Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 14. 2. 2018 17:16

A mas pravdu, mazu.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 2. 2018 17:26

jan.za píše:Jde o to, že ty staré stejně budou za 5 měsíců k ničemu. Mohly by se postupně postrácet a není potřeba hrát u bankomatu mariáš - vybití na účet je za 30 :potichu

aha tak ok pokud ti to takto vychazi dobre, to by asi slo. Ja je mam platny min rok 2020 a ta party u bankomatu me nejak neva. Daleko vic by me prudilo muset to treba nejak resit pres postu, Bankomat mam prochazkou par metru vcetne vyberu, vedle vlozeni na prepazce.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 2. 2018 10:08

nejlepší je na tohle vkladomat pro mě :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 15. 2. 2018 13:06

Tak jsem podezřelý z legalizace prostředků pocházejících z trestné činnosti. Chtějí doložit původ.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 2. 2018 13:54

CSOB nebo PCR? :D
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarKom 15. 2. 2018 14:24

octaviampi píše:Tak jsem podezřelý z legalizace prostředků pocházejících z trestné činnosti. Chtějí doložit původ.

Tak tohle už mám za sebou, několikrát. Nutno podotknout, že ze strany ČSOB naprosto korektní přístup.

-- 15. 2. 2018 14:38 --

drkarel píše:
MarKom píše:Tak mi dnes dorazily výpovědi coolkaret! Týká se těch, co jich měli víc.

Co se týče té aktivace, prostě to muselo jít přes pobočku, nechápu co sem pletete infolinku ripper6. Papíry prý do Hradce poslali, ale dle pracovnice pobočky toho mají hodně na zpracování. Osobně si myslím, že týden je času až až.


Asi ne přímo výpovědi, ale mail, který tu byl pár stran zpět kopírován.

Klienti ČSOB/PS mohli identifikaci zařídit přes infolinku. Prd mají hodně na zpracování, musela to být chyba dané pobočky (už jen to, že posílali papírově). Identifikoval jsem cizí kartu přes pobočku a druhý den bylo hotovo.

Jasně, přišla mailem, ale jak jinak to pojmenovat, když předmět začíná slovy "Výpověď Smlouvy..".
A jestli jsem správně pochopil, "neklienti" ČSOB/PS prostě kvůli plné identifikaci na pobočku musí, takže nebylo zbytí. Doteď nevyřízeno :grr:
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2018 14:43

Asi jinej mail, můj začíná "Upozornění ...". Pokud ten Tvůj začíná "Výpověď ...", tak je to možná výpověď, ale rozhodně se netýká těch, co jich měli více. Pak s tím ovšem může souviset i to, že Ti nechtějí provést plnou identifikaci u další (pokud je na Tvé jméno).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod petr-21 15. 2. 2018 14:56

K tomu dolozeni prijmu jsou hodne peclivi? Budes stacit vypis z tankovacky nebo chteji kazdou korunu?
petr-21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarKom 15. 2. 2018 15:00

Kdepak, registrovat další karty na sebe bych ani nezkoušel. Proto ta pobočka.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 15. 2. 2018 19:50

Dnes odpoledne jsem odeslal další várku karet.

Ještě mi zbývá 55 kusů CK 6/20 neregistrovaných jako nových po á 99 pošta zdarma.

Piště do zpráv, díky.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 16. 2. 2018 08:01

octaviampi píše:Tak jsem podezřelý z legalizace prostředků pocházejících z trestné činnosti. Chtějí doložit původ.

To já teď taky, ale v Hello bank! Prý jsem utratil moc peněz. Já si zase nemyslím, že když jednorázově utratím dvojnásobek svého měsíčního příjmu, že to může být problém (mám přece nějaké úspory). HB se mnou řeší to, kde jsem peníze vzal; vůbec je nezajímá, že na kreditky přišly peníze z mého účtu v jiné bance. Ještě bych pochopil, kdybych měl nějaké anonymní vklady, to by dávalo logiku. Ale když si ze svého účtu pošlu peníze na kreditku...
Zajímavé je, že napřed řešili "za co jsem to utratil", teď řeší "kde jsem na to vzal".
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 16. 2. 2018 08:11

Napis jim, ze utracis dlouholete uspory.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tulum 16. 2. 2018 08:36

Mě rovněž Čobka teď prudí ať ke coolinám doložím zdroj peněz, které byly připsány za měsíc leden + požadují doložení pracovního vztahu či podnikatelské činnosti.
Vtipné je, že to ten jejich mail na mě spíš působí jako ukázkový případ na vylákání osobních údajů na který každou chvíli vyskakuje u bank upozornění, že se na takové nemá nikdy odpovídat:)
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 16. 2. 2018 08:54

No ja to tusil, tak jsem v lednu protacel maximum hlavne na tech Cool kartach, co jsem vzapeti zrusil kvuli nadbytecnosti. Ted nic prokazovat nemusim. Problem je asi ta narazova akce s Tankovaci kartou nebo Quatro kartou. Je to veliky mesicni vykyv.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 2. 2018 12:22

tululum: Tak to přepošli na Úřad pro ochranu osobních údajů https://www.uoou.cz/vismo/o_utvar.asp?id_u=10
:-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků