Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 6. 2018 04:11

Nevím tedy, jak je to přesně v praxi, ale očekával bych, že bude stejně zpoplatněna i Curve (třeba Moneta ji už u nás zpoplatňuje) - že jde čistě o zpoplatnění zahraniční karty.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 6. 2018 08:10

To by chtělo vyzkoušet i jinou kartou v daném bankomatu, zda bude účtovány poplatek jenom u revolutu.

Jinak má někdo zkušenosti s použitím v Turecku?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod HNF-01 18. 6. 2018 09:34

Ja se picnu, po migraci hlavniho RVL uctu na CZK je muj top-up limit v Android Pay 500CZK.
Pred migraci mi proslo pres 10.000,-
Nemuzu delat neco blbe ? Nema AP nove nejaky limit na dobijeni ?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirikaplan 18. 6. 2018 09:40

čulibrk píše:No já dobil 300 Kč, našel odkaz, že posílají fyzickou kartu zdarma. Tak jsem jim napsal, že bych ji chtěl, a prý se na mě tato akce nevztahuje. Někdy si vykládají svoje bonusy jak chtějí.



Můžeš to prosím nějak upřesnit? Dá se ještě teď dostat fyzická karta zdarma ? Prošvihl jsem květnovou akci :(
jirikaplan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mareka 18. 6. 2018 10:36

HNF-01 píše:Ja se picnu, po migraci hlavniho RVL uctu na CZK je muj top-up limit v Android Pay 500CZK.
Pred migraci mi proslo pres 10.000,-
Nemuzu delat neco blbe ? Nema AP nove nejaky limit na dobijeni ?


U mne to bylo podobně - bylo nutné udělat několik plateb/převodů a po pár dnech se opět na limity dobíjení navýšily.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 18. 6. 2018 12:24

jirikaplan píše:Můžeš to prosím nějak upřesnit? Dá se ještě teď dostat fyzická karta zdarma ? Prošvihl jsem květnovou akci :(

Tady nekdo psal, za kazdy mesic akce, kdy posilaji kartu zdarma, informuji o tom na fcb.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=11956457#p11956457
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 18. 6. 2018 22:23

MirekM. píše:Komunikovals přes chat z aplikace nebo ksichtoknihu?


Přes jejich chat v aplikaci.
To jidis : Jo to je ten odkaz, na který jsem se odvolával.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 6. 2018 06:20

Zkus to jeste pres FB, nic nemuzes ztratit.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 6. 2018 14:56

Trochu off topic. Dnes mi to ukázalo asi v 10:50 kurz 25,96 Kč/EUR. To ČNB začala zase intervenovat?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 6. 2018 15:20

Ne. ČNB na svém zasedani, které je už za pár dnů naopak zvýší úrokové sazby. Tento dnešní výkyv byl jen důsledek začínající obchodní války mezi USA a zbytkem světa.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 6. 2018 17:11

To možná ano, ale nejedná se úplně o dnešní výkyv … kurz poměrně rychle vyrostl sotva jsem pojal myšlenku, že koupím EURa na dovolenou, a to bylo v pondělí. :) Potřeboval bych, aby ten výkyv co nejdříve skončil, ideálně přes víkend. A ČNB momentálně hodlá intervenovat spíše ve prospěch koruny.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jidis 21. 6. 2018 18:17

Asi na to maji vliv prave ti dovolenkari.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 6. 2018 19:11

Naši dovolenkáři? Dovolenkáři se spíš vyrovnaj a navíc to bude malý objem. Já bych to spíš viděl na vliv odcházejících dividend z ČR a jiné vlivy.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 6. 2018 17:35

Přišla mi emailem nabídka na fyzickou kartu zdarma:
A few months back, you signed up to Revolut but never ordered a card. While a lot of companies may let that slip, we wanted to let you know that you made a huge mistake. ...... Just head on over to the Cards tab in the app and order your Revolut card for free. Hurry though, this offer ends on the 1st July, 2018.

How do I order a card?
•Open the latest version of the Revolut app and head to Top up
•Top up the minimum of £10 (or currency equivalent). This isn't a fee, you can spend or transfer your money immediately.
•Head to the Cards tab to order your free Revolut card with standard delivery
•That’s it! Your card will arrive in a few days
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 22. 6. 2018 17:54

To přišlo asi všem co nemají fyzickou kartu. Poplatek za dopravu 99 Kč tam však je.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků