Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 2. 3. 2018 16:56

To jsou rady na houby, tam se skoro nikde platit kartou nedá, všechno v hotovosti. To holt není Evropa.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 7. 3. 2018 09:00

pro nové uživatele, nebo i pro stávající uživatele, kteří ale zatím nemají koupenou kartu, je to 11.3. možnost požádat o kartu zdarma včetně poštovného.

A ještě dotaz: máte někdo zkušenost s navyšováním ročního limitu?
poslal jsem nějaké podklady o příjmu a převodech na revolut, pak se ještě ptali, proč potřebuju větší limit a zvedli mi to na 23000€/rok, což mi taky nevydrží dlouho, tak přemýšlím o další žádosti o navýšení. Máte někdo zkušenost? Kolik se vám podařilo navýšit?
goropes
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 7. 3. 2018 12:47

Si pořiď do 11.3. druhou na příbuzný
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 7. 3. 2018 14:43

Tam myslim probihalo pri zakladani i nejake fotografovani obliceje. To asi kazdy pribuzny podstoupit nechce.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 13. 3. 2018 19:39

Prisla mi dnes platebni karta. Jak ji aktivuji? Jenom nakupem v obchode s poutitim PIN? Nebo ji musim predtim nejak aktivovat v aplikaci?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 14. 3. 2018 12:03

Tak si musim odpovedet sam, karta prisla jiz aktivni, sla rovnou pridat do Curve, strhlo si to dve kontrolni platby bez 3DS, doufam, ze mi je vratej.
:hm
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 3. 2018 12:17

No vidíš, jak jsi samostatnej. :-) Já si teda myslím, žes jí aktivoval v aplikaci hned někdy na začátku, a proto přišla aktivní, ale možná se pletu. Uvidím, až mi přijde.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 14. 3. 2018 12:23

K čemu je dobré mít Revolutku v Curve? Nějak mě nenapadá rozumné využití.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 14. 3. 2018 12:56

Možná výhoda je v "rozmnožení" karty, fyzickou kartu dám např. manželce a sám platím Curvou.
Nebo mě napadá, že budu mít nedostatek peněz na Revolutu, tak použiji jinou kartu a po dobití přesunu na Revolut pomocí Back in time.
Ale je tu riziko špatného nastavení měny a asi se na tom dá prodělat.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 14. 3. 2018 13:12

Chtel jsem proste jen otestovat, jestli je aktivni a funkcni, tak jsem to otestoval tim, ze jsem ji pridal do Curve. Nic jineho za tim nehledej.
:nenapadne
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 3. 2018 11:38

Ještě je ta první karta zdarma, nebo to už skončilo?

Aha - z blog.revolut.com:
This promotion has ended...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 16. 3. 2018 21:22

Existuje něco rozumnější na dobití (do desítek tisícKč), než europlatba? Chápu, že UCB, ale tomu chci dát vale, chápu, že Hello, ale raději bych ho nezakládal. Díky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 16. 3. 2018 21:35

Nejlépe kreditka Tankovací karta - vychází 1 EUR na 24,74 Kč (se započítáním vratky), údaje cca před týdnem. Potom kreditky HB! (Cetelem, Alza, EON,..) - 25,15 Kč/EUR (opět se započítáním vratky), a vlastně jakákoliv karta s kurzem asociace a vratným bonusem.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 16. 3. 2018 21:48

No Tankovací karta už se nevydává a ta Quatro má poplatek za vedení (ale kurz vypadá zajímavě), o Hello jsem psal - to si můžu nechat UCB - ale rád bych pročistil portfolio.
BTW: o žádné další kartě s kurzem asociace a vratkou teda nevím :hm
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 17. 3. 2018 08:42

libol píše:Existuje něco rozumnější na dobití (do desítek tisícKč), než europlatba? Chápu, že UCB, ale tomu chci dát vale, chápu, že Hello, ale raději bych ho nezakládal. Díky

Taky o jiné možnosti nevím, ale napadá mě, že by se našlo pár lidí, kteří buď potřebují Eura prodat nebo nevyužijí úplně bonusy na kreditkách HB, takže se s někým domluvit a udělat oboustranně výhodnou směnu. Sám jsem to podobně kdysi řešil, konkrétně s Fremantlem. Já momentálně třeba úplně nevyčerpám bonusy na všech svých KK HB, takže i já bych ti s tím mohl pomoct, ale je mi jasné, že to není pro každého a je to na vzájemné důvěře.
Smurfik
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor