Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 4. 2018 07:34

Jak zaúčtovat o víkendu? Zaplatím, strhne se částka instant a jedu dál. O víkendu stejně tak. Proto je o víkendu ta přirážka, protože ofiko kurz se aktualizuje až v pondělí, tak aby se případně mohli trochu zahojit.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 20. 4. 2018 15:49

No jsem zvykly z jinych bank, ze se pri platbe kartou v cizi mene strhne urcita castka a za par dnu se zauctuje jina castka kvuli kurzovemu rozdilu mezi dnem platby a dnem zauctovani.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 4. 2018 16:17

Tak tohle pro tebe možná REVOLUTní :D Banky jsou v tomhle pozadu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 20. 4. 2018 20:15

Všiml jsem si, že revolut aplikace už nabízí top up v czk.
Ladislav_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jerry666 20. 4. 2018 23:11

Nabízí, ovšem mně to píše, že je to rozbité a nejde dobít.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 4. 2018 10:33

Taky tak. Nabídka je, ale nefunguje.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 23. 4. 2018 20:46

Tak už jde Revolut dobijet v CZK českou kreditkou :-)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod apryl 23. 4. 2018 21:38

A vybíjet v CZK na účet jde také?
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 23. 4. 2018 21:45

To šlo odjakživa.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 4. 2018 21:48

Pokud jde v CZK o switfovou platbu, z jaké banky platba přijde a do jaké české banky je nejvýhodnější ji v CZK poslat? Nebo mají v revolutu český účet a jde o tuzemskou platbu?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 23. 4. 2018 21:48

jakože bez fee? Z jakého účtu to přijde?
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 23. 4. 2018 22:02

Posilaji to pres currency cloud, ktery vybere nejvhodnejsi dostupnou banku. Na CZ ucty v CZK to chodivalo z Ceske Sporitelny.
Otazka je jake jsou limity. Zkousel jsem to parkrat a pri druhem pokusu to pred 3DS overenin zfailovalo a psalo neco o limitu 3000Kc na kartu. Pri prvnim pokusu z jine karty jsem ovsem uspesne dobil podstatne vic nez 3kKc. Takze otazka jak to skutecne je.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 23. 4. 2018 22:05

Konverze dela Revolut (zatim) pres providera a tak v pripade prevodu (treba EUR->CZK) dorazi penize lokalnim prevodem ...resp. zatim mi (5x) vzdy tak dorazily ... primy prevod CZK jsem ale zatim nedelal ...

-- 23. 4. 2018 23:08 --

swift je podle me nejlepsi poslat do AirBank, protoze to stoji 100 CZK za prevod
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 4. 2018 22:14

tak v Creditas by měl být swift za 50,-
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meme1255 23. 4. 2018 22:26

Potvrzuji funkčnost CZK.

Převody chodí z účtu u ČS (CZK).
Eurový převod zadaný dopoledne jsem už odpoledne měl tuhle v RB na Eur podložce. :)
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků