Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomaslany 25. 10. 2018 11:16

Tak tak. A s tou hypotezou jaksi neprisel osobne, ale minarjo:
minarjo píše:Pokud ČSOB používá v systému kartových účtů Cool karet účetní systém Profile (mimochodem pro retail klienty převzatý už před mnoha lety od zkrachovalé IPB, původní ČSOB systém IBIS zůstal pro firemní klientelu), tak k zaúčtování poplatků (tedy i těchto 5 Kč za vklad) by pak došlo buď poslední sobotu (dřívější standard) nebo dle novějšího standardu poslední den v měsíci. Tak to ostatně je snad doposud i u osobních kont v ČSOB i u Poštovního účtu Poštovní spořitelny (pokud třeba majitel nesplní podmínku bezplatného vedení účtu). A poplatek za karetní operace (jako výběry z ATM) se v tomto systému účtují hned po zaúčtování dané karetní transakce odjakživa, protože nesouvisí s ceníkem účtu, ale karty.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 25. 10. 2018 11:28

drkarel píše:Mirku, Mirku, nesmíš bejt tak vztahovačnej, ta diagnóza nesměřovala na Tebe, ale na osobneho (momentálně tomaslany), resp. jeho schopnost vymýšlet stále nové a nové hypotézy. Zjevně jsi jeho poslední metamorfózu zaznamenal až dnes. Musím tak konstatovat, že toho s tou svojí slabou myslí zvládnu ještě stále dosti. :)

Sorráč ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 25. 10. 2018 11:34

S tou otázkou strhávání koncem měsíce jsem původně přišel já ale minarjo to pak rozvedl do podrobna ;-)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 10. 2018 11:38

osobne: To je sice možný, ale zjevně jsi ji adoptoval.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomaslany 25. 10. 2018 11:51

A kdopak ze na to presne kapnul?
pomah píše:... Ja si myslim, ze se jim to zatim jen nepodarilo aplikovat do systemu.

:D
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 25. 10. 2018 12:15

pomah nás všechny přetrunfl a vyhrává hlavní cenu, poplatky mu strhnou zpětně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

edit:
a nebo osobne prostě zkusil víc možností z více profilů :hm
Naposledy upravil peter23p dne 25. 10. 2018 13:07, celkově upraveno 1
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 25. 10. 2018 12:59

o<:)
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 10. 2018 16:59

PatrikChrz píše:Vůbec na nic nečekej a obrať se na finančního arbitra, to poměrně dost banku "popožene" a nic to nestojí

přiznám se, že jsem v tomto případě linej, a když bude reklamace dokončena za 2 týdny, tak už počkám... dopouští se banka něčeho protiprávního v tomto případě?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomaslany 26. 10. 2018 00:46

Ne.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 10. 2018 09:27

mám dobití 1. a pár i 19.10. a poplatek tam zatím zaúčtován není, takže zřejmě až o víkendu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 29. 10. 2018 21:44

Zatím pořád u mě poplatky nestrhlé - převody na začátku měsíce.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 31. 10. 2018 12:09

Dneska je posledního a nic se nestrhlo. Takže ti co to stihly začátkem měsíce jsou bez poplatku.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 31. 10. 2018 12:19

Ja to stihl 24.10., to bylo tesne. 8-)
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 10. 2018 12:42

Co KK s bonusy versus P5? Ještě se ČSOB s CK neprobudila ze zimního spánku?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 31. 10. 2018 12:56

Zimním spánkem myslíš co?
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků