onanováním s CK. Snad s výjimou Patrika Chrze a jeho 159 CK.

Ubožáci, kteří to svojí neschopností vydělat si normálně a svým hamounstvím poserete i těm, kteří karty využívali normálně.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curvecardik 8. 2. 2018 22:56

Marňáku, nikdo se tě na nic neptal, tak se do toho neser a ty svoje výlevy si piš doma na nástěnku. Tady to nikoho nezajímá.
curvecardik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 8. 2. 2018 23:14

TM: OK, tak se vsaďme. Já vydělám za 30 minut onanie s CK pětikilo. A ty za 30 minut vybírání popelnic vyděláš víc? Kde se sejdem u názorné ukázky?
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 2. 2018 02:47

a nebo kryptomenama ze jo, ale lze to chapat ze je rada kolenovrtu a socek a socku proste nezastavis i kdyby mela x mega na uctu :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 2. 2018 06:34

ripper6 píše:...Nelze vubec, dnes registraci na CSOB pobocce poslednich 2 karet (presne limit 5 na osobu) a hned problem....


To furt neznamená, že nakonec nepůjde použít více než 5 karet. Začínám mít pocit, že omezení bude platit jen pro identifikaci (neprovedou více než 5) a že žádný karty identifikovaný ještě v lednu rušit nebudou ... ale je to jen pocit a 6. jsem zatím nepoužil.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 9. 2. 2018 07:39

Kdo chce drazdit hada bosou nohou, klidne muze, je to jeho riziko. ;-)
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 2. 2018 08:34

No nic karty nejspis objednam primo pres web csob, protoze avatar bud spi nebo na nejaky prodej z vysoka sere
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 9. 2. 2018 10:45

dr._lukas píše:No nic karty nejspis objednam primo pres web csob, protoze avatar bud spi nebo na nejaky prodej z vysoka sere

Nemám od tebe v sz nic, kusy adresu.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 9. 2. 2018 11:28

Dnes jsem obdržel email od CSOB se seznamem mých aktivovaných Cool karet s tím, že si mám vybrat 5 ks, které si ponechám, ostatní budou "zrušeny".

cituji:
"Od 1. 2. 2018 vstoupily v platnost aktualizované Obchodní podmínky pro předplacené karty ČSOB, které ustanovují maximální počet 5 aktivních karet na držitele.
Protože u Vás evidujeme větší počet předplacených karet, než povolují Obchodní podmínky pro předplacené platební karty ČSOB, žádáme Vás o informaci, které z těchto karet si přejete zachovat.
Prosíme, z níže uvedeného seznamu Identifikačních čísel karty (VS), které najdete na zadní straně předplacené karty, vyberte a označte těch 5 karet, které si přejete zachovat.
Identifikačních čísla (VS) vybraných karet k zachování nám sdělte do 30 kalendářních dní od doručení této výzvy na e-mail: BO-anonymnikarta@csob.cz.
V případě, že od Vás neobdržíme ve stanoveném termínu odpověď, zrušíme Vám všechny uvedené karty až na maximální počet 5 karet s tím, že aktivní budou ponechány karty s nejaktuálnějším datem aktivace.
O zrušení karet budete vyrozuměn zasláním emailu s předmětem výpověď Smlouvy o vydání elektronických peněz."
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 2. 2018 11:30

Díky za info. Z toho mi vyplývá, že zatím lze používat karty i nad 5.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Markil 9. 2. 2018 13:38

Nic mi do toho není, protože jsem neměl ani jednu tu kartu, ale nepřijde vám nějak divný, že si dovolí bez náhrady zrušit karty, které si někdo podle tehdy platných podmínek pořídil a zaplatil za ně s vědomím, že budou platné několik let dle data platnosti karty? Změnit podmínky můžou OK, ale pokud tím v podstatě bezdůvodně (bez jakéhokoli porušení podmínek ze strany zákazníka) kartu zrušili, měli by vrátit zaplacenou cenu za zrušené karty, ne? Asi bych se pokusil se jen tak nedat... Jinak by si podle tohoto vzoru mohl každý založit dost slušný byznys... vymyslím nějakou pro zákazníky velmi výhodnou kartu, že na ní okamžitě nalákám davy, vyberu si milióny za poplatek, ale až bych měl začít platit náklady na ty výhody, tak změním podmínky, třeba že kartu může mít jen absolvent VŠ ve věku do 15ti let a zbytku to zruším bez náhrady :-D :-D
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 9. 2. 2018 14:03

no ono už je trošku pofidérní, že nevystavují po expiraci karet nové, zvlášť když je doprodávali s méně než roční platností. o tom, že půlka bankéřů ČSOB ani neví, že něco takového vůbec mají v nabídce.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 2. 2018 14:04

Zřejmě si vzali příklad ze snížení státní podpory ze stavebního spoření u smluv, které již běžely. Tam to Lihouskovi tako prošlo.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 2. 2018 14:09

Upozorneni, pokud mate nekdo kartu MyUniCard nebo podobnou prepaid CSOB, tak pocita se do limitu techto CK karet tj 5 na osobu a vic ani tuk.
Pokud chcete mit jen CoolKarty, musite nejdriv alespon telefonicky jinou prepaid zrusit!
Pokusy, mam to davno, tak to asi projde jsou nesmysl. Ano projde treba verifikace na pobocce, ale nasledne je treba se podivat do telefonu, zda nekdo nevolal z cisla 495 800... :D

Ja na tu jednu zapomel a proto mi to neslo, operatorka to nasla, takze starou kartu co jsem uz nechtel zrusila.

-- 9. 2. 2018 14:09 --

Markil: zajmave ze Patrikovi ty prachy asi 13tisic za x karet vratili zpet :)
ale asi to nebude bezny postup.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 2. 2018 15:31

avathar píše:Nemám od tebe v sz nic, kusy adresu.

2awathar, ode mě zprávu máš?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron