Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 8. 8. 2018 06:26

mozna nejaky blok kvůli toceni?
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 8. 2018 07:54

Ne, měsíčně 25000 CZK, to snad není důvod k blokaci. Na chatu mi stále lžou, že mají problém s CZK transfers, ale to si nemyslím. EUR transfers mi jedou a ostatním už CZK transfers taky jedou. S jejich virtuální kartou platím často na internetu. Jejich support je fakt katastrofální. Umí jen napsat "As mentioned before it is being investigated."
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 8. 8. 2018 08:11

Karma?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 8. 8. 2018 08:50

Tocit 2500 Kc mesicne bude uz asi moc.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luk141888 8. 8. 2018 09:59

Ahoj,prosím o radu. Sice se to tu už řešilo,ale defacto z toho moc moudrý nejsem, tak se zeptám ještě jednou a prosím o polopatistické vysvětlení, prosím...

Mám revolut kartu, nabíjím ji z české kreditní karty (ČS a.s.) českými korunami, které následně měním přes aplikaci v telefonu na jiné měny (nedělám to o víkendu, kdy vím že je příplatek).

Za týden jedu do Chorvatska a chci tam kartou platit (dálnice, benzín atd.). Na jakou měnu si mám převézt peníze z CZK? Na eura? Na GBP? Co vyjde výhodněji?

Díky za pomoc
Luk141888
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 8. 8. 2018 10:08

Myslím, že je to úplně jedno. Já bych to nikam nepřeváděl.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Luke_ 9. 8. 2018 06:37

Pokud to chces bez starosti, nech to v CZK, pokud nebudes platit o vikendu, bude to nejvyhodneji prevedeno primo pri platbe, kdyz si pohlidas u obchodnika, aby uctoval v kunach, aby to neprevadel na eura nebo koruny.

I pres vikend porad bude platba pres Revolut lepsi nez smenarna.
Naposledy upravil Luke_ dne 9. 8. 2018 20:32, celkově upraveno 1
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 8. 2018 06:47

Má to jednu drobnou vadu na kráse s tou ex ante směnou CZK - HRK :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajkyt 9. 8. 2018 08:34

Předpokládám, že s použitím karty Revolut (fyzické nebo virtuální) pro platby na PayPal, Amazon, E-bay nebo Aliexpress by neměl být problém? Jak si mám vysvětlit funkci Unblock CVV? Díky.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luke_ 9. 8. 2018 14:18

wit.cz píše:Má to jednu drobnou vadu na kráse s tou ex ante směnou CZK - HRK :D


Posloucham.
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 8. 2018 14:40

Jestli se ti podaří směnit jakoukoli měnu na HRK tak dostaneš pochvalu.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Boolcz 9. 8. 2018 14:52

Dají se někde vybrat eura z bankomatu v ČR bez poplatku?
Boolcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 8. 2018 17:37

čulibrk píše:Ne, měsíčně 25000 CZK, to snad není důvod k blokaci. Na chatu mi stále lžou, že mají problém s CZK transfers, ale to si nemyslím. EUR transfers mi jedou a ostatním už CZK transfers taky jedou. S jejich virtuální kartou platím často na internetu. Jejich support je fakt katastrofální. Umí jen napsat "As mentioned before it is being investigated."

čulibrku, již ti jednou převody CZK do ČR?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Luke_ 9. 8. 2018 19:28

Kolem.jdouci píše:Jestli se ti podaří směnit jakoukoli měnu na HRK tak dostaneš pochvalu.

Aha, ja nejsem ten vzorový Čech, který jezdí s řízkama do Chorvatska, tak mne ani nenapadlo, že tam HRK není, tuším, že jsem někde viděl směnu ve 123 zemích, ale nenapadlo mne, že těch měn, do kterých se dá směnit je mnohem méně...

Mimochodem, jake jsou teda kurzy, když se nedá přímo směnit do HRK? Je to taky někde okolo ČNB střed jako u EUR a USD?

-- 9. 8. 2018 20:29 --

Boolcz píše:Dají se někde vybrat eura z bankomatu v ČR bez poplatku?

Tak to je otázka za 100 bodů, taky mne to zajímá...
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 8. 2018 19:33

Jedna perla za druhou a pro jistou ještě opakovaná.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků