Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lodgy 16. 2. 2018 16:17

A zrusej mu vsechny produkty. :pozor
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasek06 16. 2. 2018 19:06

Díky avatharovi za karty. Tak si představuji spolupráci. :-)
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 2. 2018 19:49

octaviampi píše:Tak jsem podezřelý z legalizace prostředků pocházejících z trestné činnosti. Chtějí doložit původ.

A penize ti zablokovaly? Pokud ne, tak bych jim vysvetlil leda *****.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 2. 2018 18:27

jujec píše:
octaviampi píše:Tak jsem podezřelý z legalizace prostředků pocházejících z trestné činnosti. Chtějí doložit původ.

To já teď taky, ale v Hello bank! Prý jsem utratil moc peněz. Já si zase nemyslím, že když jednorázově utratím dvojnásobek svého měsíčního příjmu, že to může být problém (mám přece nějaké úspory). HB se mnou řeší to, kde jsem peníze vzal; vůbec je nezajímá, že na kreditky přišly peníze z mého účtu v jiné bance. Ještě bych pochopil, kdybych měl nějaké anonymní vklady, to by dávalo logiku. Ale když si ze svého účtu pošlu peníze na kreditku...
Zajímavé je, že napřed řešili "za co jsem to utratil", teď řeší "kde jsem na to vzal".

Aha uz jdou potom, horsi je to od banky primo kde mas ucet podle me a nebo od kreditek co jsi hodlas i tak ponechat. Pokud je to jen CK tak tam nevim jakej maj na to narok? Penize teda bloknou? Pripadne penize normal lze radne dat do karet, ale jen to pozaduji dolozit?

Jakou ale formou se takova vec doklada? Jako ze vezmu z CSOB bankomatu listecky a reknu, no tohle mam z CK tady! A pak prinesu a tady mam kk tak z tej mam vypis vidite, to jsem jako platil po netu?
Pokud staci jen neco napsat, tak to je jeste ok ;-)

Napis zes utratil za Bitcoin a pak strachy co sel dolu Bitcoin prodal :D

-- 17. 2. 2018 18:28 --

A jak dolozim, kdyz jsem mel ty prachy teda a pak je utratil ze jsem slapal a pak to dal bordelu? :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 2. 2018 14:32

Zkusil už někdo v 02/2018 jednou CK vybrat z bankomatu 2x a více? Nebo dobít jednu CK 2x a jednou vybrat vše v bankomatu?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 19. 2. 2018 14:40

ano, dobijel jsem 2x, vybiral jen jednou, celkem to ale bylo pod limitem 25tis kc.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 2. 2018 16:09

Ano, na více kartách jsem dobíjel 3x a najednou vybral 25k. Problém u podobných transakcí ovšem nejspíš nebude v tom, že to nepůjde, ale v tom, že by mohli usoudit, že karty vypoví.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 19. 2. 2018 16:42

To poznáš za měsíc.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 2. 2018 16:49

Tak o tom snad nemůže být pochybnost, že technicky je to OK. Může to ale narazit na podmínky banky, která takové karty bude vypovídat.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 2. 2018 17:32

Jednu kartu jsem nabil na 2x, večer vybral celou částku najednou..bylo to pod limit 25 tisíc..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 19. 2. 2018 18:38

Ja jednu kartu nabil na cca 85 tisic nadvakrat, zkousel jsem vyber nad 25 tisic a neslo to, 25 tisic vybrat slo, dalsi vyber jsem nezkousel, zkousel jsem s ni ale nabit jinou CK a neslo to. Ted ji nemusim dalsi dva mesice dobijet.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elinor 19. 2. 2018 18:39

Já myslím, že pro výpověď musí být splněny obě podmínky, protože je tam spojka "a": opakovanými vklady a výběry. Já jsem nabila 2x všechny své karty a měla 1 výběr u každé z nich.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 19. 2. 2018 18:53

Jestli lze vypovedet bez uvedeni duvodu, tak nemusi byt zadna podminka.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 2. 2018 19:36

elinor: Myslím si to samé, ovšem 1) jde vypovědět bez udání důvodu (pak je trochu jiný režim), 2) i když vypoví neoprávněně, víceméně se s tím nedá nic dělat. Každopádně uvidíme až v budoucnu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod elinor 19. 2. 2018 20:59

OK. Já jen že se tady probíralo, kolikrát kdo dobil a jestli je to na výpověď. To, že lze vypovědět bez udání důvodů je jiná, to není nikdo "v bezpečí".
elinor
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků