Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 1. 2019 16:28

Ukaze inu a povie, ze banka prevydala
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 1. 2019 19:13

Před lety jsme platili u Flydubai letenky kartou a mezitím se manželce změnilo přijmení. Letenky byly už tehdy kupované na nové příjmení, ale karta jaksi ne. Ověřovali jsme to u Flydubai a nebyl to problém. U virtuální karty by mělo stačit ji ukázat v aplikaci, pro jistotu bych si ale vyžádal od Flydubai písemně, že je to ok.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 1. 2019 21:21

Sorry off topic: Fly Dubai .... nejhorší aerolinky. Zlatý Emirates.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boolcz 19. 1. 2019 15:14

Používáte někdo Revolut pro podnikání? S Revolut Business účtem a podnikatelským účtem u české banky by to mohlo fungovat, ne?
Boolcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sinco 23. 1. 2019 11:11

Revolut používám na platby kde není paypal. Při zadávání platebních údajů na Aliexpres mě v chromu který je přihlášený k google účtu vyskočil dotaz zda nechci Revolut kartu uložit do Google Pay. Proč ne a tak jsem souhlasil. Po zaplacení koukám do aplikace revolut a vidím strženou částku 30kč Google services. Proč se částka strhla, nějaký poplatek ? Děkuji
sinco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 1. 2019 12:18

to bude asi jen předautorizace a po čase platbu vrátí
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 23. 1. 2019 12:25

Jak píšeš, platba mě byla vrácena.
sinco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fazu 27. 1. 2019 12:04

Zdravím, mám na Vás jednu otázku: Keď si davam posielať peniaze zo zahraničia (UK) na Revolut účet, ako názov banky mám napísať Revolut? Ďakujem
Fazu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 1. 2019 16:35

Pošli to jako lokální UK platbu, tam nemusis zadávat název banky, stačí sort code a account number
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fazu 27. 1. 2019 20:16

Peniaze mi posiela jedna spoločnosť, ktorá má vo formulári na vyplatenie okrem čísla účtu a sort code aj položku bank name. No a tam neviem či môžem napísať Revolut. Je Revolut banka? Bude to akceptované? Vďaka.
Fazu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MiASX 27. 1. 2019 21:45

Mozna Lloyds Bank?
Obrázek

Zalezi asi, jake mas Sort code.
http://www.fasterpayments.org.uk/consumers/sort-code-checker

More > Profile > Account details > GBP > Local

Ja tam mam 23-69-72 a ukazuje mi to PREPAY TECHNOLOGIES LTD.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod forzaken 29. 1. 2019 16:58

Probíhá zrovna nějaká akce, kdy Revolut zasílá platební kartu zdarma? Nebo ty to akce už skončily?
forzaken
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aava 29. 1. 2019 17:13

Koukám, že dnes Revolut přidal možnost salonků. Jestli to dobře chápu, zaplatím salonek a aplikace mě vygeneruje kód pro obsluhu a ta mě pustí. Jinak ceny jsou naprosto stejné jako když si salonek koupím na letišti. Kde je ta výhoda? Dobře první využití salovku platí Revolut.
aava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 29. 1. 2019 22:20

redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod u4a2 30. 1. 2019 00:43

forzaken píše:Probíhá zrovna nějaká akce, kdy Revolut zasílá platební kartu zdarma? Nebo ty to akce už skončily?


Máš to ve zprávě
Nabízím možnost získat Revolut kartu bez poplatku za vydání pro nové uživatele, pro návod pls PM
u4a2
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků