Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 20. 7. 2018 09:58

Jj stalo, taky jsem si u nově přidané karty chtěl zvýšit limit, tak jsem párkrát dobil nějakých pár stovek, co mě to dovolilo asi 3 dny a pak jsem se rozhodl přidat asi další 2 karty a najednou zablokováno. Ale přes live support bez problémů odblokováno asi za den.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Luke_ 20. 7. 2018 10:10

jj to predpokladam, ale dobil jsem tam dnes vice penez a potrebuju s tim do vecera zaplatit a live agent pise 24hod(vcera psali pri cekani na chat 2hodky), hadam, ze to neklapne :-D
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kajer 20. 7. 2018 10:20

Luke_ píše:Tak novinka, zacal jsem poradne Revolut vyuzivat, zacal jsem topovat pres Google Pay, kazdy den tu max 500CZK, co mi dovoli, plus dalsi topovani pres kartu na primo. Platil jsem nejake veci na ebay a dneska jsem zaplatil neco pres 5tis CZK, neprijde mi to jako nejaka extra castka, ale zamitli transakci pro security reasons.

A celkem si hradil kolik v jeden den?
At vim jestli muzu taky nejakou blokaci cekat... ja zatim behem jednoho dne nejvic asi cca 9800,- fyzickou kartou a zatim bez problemu. Dobijel jsem natrikrat pro mou blbost, ze mam -mel jsem spatne limity...
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke_ 20. 7. 2018 10:26

No abych rekl pravdu, tak dnes to byla prvni platba, prave tech neco pres 5tis a hned block, k dalsim platbam jsem se ani nedostal a ted ani nevim, co bude s ostatnima platbama ve stavu "pending"...
Nemam do toho uctu ted pristup, jen na support.
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tramin 20. 7. 2018 10:34

j.ch píše:Jsou i bankomaty podporující bezkontaktní načtení karty, ale zatím jich moc není.

Např.v Polsku Euronet.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kajer 20. 7. 2018 10:52

A nemuze byt problem fyzicka - nefyzicka karta? Ja mel fyzickou asi dve platby v obchodech za nekolik stokorun a pak na 2x na poste 5000vic a 4000vic . Virtual nemam a ani mi neprijdou jejich vyhody jako vyhody(az na 1vyjimku). Tak jsem zatim ani nezridil-neaktivoval...
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tlamik5 20. 7. 2018 12:05

Co si tak pamatuju, tak pokud máš fyzickou a chceš jakoukoli další, byť virtuální, tak je za prachy, navíc taky VISY (narážím na Revolut a Google Pay)
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 7. 2018 13:32

Mám fyzickou MC a včera jsem si bezplatně přidal virtuální VISU.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 20. 7. 2018 14:08

Luke_ píše:jj to predpokladam, ale dobil jsem tam dnes vice penez a potrebuju s tim do vecera zaplatit a live agent pise 24hod(vcera psali pri cekani na chat 2hodky), hadam, ze to neklapne :-D

Zkus Facebook chat, tam prý reagují rychleji.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 20. 7. 2018 16:29

Mam fyzickou MC, VISA a 1x virtual VISA.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajer 20. 7. 2018 20:12

No jako oznameni dobry
-jeste by to chtelo pointu neco ve stylu jako wit,cz nad tebou VISA virtual zdarma k MC...( i kdyz mohl napsat zda MC zpoplatnena)
...takze jak? zpoplatnena, zdarma, zdarma nebo...
Jinak je to na nic a zadne voditko, prehled z toho nebude...
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 20. 7. 2018 20:44

tak informace: lze mit 3 karty - 2x plast, 1x virtual a vse mam zdarma, nicmene v akcich.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 7. 2018 23:01

MC jsem měl taky bezplatně (giveaway), premium nemám
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 21. 7. 2018 07:18

wit.cz píše:Mám fyzickou MC a včera jsem si bezplatně přidal virtuální VISU.

Jak jsi přidal bezplatně virtuální kartu VISA?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 7. 2018 08:18

Naprosto standardně v aplikaci, jinou tam ani nemám k dispozici (kromě té, co se mění pro každou platbu - na tu je ale potřeba už premium).
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků