Zajímavý článek

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jisy 17. 1. 2019 22:46

Spojení bank Moneta a Airbank se asi posune - akcionářům Monety se nelíbí podmínky spojení:
https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy ... -transakce
jisy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 1. 2. 2019 12:01

Vyberte si správnou banku, můžete tím ušetřit
https://www.idnes.cz/finance/financni-r ... viteze_frp

Strucne aktualni tabulkove srovnani beznych uctu bez poplatku a jejich pripadnych podminek pro bezpoplatkovost + par obecnych rad ohledne snizeni nakladu za bankovni poplatky.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 2. 2019 17:35

Já ti nevím.. Ale když někdo do stejné tabulky dá i KB a neuvede, že odchozí platby jsou zpoplatněné. Tak nemá tento článek hodnotu ani času, který zabere jeho čtení!
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rogen 5. 2. 2019 13:39

https://www.mesec.cz/clanky/soumrak-vkl ... -nerostou/
Soumrak vkladových produktů. Proč úroky na spoření nerostou?
-- 5. 2. 2019 13:39 --
Rogen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 8. 2. 2019 12:36

Protoze Nemají důvod klientská depozita přeplácet, když dosažitelných rezerv mají dostatek.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 2. 2019 00:09

8. 2. 2019
Revoluce v placení kartou přes internet, ověření skrze SMS už brzy nebude stačit
https://www.podnikatel.cz/clanky/provoz ... -platbami/

Změny v on-line platbách budou platit od 14. září 2019 díky zákonu o platebním styku č. 370/2017, do kterého byly zapracovány požadavky evropské směrnice o platebních službách – PSD2.

Připravte se na silné ověřování ...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod dockalacek 14. 2. 2019 11:06

Takže to znamená teoreticky větší opruz pro klienty, chápu dobře?
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 14. 2. 2019 12:29

Ano, asi něco jako supr trupr API pro ty fintech startupy, co nás všechny konečně dostanou do ráje.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod dockalacek 15. 2. 2019 10:45

To mě děsí. Když jsem zhruba před rokem v jednom svém příspěvku zde vyšiloval, bylo mi řečeno, že vyšiluji zbytečně, neb většina bank už na principu "vědění" (heslo pro přístup do bankovnictví) a "vlastnictví" něčeho (mobilu s kódem z SMSky) stejně funguje.

Já pořád nechápu tu péči o bezpečnost. Že SMSky přestanou stačit? Tak ať mi někdo spočítá, kolik % lidí přišlo kvůli nezabezpečenosti SMS o prachy? A obzvlášť když má někdo hloupý telefon. Já bych nechtěl, aby to sklouzlo k nutnosti pořizovat dotykáče, protože mně se jako vozíčkáři s obrnou blbě ovládají. Zas ale nechci, aby když budu chtít zaplatit tisícovku, mi to ověřování, že platím opravdu já a že tu platbu chci, trvalo 10 minut. Myslím si, že by touha po bezpečnosti neměla výrazně vítězit nad pohodlím. Čili já bych to nechal v současném stavu (jsem u Poštovky a opisování devítimístného kódu mi nijak žíly netrhá. Ale nechci, aby vymýšlely další skopičiny).
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tx999 17. 2. 2019 08:17

IMHO se daji udaje z karty u platby na internetu pocitat jako znalost (kartu nemusim mit fyzicky u sebe, potrebuji jen znat udaje) a kod z sms jako drzeni (musim v ten dany okamzik mit mobil u sebe).
tx999
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 20. 2. 2019 19:47

Curve karta promo kód na £5: LMGTQ, ING Bank - unikatni kód ambasadora 183785
Vasek06
Diskutér

Předchozí stránka