Hledám nejlevnější způsob převodu peněz na zahraniční účet?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 5. 2. 2015 16:47

Honza_16 píše:Patrik: Za par tydnu me ceka skoro stejna procedura (taky prodej na nemecky aukci) a ja prave premyslim jak to udelat. Kdyz by nemec remcal, jak je to "nejlevnejsi" a nejjednodussi?

Pokud nejde o horentní sumu nech si to poslat do Zuno, které má příchozí zahraniční platby zdarma.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod janjakubjan 3. 9. 2016 18:15

Smazána další reklama na TW.
janjakubjan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daniel korunka 10. 9. 2016 20:12

Smazána další reklama na TW.
Daniel korunka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 11. 9. 2016 07:47

A když přímo srovnáte Easychange a RoklenFX kdo má lepší kurzy? :-) :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 9. 2016 10:52

Roklen nemám. Zeptej se uživatele fremantle, ten ho používá. Jestli jsem to správně pochopil, tak měl nějaké super závaděcí kurzy, pak ale zavedl nějaké poplatky, které závisí na objemu plateb. Z toho bych usuzoval, že na malé platby nebude úplně nejlepší.
Vůbec nedělá směny pod 1000 €.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 11. 9. 2016 11:04

Prý po telefonu směny pod 1000 EUR snad jdou :-) :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Daniel korunka 11. 9. 2016 16:24

Hele, proc mazete prispevky o informaci k nejlevnejsi sluyzbe, co na trhu je??? Vy nechcetenpomahat lidem, ze tu nejlepsi sluzbu cenzurujete?
Daniel korunka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 9. 2016 16:27

Registrace:10. 9. 2016 21:08. A od té doby pouze reklama na TW.
Tak proto. A taky to bylo nahlášeno jako nevhodný příspěvek.
Vím, že dává 50 liber za 3 ulovené duše, ale už toho tady na fóru je fakt moc.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel korunka 11. 9. 2016 16:53

Fakt moc? Ja tu vidim jenom smazano, smazano, smazano. A pritom levnejsi sluzba neexistuje.
Daniel korunka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 9. 2016 17:24

Já už jsem tady na fóru nějaký ten pátek a opravdu je toho tady víc. Dříve jsem to mazal úplně, jenže to moc nepomáhalo - TW totiž má určité období, kdy vyjde s akcí "ulov 3 lidi a dostaneš 50 liber" a to tu během 1 dne je i několik desítek příspěvků. Někteří "doporučovači" vykopávají i několik let stará vlákna, jen aby tam dali svůj kód. Vůbec neřeší výhodnost či nevýhodnost, naprosto nekriticky společnost adorují a doporučují ji "i na zlomenou nohu".

Jako neúčinnější se ukázalo ponechat zmínku o smazání reklamy na TW. Příliv jednorázových registrací jen kvůli zanechání kódu celkem polevil. Do té doby, než TW změní svůj přístup a přestane toto zahlcování fór podporovat, tak jí zcela nedemokraticky dávám ban. Je to moje soukromé rozhodnutí, ale už je toho fakt moc.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rallydavid 28. 5. 2017 17:56

Ahoj, opet u me nastala situace s poslanim penez do zahranici. Tentorkat bych potreboval poslat (jedna se jen o jednorazovou platbu) sestre do UK nejaky libry. Chtel jsem vyuzit zminenou europlatbu, ale zjistil jsem ze vedou jen czk a eur. Co je tedy pro mou siruaci nejlepsi? Diky
rallydavid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 5. 2017 05:54

Zkus oslovit přímo Easychange (provozují europlatbu), obchodují i s GBP, případně Fortissimo (devizy.cz), možná Roklen (s tím ale nemá osobní zkušenost, ale někteří členové fóra ho hodnotí celkem kladně)
S GBP obchodují i další společnosti (Akcenta, Citfin, SAB, Divíšek, Exchange), ale většinou chtějí pravidelné a hlavně větší platby, nějakých pár set (dokonce i pár tisíc) GBP je nebude zajímat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Papran 2. 7. 2017 12:54

Já používám vždy službu Transferwise. Má totiž minimální poplatky a nejlepší kurz. Nefunguje jako klasický převod peněz, ale jako platba kartou nějakému obchodníkovi a to má své výhody. Hlavní je rychlost - peníze jsou během pár hodin na účtu třeba na druhé straně světa a hlavně ten kurz. Za mě nejlepší služba. Navíc první poslání peněz úplně zdarma. Spokojenost :)
Papran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 7. 2017 16:05

Jo, takhle nadšenýho uživatele jsem dlouho neviděl. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 2. 7. 2017 19:33

Si nedaj pokoj. Jaky ma vlastne transferwise skutecne kurz? Lepsi nez revolut to urcite nebude.
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků