Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 9. 2. 2018 15:32

Ano peníze za zrušené karty vraceli. Nyní ale dopředu říkali, že je v teto souvislosti nevrátí.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 9. 2. 2018 15:33

ROlda78 píše:
avathar píše:Nemám od tebe v sz nic, kusy adresu.

2awathar, ode mě zprávu máš?


Ano. Poslal jsem to všem co mi psali do sz dne ráno.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 2. 2018 15:48

Neříkali to dopředu, ale až na dotaz. V podmínkách to mají nyní ošetřeno pro případy porušení podmínek. (Tedy myslím, neověřuji si to momentálně.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod deepman 9. 2. 2018 17:14

Vasek06 píše:Info pro zájemce o COOL kartu. Všiml jsem si, že v IB ERA (svět odměn) nabízí COOL karty za starou cenu - 99 bodů tzn. 99 Kč.

Včera jsem ji ve Světě odměn v IB ještě viděl. Chyběl mi 1 bod, abych jí mohl objednat. Dnes mám 99 bodů, ale kartu tam již nevidím (nebo jsem slepý). >:-(
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 2. 2018 23:24

Podle toho co jsem zazil, tak to podle me hlidaj dost a nemaj problem i hned volat po sobe.
Takze asi i ten max 25 000kc bude fakt max z karty a vic tam nevyndam (jeste jsem nezkousel ted).
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kamil2268 10. 2. 2018 10:30

Kartu ze světa odměn jsem chtěl taky objednat, před koncem roku tam ještě byla, teď už tam není. Jsou tam pouze nějaké akce na vedení debetní karty na 3/6/12 měsíců zdarma, což je vážně vtipné.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 2. 2018 11:05

Byla tam ještě v lednu (objednával jsem).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 12. 2. 2018 13:15

K dispozici mám ještě 86 CK 06/20.

Všem co poslali do sz adresu a jsme domluveni, posílám dnes večer.
Naposledy upravil avathar dne 12. 2. 2018 14:21, celkově upraveno 1
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 12. 2. 2018 13:32

Dá se CK zaplatit na poště složenka?
Kdysi mi tvrdili, že kartou to nejde, ale údajně, že to jde jejich nebo ČSOB kartou. Tak by mě zajímalo, zda to jde CK, když je to od ČSOB... Bylo by pro mně jednodušší si takto poslat peníze na účet, než to vybírat bankomatem a pak chodit vkládat. Poplatek za složenku by měla Equa vrátit, tak bych poslal tam.. (Pokud tedy není nějaký poplatek navíc i na kartě).
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 2. 2018 13:48

Co se stane s kartou, které skončí platnost a má kladný zůstatek?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 12. 2. 2018 14:22

wit.cz píše:Co se stane s kartou, které skončí platnost a má kladný zůstatek?


Musíš si pozadat o vyplacení na účet, jde to i přes reklamace ve webovém rozhraní.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 2. 2018 14:26

Díky. Škoda, že je nepřevydají, u těch ověřených :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 12. 2. 2018 16:16

Markil: nejde...aspon me to neproslo, asi pred rokem jsem tim chtel zaplatit postovne (na tom terminalu pro Csob only karty)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod deepman 12. 2. 2018 16:34

Teď už ale mají na hromadě pošt terminály pro karty všech bank (ne jen ERA / ČSOB), zajímalo by mne, zda by platba CK prošla na nich.
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 2. 2018 16:42

Hlavně mám pocit, že poukázky platit kartou nejdou. Jen dobírka. (Tedy i jiné služby, ale myšleno z "poukázek".)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků