Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2017 22:21

Mám (bohužel) praktickou zkušenost s navýšením dobíjecího limitu a opět se ukázalo, že Revolut je spíše hračka než řešení seriózních potřeb - začal jsem se blížit dosažení základního ročního top up limitu 15000 € a po zažádání a doložení potřebných dokumentů mi nabídli navýšení až na 20000 € (za rok), směšné...

Po chvíli popotahování, ať teda nastaví aspoň ten dvojnásobek support nabídl 22000 €, až jsem je nakonec "ukecal" aspoň na 28000 €, ale stejně - počítal jsem, že to navýšení bude tak na několikanásobek.

Takže jen pro info i pro ty, co třeba počítají, že budou směňovat kdovíjaké objemy a přemýšlí, jestli by se třeba nevyplatilo kvůli tomu si zaplatit balíček Premium, tak je to jasné, s takovými limity nelze příliš vyčerpat ani ten "základní" limit 6000 € měsíčně pro směňování. Kvůli případně vyššímu limitu pro výběry z bankomatů to taky nemá cenu - a vůbec, nejspíš se nevyplatí příliš ani plastová karta, i tu virtuální totiž stačí přidat do Curve, kde je s navýšenými limity na bankomaty 500 £ za den aspoň teoreticky použitelná aspoň i na ty výběry (ale zase s omezenější možností volby měn)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 2. 11. 2017 23:55

Podepisuju se pod to, s obrovskym popotahovanim, dolozenim vysokych prijmu a dohadovani nekolik dni 35k/rok
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 6. 11. 2017 00:05

a pocita se to jako za kalendarni rok, nebo last365 dnu?
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod entone 14. 11. 2017 19:51

Zdravim, mam par dotazu ohledne nabijeni a konverze.

1) Kdyz si v Revolutu udelam korunovej ucet a jdu ho nabit z Airbank v korunach, tak to chce 100kc poplatek. Nikde jsem se nedocetl, jestli je to jedinej poplatek a kdyz poslu 10 000kc, jestli na tom Revolut korunovym uctu pristane vazne 10 000kc a pak si to muzu uz bezstarostne menit v ramci Revolutu a platit v zahranici s tou mezibankovni konverzi. (Moje predstava je takova, ze zaplatim tu stovku, pak v zahranici zaplatim kartou 200eur a ta pulkoruna, kterou si Airbank nad mezibankovni kurz pridava, se mi vrati a na dalsich platbach uz budu "vydelavat". Je moje predstava spravna a nebo prehlizim nejaky klicky?)

2) Kdyz jsou vsechny vybery zdarma, znamena to, ze kdyz mi Airbank zrusila neomezeny vybery zdarma v cizich bakomatech, tak ze si muzu i v cesku uplne vsude vybirat zdarma do toho limitu 200eur/mesic?

Predem diky za odpovedi
entone
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor