Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 2. 2018 23:48

Lenka_2: priste pokud mohu poradit, nejrychlejsi do 3 dnu kontaktuj zdejsi linku
https://www.coolkarta.cz/ck/contacts
a tam se to uz vyresi rychleji, nez utikanim na pobocku.

jan.zaL: Ja bych vzdy asi dodrzel to uvedene a to 25 000kc / karta. Uvidime zda casem nebudou mit i s timto problem, snad ne.

-- 14. 2. 2018 00:24 --

Mel zde nekdo nekdy problem, ze aktivoval plne kartu v CSOB, nasledne pridal online a neprisel vubec PIN ke karte? :)
Proste nic, znovu zaslani PIN nechci dat, aby nebyl spoplatnen.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lenka_2 14. 2. 2018 00:55

Na lince mi slečna poradila, že nejrychlejší bude, když si zajdu na pobočku a tam ty papíry k plné identifikaci vyplníme a odešleme znovu. Že podle jejích zkušeností nějaké pátrání nemá cenu, akorát se tím ztratí 14 dní a nakonec stejně nic nevypátrají, takže se to stejně bude muset poslat znovu.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xxx777 14. 2. 2018 10:17

Je to déle, ale stalo se mi rovněž, že k jedné kartě nepřišel pin....požádal jsem tedy o znovuzaslání a následně ještě musel reklamovat poplatek...
xxx777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod imaster 14. 2. 2018 10:49

Dnes jsem po telefonu plně registroval novou cool kartu. Právě mi přišla sms o aktivaci . Trvalo to zhruba hodinu.
imaster
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 14. 2. 2018 11:57

Ještě mám k dispozici 70 CKček á 99,- Kč kdyby někdo potřeboval. Origo zabalene. Pošta zdarma.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 14. 2. 2018 12:03

Tak mi dnes dorazily výpovědi coolkaret! Týká se těch, co jich měli víc.

Co se týče té aktivace, prostě to muselo jít přes pobočku, nechápu co sem pletete infolinku ripper6. Papíry prý do Hradce poslali, ale dle pracovnice pobočky toho mají hodně na zpracování. Osobně si myslím, že týden je času až až.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod imaster 14. 2. 2018 12:19

avathar píše:Ještě mám k dispozici 70 CKček á 99,- Kč kdyby někdo potřeboval. Origo zabalene. Pošta zdarma.

Muzu jen doporucit. Spolehlive a rychle. Po zaplaceni jsem mel doma kartu do druheho dne.
imaster
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 2. 2018 12:28

drkarel píše:Nemám, nemělo by být, ale údajně to trvá měsíc, než peníze vrátí. Otázka je, co se stane, když to zopakuješ.

No právě, počítal jsem, že mám právě 5 karet s expirací do června. Takže bych nemusel lítat do bankomatů? Nevím ale, jak by se jim líbilo, že pořád něco ztrácím? :hm
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 2. 2018 13:35

imaster píše:
avathar píše:Ještě mám k dispozici 70 CKček á 99,- Kč kdyby někdo potřeboval. Origo zabalene. Pošta zdarma.

Muzu jen doporucit. Spolehlive a rychle. Po zaplaceni jsem mel doma kartu do druheho dne.

Přidávám se ;-), až jsem byl překvapen rychlostí ČP :-).
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 2. 2018 14:19

MarKom píše:Tak mi dnes dorazily výpovědi coolkaret! Týká se těch, co jich měli víc.

Co se týče té aktivace, prostě to muselo jít přes pobočku, nechápu co sem pletete infolinku ripper6. Papíry prý do Hradce poslali, ale dle pracovnice pobočky toho mají hodně na zpracování. Osobně si myslím, že týden je času až až.


Asi ne přímo výpovědi, ale mail, který tu byl pár stran zpět kopírován.

Klienti ČSOB/PS mohli identifikaci zařídit přes infolinku. Prd mají hodně na zpracování, musela to být chyba dané pobočky (už jen to, že posílali papírově). Identifikoval jsem cizí kartu přes pobočku a druhý den bylo hotovo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 2. 2018 14:37

MarKom píše:Co se týče té aktivace, prostě to muselo jít přes pobočku, nechápu co sem pletete infolinku ripper6. Papíry prý do Hradce poslali, ale dle pracovnice pobočky toho mají hodně na zpracování. Osobně si myslím, že týden je času až až.

Duvod je ten, ze pokud provedes full aktivaci na pobocce, ale presto nadale provedena neni (pripadne tam mas jinou kartu, ktera je problem) a ty vidis porad 5000kc. Nebudes tak dokola litat na pobocku, kde stejne neco zasilaji, ale zavolas proto primo na oddeleni kde to spravuji :-) Proto, ze se me to stalo a vyresilo rychle po tel, jsem to napsal.

-- 14. 2. 2018 14:39 --

jan.za píše:
drkarel píše:Nemám, nemělo by být, ale údajně to trvá měsíc, než peníze vrátí. Otázka je, co se stane, když to zopakuješ.

No právě, počítal jsem, že mám právě 5 karet s expirací do června. Takže bych nemusel lítat do bankomatů? Nevím ale, jak by se jim líbilo, že pořád něco ztrácím? :hm

aha takze v poho ztratis kartu a nikdo to nebude uctovat? Co vim, tak dnes se za vse plati, takze se me nezda ze by v poho slo ztracet karty a nekdo ti vydaval nove zdarma :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 2. 2018 15:31

ripper6 píše:
jan.za píše:
drkarel píše:Nemám, nemělo by být, ale údajně to trvá měsíc, než peníze vrátí. Otázka je, co se stane, když to zopakuješ.

No právě, počítal jsem, že mám právě 5 karet s expirací do června. Takže bych nemusel lítat do bankomatů? Nevím ale, jak by se jim líbilo, že pořád něco ztrácím? :hm

aha takze v poho ztratis kartu a nikdo to nebude uctovat? Co vim, tak dnes se za vse plati, takze se me nezda ze by v poho slo ztracet karty a nekdo ti vydaval nove zdarma :D
Nemyslím, že bych dostal nové zdarma. Nové jsou tu k mání za 99 ;-) Jde o to, že ty staré stejně budou za 5 měsíců k ničemu. Mohly by se postupně postrácet a není potřeba hrát u bankomatu mariáš - vybití na účet je za 30 :potichu
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 14. 2. 2018 15:35

Ale trva to minimalne 30 dnu.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 14. 2. 2018 16:36

Smazano
Naposledy upravil dlouhy.dejw dne 14. 2. 2018 17:17, celkově upraveno 1
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 14. 2. 2018 16:40

Zbytecne na sebe upozornujes.
Lodgy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků