Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 20:31

Díky. Musím se tedy spokojit s tou kontaktní Visou.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 3. 2018 20:59

ROlda78 píše:Kdyby měl někdo zájem, předám os. v Praze nereg. Revolut kartu za 100,- Kč. Stačí v aplikaci zadat její číslo/spárovat a může se používat.

Dr.D píše:Dost špatná nabídka, když ji teď nabízí zadarmo :-)

Dovolím si nesouhlasit. :potichu Zdarma je časově omezená nabídka pro nové klienty.. Navíc tu někdo píše, že jde jen kontak. VISA. :arrow: Nabízím MC embos. bezkontakt. Může použít kdokoliv klidně jakou svou 2. kartu!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 3. 2018 21:15

wit.cz píše:No to se aplikace sice zeptá, ale pak ti v top up roletce nenabídne czk.


V listopadu se na webu Euro.cz kasal šéf komunikace Revolutu, že CZK budou umět "v průběhu 1 až 2 měsíců". Teď máme březen...
Revolut je stejná slibotechna jako mnohé české banky.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 21:31

Tak oni CZK umějí, v té aplikaci si můžeš převést Eura na CZK.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 3. 2018 21:44

ROlda78 píše:Dovolím si nesouhlasit. :potichu Zdarma je časově omezená nabídka pro nové klienty.. Navíc tu někdo píše, že jde jen kontak. VISA. :arrow: Nabízím MC embos. bezkontakt. Může použít kdokoliv klidně jakou svou 2. kartu!

Promiň, ale tohle je jedna lež za druhou... Kartu bez poplatku může získat nyní kdokoliv - není to jen pro nové zákazníky. Uživatelé se standardním programem (non-premium) mají vydání každé další karty za poplatek (nezáleží jestli fyzické nebo virtuální, platí se za každou další). To je ovšem velmi snadno řešitelné - stávající kartu lze zablokovat a nechat si vydat jinou (taky jsem měl vydanou virtuální, doobjednal jsem si fyzickou a ta je už na cestě). Druhá karta nicméně nic neřeší, při dosažení limitu u výběrů z bankomatu (kumulativně) v měsíci se účtují poplatky tak jako tak, nehledě jakou kartou byly provedeny.

Revolut AFAIK nevydává žádné karty bez bezkontaktní funkce, a co vím, tak ani Visa. Základní varianta je bezkontaktní MC, kterou si lze zapínat/vypínat dle potřeby. Bezkontakt si lze zapínat a vypínat v aplikaci dle potřeby.

Jinak já teda nejsem ředitelem pro rozvoj byznysu v Revolutu, ale jestli je aktuální nabídka vydávání fyzických karet bez poplatku pro stadrardní uživatele dočasná nebo trvalá opravdu nevím, ale řekl bych, že konkurence má Revolut až-až, aby si mohl zvážit jestli má smysl vydávat karty s poplatkem - vždyť už nyní fintech startupy kamkoliv do Evropy rozposílají karty bez poplatku - ať už provařené Curve (kterým už samotným lze částečně vyřešit absenci fyzické karty u Revolutu a vystačit si s virtuální), N26, Transferwise nebo třeba DiPocket.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 21:55

Jsem se asi spletl, ted koukam, ze ta Standard card je take Mastercard a bezkontaktni. Asi jsem mel nejakou vidinu, kdyz jsem videl Visa.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 3. 2018 22:06

Visu jsem tam taky viděl, ale už je tam zase MC.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 22:10

Dik, to jsem si oddychl, ze nemam vidiny. :D
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 3. 2018 22:20

Lodgy píše:Tak oni CZK umějí, v té aplikaci si můžeš převést Eura na CZK.


„Máme v plánu spustit lokání český účet v průběhu jednoho až dvou měsíců.“


Slíbili český korunový účet v české bance, který by šel krmit českými korunami.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 3. 2018 07:35

Jak je to s nabíjením pomocí kreditní karty, např. od Hello Bank? Platí se nějaký poplatek? Na https://www.revolut.com/cz/faq#will-i-b ... up-by-card píšou že ne, ale jinde jsem slyšel, že je poplatek 1%.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 2. 3. 2018 07:47

Byl ale uz neni
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 3. 2018 12:09

Lenka_2 píše:Slíbili český korunový účet v české bance, který by šel krmit českými korunami.


To by šlo dobře nabíjet pomocí KK a vybíjet zpět do ČR, ne? Jak nyní vychází výběr Revolut kartou v bankomatu v ČR?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 3. 2018 12:12

Jsou tam asi male transakcni limity jako u Curve.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 3. 2018 12:13

revolut má mít dobrý kurz, lepší než banky. když to píšou na svým webu
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 3. 2018 12:14

Ale asi horsi nez smenarny nebo Tank Ono ne?
Lodgy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků