Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petr-21 22. 7. 2018 11:14

Kde najdu potvrzovací kód Paypalu? Nevidím ho ani na pdf výpise v Revolut.
petr-21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 22. 7. 2018 11:43

tramin píše:
wit.cz píše:nainstalovat aplikaci a pár týdnů počkat? :-)

Obávám se,že k free účtu plastovou MC kartu nedostane,jen VISA.


Nedavali driv MC plast?
Ziju v domeni ze porad davaji MC. Tady si plati snad nekdo ten premium ucet?-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod u4a2 22. 7. 2018 12:33

Drříve dávali plast MC, pár měsíců nazpátek se to ale změnilo a dávají plastovou VISU. MC je k momentálně pouze k premium účtům.
Nabízím možnost získat Revolut kartu bez poplatku za vydání pro nové uživatele, pro návod pls PM
u4a2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Boolcz 22. 7. 2018 13:24

A je v tom nějaký rozdíl? Mají Visa a MasterCard rozdílné kurzy?
Boolcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 22. 7. 2018 13:28

aha tak to jo,

no asi tam naky rozdil bude kdyz MC davaji jen k Premium.Ty kurzy by me taky zajimali jestli je tam rozdil.A snad tady foristi i tvrdili ze je vyhodny mit i kartu Visa,nez jen same MC
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajer 22. 7. 2018 14:23

Boolcz píše:A je v tom nějaký rozdíl? Mají Visa a MasterCard rozdílné kurzy?

nic moc + svet
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boolcz 22. 7. 2018 14:53

eL Ká píše:
Boolcz píše:Nevíte, zda umí Revolut vložit peníze z karty v USD a převést je na bankovní účet v CZK? Transferwise to stále neumí, přestože podpora slíbila, že tuto funkci brzy přidají. :( Hledám teda alternativu.


Ano, toto je možné. Nabiješ platební kartou do Revolutu v USD, následně v Revolutu provedeš konverzi USD->CZK (ne o víkendu!) a pak vyplivneš CZK na účet. Kolik to bude stát ti poradí jiní místní experti, já nevím, zda se už dělají lokální CZK převody nebo zda CZK ještě pořád chodí jako SWIFT platba.


Jste si tím jistý? Mně to teda nefunguje. >:-( Zkoušeli jste to někdo? Na supportu mi odvěděli následující:

If you want to top-up by card in USD then you need to have USD as base currency. You can have USD as base currency only if you are US citizen. We have mentioned in our terms and conditions.
Boolcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eL Ká 22. 7. 2018 15:41

To nevím, co je za matení nepřítele, ale právě jsem normálně nabil kartou v USD...

https://imgur.com/a/WWeHVxH

EDIT: Je možné, že se to bude chovat jinak, když je karta denominovaná v USD. Jakou kartou od jakého ústavu se to snažíš nabít?
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Boolcz 22. 7. 2018 16:01

Je to zahraniční karta, ale ještě jsem ji nezkoušel, protože mě zmátlo, že to ukazuje GBP místo USD. Proto jsem se na to ptal na supportu.

Ta tvá karta je označena "CZK Credit Card", ale je denominovaná v USD?
Boolcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 7. 2018 16:45

petr-21 píše:Kde najdu potvrzovací kód Paypalu? Nevidím ho ani na pdf výpise v Revolut.

Přímo v účtu app. Revolut, položka: Pp*XXXXcode, obratem po kliknutí na "plnou registraci" u nově připojené karty v PayPalu.
Naposledy upravil MirekM. dne 22. 7. 2018 20:07, celkově upraveno 1
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 22. 7. 2018 18:43

Boolcz píše:A je v tom nějaký rozdíl? Mají Visa a MasterCard rozdílné kurzy?

Pro mě je rozdíl minimálně v tom,že bankomaty Euronet nechtějí za výběr kartami VISA "výpalné",za což jsem rád...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr-21 22. 7. 2018 21:30

MirekM. píše:
petr-21 píše:Kde najdu potvrzovací kód Paypalu? Nevidím ho ani na pdf výpise v Revolut.

Přímo v účtu app. Revolut, položka: Pp*XXXXcode, obratem po kliknutí na "plnou registraci" u nově připojené karty v PayPalu.


Diky, ale neni to tam, asi mam jinou aplikaci. :(
petr-21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luke_ 23. 7. 2018 08:25

Luke_ píše:Tak novinka, zacal jsem poradne Revolut vyuzivat, zacal jsem topovat pres Google Pay, kazdy den tu max 500CZK, co mi dovoli, plus dalsi topovani pres kartu na primo. Platil jsem nejake veci na ebay a dneska jsem zaplatil neco pres 5tis CZK, neprijde mi to jako nejaka extra castka, ale zamitli transakci pro security reasons. Zbalokovali mi ucet i kartu.

Kartu jsem mohl overit pres cislo, ktere pouzivaji v detailech transakce a byla odblokovana, ale ucet zustal zablokovany, pry neco overuji a mam moznost jen kontaktovat support, tak cekam na live agenta, ale prijde mi to docela zvlastni chovani.


Tak nakonec odblokovano behem soboty, nevadilo jim, ze jsem tam sypal penize z ruznych karet, ale naopak jim vadila platba. Kupoval jsem z eshopu mojemana.cz za 5100Kc a hned to blokli a chteli vedet, co jsem tam kupoval, respektive puvod toho presunu penez. Tak jsem jim rekl, ze to je jidlo a piti. Chteli print screen z objednavky z eshopu(tu mi zrusili kvuli zamitnute platbe), ale mel jsem potvrzeni v mailu, nez to zrusili, jen logo firmy, moje adresa a vse cesky, po zaslani print screenu z mailu, to odblokovali do 10min a napodruhe platba prosla bez problemu.

-- 23. 7. 2018 09:28 --

kajer píše:
MirekM. píše:Jakou měnu a v jaké výší vám strhnul a vratil PayPal při připojení virtuální VISA Revolut a pak při plné registraci přes kód z transakce? U českých karet vzpomínám na 50 Kč při plné registraci.

1£ - 28.99Kc za dva dny zpet 29.33Kc ale u mne to nebyla virtual nybrz VISA plast...


Strzeno v patek 1GBP za 28,96, vraceno v nedeli 1GBP za 29,33 ;-)
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fyluta84 23. 7. 2018 12:52

Dnes placeno z českého účtu na aliexpress
kurz 22.05kč což je podle mě super kurz...
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jan.za 23. 7. 2018 14:36

Lafayette16 píše:Kreditka UCB ale dobíjí TransferWise s bonusem (alespoň tedy MC Miles&More zatím ano).

Funguje ještě na jiných kreditkách dobíjení TW s bonusem, prosím? :hm
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků