Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kvinto 1. 3. 2018 12:25

Lodgy píše:Jde k nabiti Revolutu pouzit Curve karta? Mam tam nejake bonusove GBP.


Nelze, zkoušel jsem :-(
Kvinto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 3. 2018 12:30

Záleží, jakou částku chceš dobít. Pokud jde o pár eur, tak nepoužívej žádnou SEPA platbu, normálně si vyber z těch karet které máš nějakou, která má momentálně nejlepší kurz eura a tou si dobij účet u Revolut. Pokud by šlo o větší částky, tak pak jedině využít nějakou devizovku, tou směnit CZK na EUR a nechat si je poslat přímo na účet Revolut nebo na eurový účet do Equa a pak kartou Equa napojenou na Eur účet můžeš dobíjet Revolut.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod perfektsunny 1. 3. 2018 13:15

Super, takze kdyz si chci ted dobit jen na ucel ziskani karty zdarma, mam zaplatit kartou, yes?
perfektsunny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 3. 2018 14:04

Da.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 1. 3. 2018 14:29

Jenom se zeptám, proč chcete dobíjet eura (a řešíte kurz), když jsem dneska dobíjel, tak se mne přímo ptal jestli radši nechci dobít CZK?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 3. 2018 14:34

No to se aplikace sice zeptá, ale pak ti v top up roletce nenabídne czk.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 3. 2018 14:36

Jenom se zeptám, šlo ti tedy dobít CZK?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lubik2 1. 3. 2018 15:28

Lodgy píše:Jde k nabiti Revolutu pouzit Curve karta? Mam tam nejake bonusove GBP.

Bonusovými Curve GBP lze nabít TransferWise
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 15:58

To nemam.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 1. 3. 2018 16:12

Nechce mi někdo poslat stručný popis vlastního použití Revolutu a referral link?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 1. 3. 2018 16:57

Kolem.jdouci píše:Jenom se zeptám, šlo ti tedy dobít CZK?

Tak sypu si popel na hlavu - já jsem dobíjel eur, protože mám UCB a nechtělo se mi to překlikávat. Teď se tam dívám a koruny tam nevidím - takže pravdu má asi wit.cz - aplikace se zeptá, ale už ti to neumožní (pokud to při prvním dobití není jinak, ale to už nezjistím - a pochybuju).
No snad po hlášce přijde i možnost dobití.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 17:09

Me se to ptalo takto:

Obrázek
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 17:16

Lafayette16 píše:Nechce mi někdo poslat stručný popis vlastního použití Revolutu a referral link?

https://tyinternety.cz/digital/revolut-aneb-platebni-karta-cestovatele/
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 17:19

Kdyz zkousim objednat kartu, nabizi mi to jednu Standard card kontaktni Visa a nekolik dalsich Premium card bezkontaktnich Mastercard. Jsou ty karty Premium card take zdarma?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 1. 3. 2018 19:58

nejsou
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků