Kde získat zdarma VISA kartu?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 20. 2. 2018 16:29

KB, má nejlepší kurzy a výběry z vlastního bankomatu zdarma.
ČS má použitelné kurzy, ale platíš za ten bankomat.
MMB moc neznám - má nejhorší kurzy :)
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ridder 20. 2. 2018 19:09

Moc děkuji :-) Taky mi přišla KB nejvhodnější, co jsem to rychle projel.
Ridder
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 2. 2019 14:49

Ja nyni shanim kreditni kartu Visa, je nejaka banka co ji jeste dava?
Nejak ji nemohu dohledat ani u Erste a to jsem mel za to ze ji dava :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 2. 2019 15:09

U Erste Premier máš na výběr, jestli ty dvě karty (MC a Visa) budou obě debetní, obě kreditní nebo jedna tak a druhá tak.

Bezplanou VISA kreditku by měla být schopna dát Sberbank
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 2. 2019 15:52

Kreditní karty VISA vydává standardně pravděpodobně už jen UniCredit Bank (a ČS akorát volitelně Visa Infinite k úvěrovému účtu u Erste Premier), Sberbank CZ už nějakou dobu nikoliv: https://www.sberbankcz.cz/obcane/kreditni-karty

Bez poplatku úplně není - je nutno si buďto nějakou kreditku převést a pak realizovat měsíčně obrat aspoň 3000 Kč (Visa Classic CBT) nebo si kreditku (Visa Classic nebo Visa Gold) přiřadit k U kontu Premium (nicméně je výhodnější "usilovat" o M&M Gold)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod termistor 10. 2. 2019 16:05

nedávno jsem zakládal mBank i Moneta a u obou byla VISA (nevím zda standardně nebo jestli jsem si ji tam vybral)
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 10. 2. 2019 16:16

A nebyly to debetni karty?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 2. 2019 16:47

fremantle: u te UCB je matouci ze uvadi AXA Visa kk ale zaroven na webu Axa se lze docist, ze tato karta skoncila a nebude vydavana :(

to je pech u Visa kreditek, koukam ze ta firma asi bude uz jen pro USA a spis zde Visa jako takova krachujici :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod termistor 10. 2. 2019 17:07

MiASX píše:A nebyly to debetni karty?

jo, jsou to debetní
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michall01 10. 2. 2019 17:13

VISA kreditka je také VIVA karta od KB, ale ta je bohužel placená https://www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/viva-karta. Nicméně pokud by byla k účtu G2.2, tak je ten poplatek snesitelných 5 Kč za měsíc (jinak 30 Kč).
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamil2268 23. 2. 2019 12:06

Při obnovení karty v monetě poslali VISA debetku, do ted jsem měl mastercard. O nic jsem nežádal a i v rodině poslali VISU.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod devilek22 23. 2. 2019 17:02

jo mi s manzelkou tento tyden moneta tez poslala 2 VISA debetky - jsem celkem rad, pac vsechny ostatni karty mam mastercard
devilek22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 23. 2. 2019 17:16

retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 2. 2019 18:12

retron: diky vim uz, planuju prevydani nevyhodne Visa debetky, ale co me irituje ze mBank nema taky Visa kreditku :( a tu bych vyuzil jako nouzovku, jasne ze jiny to maj... ale nechce se me proto delat KB konto, jinde udrzovat dalsi Premium konto.
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků